Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CO? Ta hra není ani vtipná, ani nemá dobře podaný příběh. Pvp je k zblití ještě víc než nelogický interface. .. pro mě odpad, radši TESO. :) A komu se to líbí, ať mi třeba p*del políbí. I dont give a f*ck.
    • Veskoslav
      Buď lžeš nebo neumíš anglicky. Protože příběh je popsán asi nejlépe, co se v současných MMORPG nachází. A není to jenom o tom, že plníš dějovou hlavní linku. Ale že nacházíš NPC, čteš deníky atd. A raději TESO? No to si vážně děláš prdel, pakliže ti PvP u Wildstar připadá k zblití.... *7*
  • Tahle hra vypada paradne! Doufam ze uspeje.
    Ale WoW:The Burning Crusade časy uz nikdy nic neprekona, uz nemá cenu zkouset jakykoliv mmorpg *13* *9*
    • Kdyby jsi kámo hrál původní titul, tak by jsi vývojářům utrhal s každým patchem ruce :D Původní WoW nemělo chybu, ostatní už byl jen brak z natahování příběhu, který je ale mimochodem úplně mimo mísu WC světa... :D Ale co dělat, když je hra úspěšná?! Moc mne nenapadá :D
      • Brak z natahovani pribehu...no, 2. datadisk WoW ukoncil pribeh z Warcraft 3...
        • Tak pro mne wow začalo původní hrou, BC jsem hrál taky, ale ten mne neuchvátil... celkem komické mi tam přišlo (tehdy) zvyšování kvality předmětů... každá zelenka z BC byla najednou lepší, než cokoliv z původního :D O příběhu BC se nebudu ani zmiňovat. Celé to bylo úplně postavené na hlavu. Netřeba se vůbec zmiňovat o W2 datadisku... Wotlk, byl pro mne zase trošku ráj, protože jsem chtěl vidět zakončení příběhu... no inu, co pak z toho udělali mi nepřišlo zajímavé / zábavné. Jako hráč prostě chápu, že když je hra úspěšná, příběh se natáhne, ale pro mne to prostě už skončilo a nevrátím se k tomu :D Navíc hra je už prostě vydudaná z nápadů a je to pořád to samé do kola. Nic nového nebo nic na čem bych si já zakládal.
          Každopádně jsme tématem úplně mimo mísu, takže z5 k Wildstaru.
      • Vanillu sem hral, TBC mi prislo jeste mnohem lepsi. Co ze tam mas dal?
  • Z recenze je cítit, že autor asi nemá lvl 50.
    Příběh, pohodové levlení a humor jsou u mmorpg vedlejší.
    Naštěstí je na lvl 50 co dělat, 5man dungy jsou mnooooohem lepší než má konkurence, raidy jsou také na velmi vysoké úrovni a pvp se zatím trochu dodělává, ale i tak je dobřě vybalancované. Bojový systém je úžasný.
    Hra je sama o sobě lepší než wowko, ale není to značka, bohužel. Snad přežije...
    • "Příběh, pohodové levlení a humor jsou u mmorpg vedlejší. "

      Je videt ze vuebc netusis o cem MMO je ...
  • Nedoporucuju WS pro solo hrace. PVE cast je super ale dost "tezka" s pugem a bez TS je mala sance ze date veteran dungeon. Na to aby jste se dostali do raidu musite splnit attunement kterej vic nez skill check predstavuje "time wall" grind repky, zabiti 12 world bossu na silenym repawn timu, atd. + je tam i dungeon cast ktera je asi nejtezzsi a nejvic lidi si na ni stezuje hlavne kvuli uplne nesmyslnemu systemu jak funguje(neco jako wow challenge dungy: time limit + random objectives u kterych kdyz zrovna dostanete spatnou tak uz vite ze to nedate a v pulce runu jdete reset a znova) nicmene ty dungy nejsou tak tezky ale chce to full partu 5 lidi a TS.

    TL:DR : PVE cast je challenging a zabavna ale plna "time wallu", PVP je neskutecne broken, pokud jste PVPckar rychle na tuto hru zapomente.
    • Time wall tam není žádný. Repku dáš při expení, na dungy nepotřebuješ farmit gear, protože top gear se stejně craftí a world boss attunement se dává za jedno sobotní odpolene.... *3*
  • Chtel jsem se zeptat na par veci. Jakej je endgame? Je tam co delat? Trochu me zarazi,ze jsou jenom 4 dungy :O At uz jsou tezky jakoliv,furt mi to prijde relativne malo. Imho klicove pro preziti/uspech mmorpg je kvalitni ( reps. kvantita) endgame. Cesta jako cil je sice krasny filosoficky nazor,ale bez dobreho endgame prichazi brzo nuda. To je to, co podle me drzi hodne lidi u wowka,ze kdyz hitnes max lvl,tak mas toho spoustu, co delat. A dalsi vec, jake jsou moznosti pvp v dane hre? Arenky? Bgs? neco navic?
    • Spades
      Neber ty dungy jak třeba z WoW, že si za půl hoďku sfoukneš jeden a jdeš dál. Adventury možná, ale dungy jsou fakt HC. Nevím teda jak normálové, protože sem šel normal jen Stormtalon's Lair, kterej mi připadal přimeřeně těžkej, ale veterany jsou fakt hardcore.

      Než sme vůbec dali Stromtalona (last boss), tak sme to chodili asi týden v kuse. A to není všecko, to byl asi 3 hodinovej run. Než sme vůbec natrénovali na speed run na attunement na raidy, to taky bylo něco. Druhé 2 jsou o něco lehčí, ale ten poslední je asi nejtěžší. Speed run je 75 minut, ale prvních minimálně 5 runů se tam budeš prosekávat tak 3 - 4 hodiny.

      Ty dungeony jsou na úrovni raidů jak v komplexnosti, tak v obtížnosti. Navíc jsou tam nbáhodně generované optional questy, které jsou taky nutné na attunement, takže každý run je zas o něco jiný.
    • 4 veteran adventure instance + 4 veteran dungy + 1 20man raid + 1 40 man raid. 3 Battlegroundy, 3 arénky + Warplot. Carbine na hře stále pracuje a každý měsíc přidává nový obsah. Balance classů je trochu problematický ale je vidět že na to nekašlou (aion) a neustále na tom pracují. Taky ještě solo instance "Shiphands" ve veteran mode. Nemyslím si, že by ve hře nebylo co dělat, to jen kobylkoví hráči co měli 50 během dvou dnů furt šílej.
      • Jinak receno, dalsi zcela spatne navrzena hra, dalsi totalni fail ... i pokud vemu wowko a prachsproste okopiruju naprosto vsechno ... tak jediny co budu resit je to, ze proste na max lv nedolezes za min nez 1/2 roku ani kdyby ses na hlavu postavil a hral 24/7.

        Pokud nekdo predhodi hracum neco co zove MMO s obsahem citajicim 50 hodin, tak se na to da rict leda lol.
  • inovace v mmo zanru se asi nedožijem, nechápu jak dneska muže nekdo delat kopirku wowka 1:1. to nechápou že wowko v podstate uz jen dožíva ze setrvačnosti?
    • Doziva so 6.8 milionmi platiacich hracov...to je mesacna trzba cca 100 000 000 $ len za herny cas
      • WoW "dozivani" je pro ostatní mmorpg nedostizna meta *1*
    • btw recenze je skutečne oničem, tohle bych vypotil i jen na zaklade obrazku a traileru, chybí tam nejake argumenty proč se ma hrač pro tuto hru rozhodnout. klasickej drda o ničem no...
  • kdybych se dostal pres dementni tutorial tak ok.. ale kdyz ho nemam silu pres svou dementnost/nudnost vuli dokoncit/hrat, tak je neco spatne. podobne dopadlo teso- par hodin a nic= uninstall
    • Vtipné, hra která je vytvořená na několi měsíců a ty nevydržíš slabý tutoriál na 10 min.
      Proč to vůbec zkoušíš? V mmorpg hrách toho člověk musí překousnout mnohem víc než 10 minut tutoriálu...
    • Majkl
      to je ale nezvyklý stupeň sebereflexe ;)
  • Vegen
    Průchod světem do levelu 50 je super, ale obsah na maximálním levelu už pro mě není. Mám rád těžkou instanci, ale rád bych nějaké postupné přidávání obrátek, ale po Adventurách, které dáte s prstem v nosem přijdou instance, kde si vylámete zuby. Pokud nemáte partu 5ti lidí co má spousty času, tak se zastavíte u PVP, 4 adventur a daily Questů:-/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit