Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky jsem dohral a opravdu bych tomu nedal vice jak 75% nebo 7/10 vydat hru v takovem stavu... a to hraju uz celkem dost opatchovanou verzi... A po precteni te nevyrovnane recenze kde se autor jen rozplyva a zapomina na takovou horu hruzy co je uvnitr...

    Celkove sice graficky uplne super, pribeh pekne klape a dobre je zpracovany. QA ale snad nikdy ani nebyla udelana, strategicka cast je odflaknuta. V Unreal engine je i vypocet a pravidla viditelnosti pocitan dle ctvercove geometrie!!!
    Procenta u cekoholiv od zasahu az po hackovani jsou stupidni a spise bych to chapal jako generator nahodnych cisel neb realita nema s tim nic spolecneho (a i ten generator nahodnych cisel by byl lepsi). Priklad za vsechny 5 vojaku strili na obranou vez. Vez se nema kam schovat a ani jeden z nich se na 2 metry netrefi. Nebo Emzak je kryty kaminkem z vychodu... ja na nej strilim ze zapadu takze vidim na nej bez problemu, emzak stoji na strazi takze se ani nikam nehyba nebo maximalne se jen volnou chuzi muze nekam premistovat. Emzak mne nevidi. mam 85% zasahu i kdyz z nejakeho nelogickeho duvodu mam 25% penalizaci neb emzak je kryty tim kaminkem za nim... z 4 z 5 pokusu se vojak netrefi.
    AI je celkove snuska scriptu uzasne pomalych a nefunkcnich - vyhodnoceni zda mne nepritel vidi nebo ne vypada jak kdyz se hra zasekla a to mam Skylake na 4,5GHz s GEforce 980Ti. Grafika je super, ale optimalizaci se take nikdo neparal... 40FPS tam kde Armored Warfare HD s maximalnimi detaily funguje 130-170FPS... jak pisu 7/10 po opatchovani a uvedeni do prodejneho stavu ne tu betu co tam je.
    • me dost irituje, ze zase emzaci cekaj na trigger, takze zatim jsem v naprosty vetsine bojoval proti trojici, respektive mise se nesou v postupnym nabehu trojic

      jednou jsem si neuvazene "hacknul" emzaka, takze jsem jich probudil 5+1 najednou

      jinak se mi stalo jen v jedny terror misi, ze jsem vlez do garaze, triggnula se jedna parta a ta asi privolala dalsi dve, protoze ve trech vlnach jsem je postupne vystrilel z garaze a bylo po misi (zachranil jsem 11 ze 13 domorodcu, jindy tak 7-8)
  • este som 2. xcom nehral, ale mam otazku: co zle robia ti mimozemstania ludstvu, ze existuje xcom partizanska jednotka, ktora ich chce dostat z povrchu zemskeho?
    odpoved kludne napiste do spoiler tagov, prosim
    :)
    • Škoda že ve hře nějak víc neukázali propagandistický boj. Teroristé pro jednu stranu vs. hrdinové osvobozenecké frakce pro druhou, to by byla pěkná asociace s reálem... *4*
    • Rádi masakrujou civilní obyvatelstvo, jak je vidět v retaliation misích a taky chtěj předělat zbytek lidstva na ufouny no *4*
    • Ono je to podobné, jako v Životě Briana, kde židé kují pikle proti římanům a jen tak se zeptají co pro nás udělali? A pár týpků odpoví dali nám dlážděné cesty, lázně, kanalizaci ...
      Ale stejně je nutné je zničit! *1*
      • prave to mi napadlo ako prve, tato asociacia *1*
    • To je prave otazka, ty ako zachraneny clen odboja zistujes, preco odboj existuje a preco s nimi bojujes. Ja uz odpoved poznam a uz len pociatocna invazia nevestila nic dobreho, ked prisli vyjednavat so zbranami
  • Vůbec nechápu proč se to srovnává se starým UFO, když to nemá nic společného. Když naprogramuju pexeso a nazvu ho NHL 2017, taky ti budou recenze a srovnání se sérií od EA?
  • Dohrano, roztrpceni pretrvava
    Po dohrani mi zustaly 2 otazky: uz? to je vsechno?
    XCOM je strasne kratka hra. Zaverecny fight s "BOSSem" v podstate podtrhuje hlavni premisu hry: nahoda.
    V podstate zalezi kam se vam teleportuje, bud muze byt hotovo za 5 minut nebo si zadelate na nekonecnou frustraci. Nebojte, nejaky load nakonec vyjde.
    Hra je dost tezka dokud nemate mimic beacon a plazmovy zbrane, pak uz je to jen nuda. Pokud na vas "obrMECH" bafne kdyz mate jeste magneticky flusbroky" tak jako na me, asi se z toho pos..., ale dobra zprava je - nic tezsiho uz do konce hry nepotkate. Je to vubec dobra zprava?
    prvni polovina hry je tezka kvuli nedostatecne vybave a nedostatku prostredku, druhou polovinu projdete s prstem v nose a bez spetky novinek a prekvapeni. posledni tretinu hry uz ani nebylo co zkoumat, zadny novy enemak, zadna nova mise, nic, nuda nuda sed sed, aspon to netrva dlouho.
    Hra neni ani dost dlouha nato, aby vam dala prostor vyzkoumat vsechny mozne upgrady a vytrenovat posadku. ale ono to vlastne ani neni potreba.
    a jako by to nestacilo, Firaxis zaverecnym videem vyhrozuje pokracovanim pod morem. XCOM2 je MNOHEM mene zabavny nez datadiskovy XCOM1 a budu hrat XCOM3? samozrejme, protoze jsem do UFO universa magor, ale urcite si jej nekoupim za plnou cenu, ale uplne v klidu pockam, az to zlevni.
  • Fakt dobrá hra. A co mě potěšilo nejvíc? Bude III. díl. Alespoň podle posledních 5 sekund v závěrečném outru. Že by : XCOM 3: Terror from the Deep? *1*
    • Len aby do nebola ta jedna pribehova misia z toho DLC co oznamili :D
      • Nezlobil bych se kdyby to bylo ono, ale podobne jako napr. Trespasser u DAI to vedlo k uvedeni dalsiho dilu.
  • Ani tohle zdaleka nedosahuje kvalit původního UFO Enemy Unknown z 94.
    • UFO z 94 je sr*čka
      • ne kecám, jen troluju, nikdy sem to nehrál, je to na mě moc složitý
        • Ne, sorry. To já jsem kecal. XCOM 2 si užívám, ale kamarádi co vyznávají jen původní UFO mi tady koukali přes rameno, tak jsem to před nimi nechtěl napsat...
          • Co je to tady za retardy, vydávat se za někoho jiného, můj první a doposud jediný příspěvek tohoto vlákna samozřejmě stále platí...
            • Proto existuje registrace :)
          • To je v pohodě, užívej si to. A pozdravuj kámoše za to, že mají dobrý vkus na skutečně kvalitní hry...
  • mne na games chybí nejaka recenzentska autorita jako byl treba smejkal nebo vavra. tyhle hošiky co jedou na hype vlne ja moc neberu
    • Smejkal je amatér (v původním významu toho slova), ne recenzent.
    • Vávra recenzentská autorita? Tak určitě *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit