Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sankuri
    Tak vam nevim, me ty hry prijdou retardovane uplne stejne, takze na te zalobe mozna neco bude
  • no pubg idu pocty hracov riadne dole teraz co pozeram. Dufam ze v Oktobri aj na ukor COD.
  • Já bych neřekl, že je Fortnite špatnej jen proto, že je zadarmo. Samozřejmě, hodně lidí hraje tu hru jenom proto, že je zadarmo, což trochu oslabuje komunitu, ale i tak má ta hra svůj "styl".
    Někomu se nemusí líbit hra s "komiksovou" grafikou, někomu zase ano. Přijde mi to podobné jako srovnání jako TF2 vs CS:GO – někomu se grafický víc líbí jedno, někomu druhý, podobně je na tom gameplay – "realistická" bojová simulace nebo nereálné zbraně a vtipné postavy...
    Já volím druhou možnost, ale je to můj, subjektivní názor. Ať každej hraje, co ho baví.
    • aj mna bavia stylove hry. Ja si chcem zahrat jednoducho zabavnu hru pri ktorej sa da dobre sutazit. Call of Duty ma svoj styl, Overwatch ma svoj styl, Quake, Fortnite, dota. Jednoducho su to videohry a nie simulatory. Na take kravinky cas nemam a zapinam to s tym ze sa chcem zabavit a nie riesit co je a nieje realne.
  • Doprdele,úplně mě dostává to že se tady hádáte co je lepší,mě se líbí obě hry a nemůžu soudit co je lepší jestli Fortnite nebo PUBG, Fortnite hraji ale PUBG nemám takže nemůžu soudit co je lepší
  • Fuj pubg fuj fortnite to snad vyhraje
  • Doufám že to PUBG vyhraje
  • Se mi líbí jak Kiddo wars co je větší sra*ka jestli PUBG nebo Fortnite se přenesly i sem :)
    • Přesně tak, přitom to je z bláta do louže.
  • Tady není o čem spekulovat. 30 Euro vs 0 euro, Vítěz je jasnej a PUBG to prostě podělalo Když Fotnite vyšlo měli to dát taky free to play nebo upravit obchodní model např.: 30 dní na vyzkoušení a podobně. Je jasný že každej velkej streamer přejde tam kde je větší sledovanost a nezáleží vůbec na kvalitě hry (Větší sledonavanost = víc peněz). Fortnite hraje každý lempl protože je to zadarmo a hlavně online tak může brečet/vyřvávat do mikráku za stovku z lídlu.
    Obecně:
    Hrál jsem Fortnite a je to jedna velká baravená srajda kde každej něco blekotá a mlátí krumpáčem co mu zdraví dovolí. Ale aspoň je to free to play, takže: Vyzkouším > Nelíbí > Mažu > Zvolím jinou hru
    PUBG je vysoce přeceněná a předražená hra kterou proslavila hlavně hromada bugů ze kterých si lidi dělají na youtube srandu. Po shlédnutí několika "Lets play" jsem se rozhodl že to nestojí za ty peníze. Bejt to za 10Eur tak bych to vyzkoušel. Za necelých 30 eur si jsem si radši koupil horizon:zero dawn (pouze pro PS4 vlastníky)
    Tož tak
    Stejně mě zajímá kdo zažaluje EA protože battle royale je vesměs potvrzeno pro battlefield V
    • Jack1947
      Trochu mi to připomělo s těmi bugy "Early days of Dayz early alpha" to taky byla sranda.
  • Každý ví,že PUBG okopíroval Minecarft hunger games
    • KrPa
      me to spise pripada jako kopie dayz, kde jsou nejake pravidla a omezene casem
  • Cely herni prumysl je zalozeny na kopirovani, vsichni kopiruji vsechny a co jako?
    PUBG dela jednu zasadni chybu, ignoruje PS platformu a tam by se mu ted hodne darilo.
    • Jack1947
      No mohl by když už je po zvoru Fortnite i na mobilu ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit