Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    mezi těmi hrami se nachází i dost zajímavých hříček, které za zahrání rozhodně stojí. jen není tak jednoduché je vyzobat, plus každému sedne něco trochu jiného. jinak samozřejmě jsou ve slevě i hry, které jsou ve slevě skoro neustále a žádná extra výhoda v tom není. jestli máš jen něco přes 250 her, tak zjevně o hrách na Steamu moc velký přehled nemáš.
  • Jack1947
    Podpořit ano ale ne za každou cenu a ne nějaké Slevy/Humblebundle tam už vyvojáře sotva podporuješ. I když ve slevách když z toho něco málo ještě maj jo. Tady podle mě jde hlavní podpora předraeném( u nás) SteamU
  • Jack1947
    Dočteš
  • Jack1947
    Steamlink na filmy jako vážně ? ( i když cena tak hrozná není)
  • Row
    Ted jsem si teprv poradne precetl ze to chces na filmy... no pokud to chces hlavne na filmy a nepotrebujes 4k (predpokladam ze hloupa telka asi 4k nebude) tak presne na to mam Raspberry Pie 3b (nedavno vylezla 3b+) coz nema problem s 1080p pokud to neni v nejakem prastenem codecu...  HEVC v 10bit barvach byl akorat problem. Jako OS na to doporucim Kodi nebo OSMC, do toho pak muzes dotlacit par pluginu treba na youtoube a podobne streamovaci sluzby.

     Ja tam mam berryboot kterej umoznuje vyber OS pri spusteni a tam mam OSMC na beznej provoz vide/streamy a Retropi na hrani, v retropie pak i steam na streamovani... coz mne ted ale napada ze jde tusim jen z nvide v tomto pripade.

  • michaliuz18
    blbosti, aj tak uz vacsinu z toho mam a to co nemam su somariny ktore mi za to nestoja, tazko kupovat hry v zlave ked mam na steame viac ako 250 hier. A zvysok na origine ci uplay. Mna tieto zlavicky len tak nerozhadzu 
  • Row
    Nemam steamlink, ale rozchodil jsem si v Retropie streamovaci appku (=jakozesteamlink), ani jsem se ale neobtezoval to zkouset na wifi (i na blbej mobil chytim 30 siti z okoli a 5Ghz Rpi3b neumi) a rozhodne bych doporucil jedine UTP (teda pokud to nehodlas provozovat nekde na samote u lesa).

    Hraju na tom sice spis adventury (v hernim modu "jsem moc linej vylezt z postele a hrat u kompu"), ale po dratech tam neni vyraznejsi inputlag takze neni problem ani treba s autama (tusim ze to byl Dirt 3 co jsem tam zkusmo daval).

    Jedine co mi trochu vadilo je, ze proste obraz diky kompresy jde trochu do kytek. Typicky na cellshadovych Walking Dead kde jsou jednolite barevne plochy a hladke gradienty je ta komprese videt resp. si ji vsimnes.

  • SalemCZ
    Hry o trůny jsem ještě nedočet.
  • SalemCZ
    příjde mi že hodně záleží na síti. Nebo jsem měl problém s nastavením. 
  • Jacku, pomlč, ty jen kradeš hry...
  • Jack1947
    Jo jsou to hlupáci... 😛
  • Nějaké zkušenosti se Steam link? Přemýšlel jsem, že budu streamovat filmy rovnou z PC do své hloupé televize. 
  • Gowron
    nevim jak vy, ale já hry co koupim většinou i hraju 
  • KrPa
    zase ten cas, kdy jeden cely den nefungoval steam😬
  • Marines
    Souhlasím s panem Jackem, ale slevy jsou fajn hlavně pro DLCčka do her, takže Já se přiznám bez mučení, budu je nakupovat.....
  • Jack1947
    Přesně tak!, knihY se nepočítají ty si človělk většinou přečte a dočte je.
  • Jack1947
    No ne dostal jsem + takže nejsem sám 😉
  • RaketovyZid
    Jacku, drž tlamu.
  • Krescz
    Lol tak do toho jdu :D dík za tip...Necrodancer bude můj nový charakter ve wowku :D
  • Jack1947
    Více her které nebudete hrát, jako každý rok 😎😛😍

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit