Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Více her které nebudete hrát, jako každý rok 😎😛😍
    • Ja jsem si rekl ze jsem vlastne uz sberatel a pak mi to nakupovani zas tolik nevadi :D A stejne kupuju hry ktere uz vetsi slevu nebudou mit a kdyz si chci neco opravdu zahrat a tesim se na to tak si to koupim a dohraju. Kazdopadne postupne se take snazim vyzobavat backlog :)
    • RaketovyZid
      Jacku, drž tlamu.
      • Jack1947
        No ne dostal jsem + takže nejsem sám 😉
  • Marines
    Souhlasím s panem Jackem, ale slevy jsou fajn hlavně pro DLCčka do her, takže Já se přiznám bez mučení, budu je nakupovat.....
  • michaliuz18
    blbosti, aj tak uz vacsinu z toho mam a to co nemam su somariny ktore mi za to nestoja, tazko kupovat hry v zlave ked mam na steame viac ako 250 hier. A zvysok na origine ci uplay. Mna tieto zlavicky len tak nerozhadzu 
    • ucho
      mezi těmi hrami se nachází i dost zajímavých hříček, které za zahrání rozhodně stojí. jen není tak jednoduché je vyzobat, plus každému sedne něco trochu jiného. jinak samozřejmě jsou ve slevě i hry, které jsou ve slevě skoro neustále a žádná extra výhoda v tom není. jestli máš jen něco přes 250 her, tak zjevně o hrách na Steamu moc velký přehled nemáš.
  • Mám Sun Flow,světlo nad hlavou ,Slunce místo žárovky nikdy mě nezhasnou........

    Já se tu hlásím dobrovolně,v té knihovně jak má Steam (LoL) mám 3 hry ale s toho sem si Aliena Isolation a Kingdom Come kupoval v kamene prodejně osobně :-) Ale přiznávám se že sem si koupil online originál přes Steam nějaký Survival na ostrově s dinosaurama :-D 

    Jinak jak to tu někdo psal že Valve nebo Steam zná od Half Life 2 což byl rok 2004 (PS:vzpomínky na Far Cry mám také) a přesně tady sem přišel o panictví jelikož Half Life 2 byla první hra kdy sem znásilnil Steam a od té doby je to moje děfka a krásné vzpomínky mám na Steam a pak přišli další Ubisoft s Assassins Creed jo vím že tam byl problém pár dní ale na to jak Uplay vyhrožoval tak rychle shořel a Altair mluvil dokonce česky :-D pak sem vyhořel na Crysis 1 jelikož muj PC to už nedával new engine a konečná a největší show byla GTA IV ten trapný Social Club co měl nahnat strach stejně jako Steam,Uplay byl hned ale Servis Pack 3 od Windows stahovačky přes Rusky stránky jěště že fotr měl Ruštinu :-D :-D ....................

    steam_api

    steam_api.dll

    Už mě ani nezkoušej zamknout, mají vyplí přemyšleni mám chuť je zapnout :-) 

    • asi dobrej matroš.. 😐
      • Jack1947
        Já tomu rozumím jen konec mi příjde jak z nějakého translátoru
    • aneb když jack začne vyučovat český jazyk----
  • radim.zaty
    Jakkoliv se těmhle akcím vyhýbám, tak Crypt of Necrodancer je must buy :)
    • Krescz
      Lol tak do toho jdu :D dík za tip...Necrodancer bude můj nový charakter ve wowku :D
  • Jo jo, slevy člověka umějí nalákat. Na mě to platí hlavně s jídlem. Stačí, když kouknu na akční letáky a hned mě napadá minimálně pět věcí, které bych si uvařila :D Kéž by byla takhle nadšená i moje peněženka :D

  • KrPa
    zase ten cas, kdy jeden cely den nefungoval steam😬
  • Gowron
    nevim jak vy, ale já hry co koupim většinou i hraju 
  • Nějaké zkušenosti se Steam link? Přemýšlel jsem, že budu streamovat filmy rovnou z PC do své hloupé televize. 
    • Jde to bez problémů. Koupil jsem ho v minulé akci, abych tím nahradil Nvidia Shield. Při přímém srovnání obou platforem SteamLink uspěl - obraz je prakticky stejný jako u Shieldu. Pro hry je výhodou Shieldu, že umí upravit rozlišení na nativní rozlišení TV (SteamLink drží rozlišení monitoru, pokud máš obojí 1920x1080, tak to není problém). Filmy se dají streamovat taky a bez problémů.
    • Row
      Nemam steamlink, ale rozchodil jsem si v Retropie streamovaci appku (=jakozesteamlink), ani jsem se ale neobtezoval to zkouset na wifi (i na blbej mobil chytim 30 siti z okoli a 5Ghz Rpi3b neumi) a rozhodne bych doporucil jedine UTP (teda pokud to nehodlas provozovat nekde na samote u lesa).

      Hraju na tom sice spis adventury (v hernim modu "jsem moc linej vylezt z postele a hrat u kompu"), ale po dratech tam neni vyraznejsi inputlag takze neni problem ani treba s autama (tusim ze to byl Dirt 3 co jsem tam zkusmo daval).

      Jedine co mi trochu vadilo je, ze proste obraz diky kompresy jde trochu do kytek. Typicky na cellshadovych Walking Dead kde jsou jednolite barevne plochy a hladke gradienty je ta komprese videt resp. si ji vsimnes.

      • Row
        Ted jsem si teprv poradne precetl ze to chces na filmy... no pokud to chces hlavne na filmy a nepotrebujes 4k (predpokladam ze hloupa telka asi 4k nebude) tak presne na to mam Raspberry Pie 3b (nedavno vylezla 3b+) coz nema problem s 1080p pokud to neni v nejakem prastenem codecu...  HEVC v 10bit barvach byl akorat problem. Jako OS na to doporucim Kodi nebo OSMC, do toho pak muzes dotlacit par pluginu treba na youtoube a podobne streamovaci sluzby.

         Ja tam mam berryboot kterej umoznuje vyber OS pri spusteni a tam mam OSMC na beznej provoz vide/streamy a Retropi na hrani, v retropie pak i steam na streamovani... coz mne ted ale napada ze jde tusim jen z nvide v tomto pripade.

        • dworkin
          Kdyby do toho někdo chtěl jít, prodávají se i sety už předinstalované právě pro tohle použití. Například zde: https://eshop.minidroid.cz/zvyhodnene-sady/507-kodi-komplet-raspberry-pi-3-b-cerna.html 
        • Hidden
          Potvrzuju, RPi je na filmy fajn. Sice ma par much, alespon s Kodi, ale nic zasadniho a je o svetelne roky lepsi nez bezna prefabrikovana HTPC, ktere jsou jedna hruza vedle druheho.
        • Jack1947
          Steamlink na filmy jako vážně ? ( i když cena tak hrozná není)
          • Row
            ja si to nevymyslel, reaguju na prispevek... mne na filmy prijde Rpi pripadne nejaka Androidi krabicka lepsi, s casem, kartou a zdrojem to cele vyjde neco lehce pres litr a prijde mi to pruznejsi na cokoliv (ma to vic vyuziti) nez steamlink
            • On ten steam link vyjde i s poštovným na tři stovky, ale asi půjdu do tý andriodí krabičky.

              Díky za odpověď.

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                Aha oni to mají na Stýmu levnější.
    • SalemCZ
      příjde mi že hodně záleží na síti. Nebo jsem měl problém s nastavením. 
  • victor
    Original War  ; Blitzkrieg3 ; Panzer Corps a Cryptark  - 15,83€  a to jsem nemusel brát kompletní Blizkrieg :/  


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit