Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ku cti Wargamingu ak by nepretlacili uspech World of Tanks( hral som iba raz) v tak masovom meritku War Thunder to nemusel byt vo free podobe, War thunder prakticky vychadza z hry Wings of Prey a k tomu Gaijin ma ovela bohatsie skusenosti s tvorbou let. simulacie. Každopadne dovod hrat Wowp maju asi len hraci wot s premium uctom, pre ostatnych je tu....
  • MidnighT91
    Obrázek 46, co je to za letadlo?
    • Tipuju F4F Wildcat
      • il-40p
  • war thunder je lepší a příští rok tam budou i letadla proti tankům :) http://warthunderportal.cz/
  • michaliuz18
    jop war thunder je lepsi a este len bude ako nahle pridu tanky a lodne bitky bude to naj vojnovy simulator 3 in 1
  • WT je opravdu *vyrazne* lepsi hra *4* jestli jste jeste nezkouseli a meli byste chut, tady je invite odkaz, se kterym dostanete +50 GE (premiova mena) do zacatku http://warthunder.com/en/registration?r=userinvite_2603447 ,
    me to taky da nejaky bonus kdyz se pres nej prihlasite, takze je to oboustranne vyhodny *4*
    • davidBray
      zaregistroval jsem se přes tebe teda :)
    • dík, zkusím... koukal jsem že by měli brzo přidávat tanky, tak budu aspň mít náskok *1*
      • ty zlaťáky ovšem dostaneš tak jako tak i když na ten link neklikneš *4*
        • pokud tě někdo pozve, tak bonus má právě ten pozvaný a 50GE není málo... ten, kdo postnul pozvánku má bonusy až za určité milníky v hraní toho pozvaného.
        • Ty jsou pro kronose :D
        • ne, tyhle jsou navic, tak jak je to psano na ofic. strankach v sekci o invite programu
  • Jop, WT sú fajn, aj keď pre mňa je to len oddychovka pri čakaní na IL2: Battle of Stalingrad :) Po dlhokánskej dobe zase kvalitné WWII polietaníčko, mňam!
    • C-BEAM
      BoS zatial vyzerá super. Zahrať si poriadny simulátor s výborným ovládaním, obsesívne prepracovanými interiérmi lietadiel, dobre zvolenou historickou témou a to všetko s VR okuliarmi... nie je nad čím váhať.
  • Veskoslav
    Kdyby nebylo WT, tak si to i tu 6/7 zasloužilo. Bohužel ta hra má konkurenci a wargaming spoléhal na to, že mu projdou stejné věci jako u WoT, které nemá konkurenci na poli her. Ta hra je bohužel špatná, pakliže kotvíte u WT, když neznáte ani jednu, hra Vás bude bavit, to ano. Spousta věcí je pěkně udělaná, ale spousta věcí naopak tragicky udělaná. Mapy jsou oproti WT neskutečně nudnější a graficky horší, graficky se WoWp na WT ani nedotáhne a při nastavení filmu na grafiku u WT a náletu na lodě nad vodní hladinou při západu slunce, no lahůdka. Doporučuji vyzkoušet ale oboje. Někomu kupodivu může sednou WoWp, nikomu WT. Já jsem u WT, nick ten samý co tady:)
    • co si budeme povídat, WT má taky slušnou řadu chyb a věcí co potřebují doladit, ale proti WoWP je to pořád o dost lepší hra
      • Veskoslav
        Tak WT je stále Beta, že narozdíl od WoWp, které by slušelo mít také ještě betu na vyladění.
  • rofl.... tady vidite kam wargaming cpe prachy ;) jestli nedate aspon hodnoceni 30 War Thunderu tak neverim ze nejste nezaplaceni... tutomu dat 7 rofl
  • dokud budou mít letadla životy tak WT nikdy nedožene a dělat na WT recenzu je zbytečné, až bude ostrá verze
  • je mi jedno jestli je ta hra dobra nebo ne, ja ji proste nenavidim, pac kde vlezu, tak tam to ma pul minutovy spot co nejde mnohdy ani skipnout, a pak se vsichni divi, ze lidi poiuzivaj add block

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit