Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tahle hra v zivote WT nedozene muze se sanzit jak chce
  • Wau, kolik by asi dostal WT když má tenhle odpad 7 ? :D
  • a proč neni ecenze na wt?
    • sleepless
      Bude, Honza to musi poradne nahrat.
      • Bezva, už se těším na recenzi. Bod pro Vás pane šéfredaktore :-)
      • Ak sa nemýlim, oficiálne je War Thunder stále ešte v betaverzií, ale to je celkom jedno *4*
        • neni
          • Veskoslav
            Je to stále Open Beta:) Ale letadla jsou taková, jako už budou v normální hře. Open beta se ponechává i z důvodů tanků.
            • Tak ono by to chtělo lehce poladit měřítko, kdy už je hra funkční a hratelná pro masy a kdy se někdo rozhodne říct, už to není open beta.....protože takhle můžou mít open betu do té doby, kdy budou ve hře tanky i lodě za pár let a řeknou "tak, a teď to vydáváme" :)
              já bych to už za vydané co se letadel týče považoval....a skutečnost, že dělají updaty a upravují hru k lepšímu a přidávají další letadla, to je jen výhoda a to je taky dobře :)
            • ale myslím,že stačí vyexpit jedno letadlo třeba na tier 4 a budeš si moct koupit jakékoliv letadlo na tier 4. Ne jenom jedno letadlo jako je v World of Tanks(akorát že tanky místo letadel :) ) Jestli jsem to správně pochopil. víc je tady http://warthunder.com/en/news/350/current/
            • nemáš pravdu, FM i DMG model jsou neustále upravované a stále přibývají nová letadla :) a hlavně se teď má upravovat expící model na obyčejný (expení bude jako ve WoT postupné od letadla k letadlu, proč ne u HB/FRB, ale u arkádovek kde letíte s více stroji musíte pak více grindovat a na to už já kašlu, navíc sem takhle dostal i 5 letadel a mohl si vybrat, teď to bude pěkně naprd)
  • Asi se dá říct, že WoWP nedělá nic špatně, ale prostě WT je lepší hra celkově a hotovo.
  • Moander
    S hodnocenim nesouhlasim, WoWP je nudna zalezitost, ve srovnani s WoT je to naprosta tragedie, cemuz odpovida i pocet hracu na serverech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit