Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WalkingWad
    Fajne recenze. Zatím mám 45 hodin a jistá 9/10... XCOM 2 rulez *14*
  • kostejnesmrtelny
    Shitstorm incoming in 3...2...1... *5*

    EDIT (abych jen nefuckoval Drizzta):
    Náhodný důvod proč milovat XCOM2 #58:Plamenomet namo(u)ntovanej na zápěstí raketometčíkova exoskeletonu vs. smečka Chryssalidů *14* *14*
  • Pro případné komentáře o tom, že hra není v češtině (ano BoBe, myslím tebe *1*) https://prekladyher.eu/preklady/x-com-2.122/
  • Hra je to fajn o tom žádná, ale s tím množstvím bugů co tam je a některými perky, co jsou strašně nevyvážené, bych řekl, že to mohli přece jenom trochu dotáhnout před vydáním. Jednotky co se zaseknou na místě, reloadnutí hry na ironman (protože jste ztratili možnost ovládat vlastního vojáka) což působí přeskočení kola Adventů. Moje zatím nejoblíbenější chyba/bug/whatever byla, když si hráčem ovládaný voják při overwatch roztřílel podlahu pod nohama a přestože, že zapadl do budovy za zeď, advent co procnul ten overwatch se otočil a napálil do ubohého vojáka s bonusem za odhalený cíl zatím co padal. Naštěstí to voják přežil a dostal schopnost zabíjet myšlenkou xD

    Ostatně, podívejte se sami: https://www.youtube.com/watch?v=75QV1ONqqOc
    17:09
  • Lukyz
    Už mě ty pozitivní ohlasy začínají štvát *1*
    To jsem jedinej kdo měl "štěstí" na nespočet bugů? O optimalizaci nemluvě, ale to u tahovky nějak překousnu, každopádně já za necelý tři hodiny narazil na tolik bugů, že jsem během hraní nedoufal na critical hit, ale ať se zase něco nepo**** *1*

    Já to raději odložím k ledu než vyjde alespoň první update.
    • kostejnesmrtelny
      Podle Steamu mám za sebou 32 hodin a podle pokud mi paměť slouží, tak jeden crash na plochu a pár pokaženejch ovládání v taktický fázi - typicky vojákovi zbývá půlka tahu a pohybovej kurzor nefunguje (vyřešeno přerolováním přes ostatní členy týmu). Žádná tragédie u mě.

      Ale to s tou finální misí mi celkem děsí. Asi si radši počkám na ten patch, protože hraju Iron Mana a save mám jen jeden *1*
    • Já to měl stejné jako v recenzi, až poslední mise totál crash a sejvy v háji *16* *16* *16* Jinak bez bugu...když nepočítám občas končetiny skrz texturu.
  • kdyby nekdo psal recenzi podle pravidel ve hre XCOM2 tak by moh napsat v jednom kole klidne ctyri odstavce a pak by jeste stih hodnoceni, ale kdyby zacal hodnocenim, uz by nenapsal ani pismenko.... *11*
  • Co se týče klonů a pokračování původních sérií, tak za mě je zatím nejlepší Xenonauts, vřele doporučuju. Xcom 2 jsem ještě nehrál.
  • Výborná recenze. Lukáš umí, když se mu chce.
    • Tak dá se asi chápat, že po tak hrozné události v životě se mu už do her moc nechce. Ale souhlasím, dobrá recenze. Snad jich bude víc.
  • Je to propojené s jedničkou? Poberu příběh, resp. je nutné zahrát si první díl, nebo bych se mohl vrhnout rovnou na tohle? Díky.
    • Nieje to nutnost, ale zistis princip hry a v pokracovani su jemne odkazy na postavy a cizakov z jednicky. A k jednicke je cestina, na xcom2 cz sa pracuje. A hlavne jednicka stoji par korun.
      Ale ak jednicku, tak jedine s datadiskom enemy within, velmi obohacuje herny zazitok.
    • Důležitá část prvního dílu: Prohrál jsi bitvu, můžeš vyhrát válku.

      V podstatě se v EU XCOM nikdy nedostal ani k laserovým zbraním.
  • Parádní hra, po dlouhé době zas pár nocí beze spánku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit