Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A budou teď žalovat všechny battle royal hry nebo jen ty, které se stanou úspěšnější než "originální" PUBG? *1*
    • Tak když vyhraje PUBG, tak Epic zažaluje PUBG corp. za to že jim ukradli Last man
  • Hra co usnula na vavřínech soudí komerční bulšit. Ať si to vyřešej v tichosti a neotravujou veřejnost.
    • True Story.
  • Tady není o čem spekulovat. 30 Euro vs 0 euro, Vítěz je jasnej a PUBG to prostě podělalo Když Fotnite vyšlo měli to dát taky free to play nebo upravit obchodní model např.: 30 dní na vyzkoušení a podobně. Je jasný že každej velkej streamer přejde tam kde je větší sledovanost a nezáleží vůbec na kvalitě hry (Větší sledonavanost = víc peněz). Fortnite hraje každý lempl protože je to zadarmo a hlavně online tak může brečet/vyřvávat do mikráku za stovku z lídlu.
    Obecně:
    Hrál jsem Fortnite a je to jedna velká baravená srajda kde každej něco blekotá a mlátí krumpáčem co mu zdraví dovolí. Ale aspoň je to free to play, takže: Vyzkouším > Nelíbí > Mažu > Zvolím jinou hru
    PUBG je vysoce přeceněná a předražená hra kterou proslavila hlavně hromada bugů ze kterých si lidi dělají na youtube srandu. Po shlédnutí několika "Lets play" jsem se rozhodl že to nestojí za ty peníze. Bejt to za 10Eur tak bych to vyzkoušel. Za necelých 30 eur si jsem si radši koupil horizon:zero dawn (pouze pro PS4 vlastníky)
    Tož tak
    Stejně mě zajímá kdo zažaluje EA protože battle royale je vesměs potvrzeno pro battlefield V
    • Jack1947
      Trochu mi to připomělo s těmi bugy "Early days of Dayz early alpha" to taky byla sranda.
  • cumpi3
    vzniknout dneska takovy capture the flag atp., tak se firmy soudi, ze si to ostatni hry prebiraji
  • KrejciPetr
    A co zažalovat Activision, že COD je podobné Battlefieldu? :D Nebo, že v R6: Siege se hraje podobně jako CSko. Hajzlové jedni...
    • Ristoro
      Chápu tvou pointu, ale R6 se nehraje jako CS. Popravdě styl R6 je dost originální.
    • to si nejak poplietol. V r6 sa nehra podobne ako CSko ale naopak v call of duty, search and destroy
  • Cely herni prumysl je zalozeny na kopirovani, vsichni kopiruji vsechny a co jako?
    PUBG dela jednu zasadni chybu, ignoruje PS platformu a tam by se mu ted hodne darilo.
    • Jack1947
      No mohl by když už je po zvoru Fortnite i na mobilu ...
  • PUBG dojizdi na diletantstvi programatoru a manazeru. A vedeni to zacina citit.
  • sankuri
    Tak vam nevim, me ty hry prijdou retardovane uplne stejne, takze na te zalobe mozna neco bude
  • H1Z1 by mělo zažalovat PUBG, když už se tady jede kdo co okopíroval. I když tohle snad soud smete ze stolu, to je jako žalovat witchera 3, že je to openworld rpg jako skyrim. Velkej bullshit.
    • Pusť si historii pubg třeba na YouTube a uvidíš že oni nekopírují
      • Jo PU možná udělal battleroyal v Dayz modu, ale H1Z1 mělo ofiko battleroyale dřív než vyšlo pubg.
  • Z jednoho prostého důvodu který je ze PUBG závidí že fortnite má více hráčů. A když jsme u toho tak H1Z1 by mělo zazalovat PUBG☺️

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit