Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Občas mi připadá že je tu jen jeden člověk s 50 různejma profilama, a hádá se tu sám se sebou... *7*
    • to je realita.
    • Ať tak či onak, v podstatě jsme všichni jedno, oddělení je jen iluze.
    • smejki
      Tak je to už dlouho. *15*
    • Salat12
      celej zdejsi system komentaru je uplne retardovane udelanej, nechapu proc s tim neco neudelaji...
      • MidnighT91
        A pak přišel GGGay a 50x nesouhlasil...
        • jsem tu velká kapusta GGG *3*
      • nebreč pořád saláte *15* *15* *15*
  • Doufám, že to nebude stejně infantilní pyčovinka jako Divinity. Hloupější scénař jsem dlouho neviděl *15*
    • Corvus
      Divinity: Original Sin = NEJLEPŠÍ RPG 2014, hošku.
      • Nj, mezi slepými jednooký králem, aneb kde schází konkurence... Ačkoliv je vlastně Divinity zdařilejší, než Dragonfall?
        • Dragonfall je linearni novela ktera ma osehane souboje aby se nereklo, ale obesla by se klidne bez nich,
          Divinity ma dobre souboje ale tam to konci, milion generickych nepratel delaji z dobrych souboju velkou nudu o stupidnim/linearnim pribehu a celkove spatnem gamedesignu ani nemluve.
          Wasteland me bavil nejvic a presto bych mu dla tak max 6/10

          Nechapu proc to vsichni tolik oslavuji, chapu ze je to lepsi nez sedesatej asasin ale je treba se na to divat objektivne a kritizovat nedostatky. Tvurci divinity uz tusim delaji na dalsich rpg a protoze jedina kritika smerovala na barevnou grafiku (WTF ????) tak muzeme cekat, ze ted budou produkovat dalsi hry stylem preskinovat a sup s tim na pulty.
      • Podle me nejvetsi kyc roku *15* hosku
        • Podle me je to kýč desetiletí, ten příběh musel psát někdo s mentální retardací *1*
          • umri trole
          • Kýč desetiletí je Inquisition.
            • Já jsem volil pro Divinity. Obě hry jsou hloupé, mají příšerné příběhy a jsou to infantilní omalovánky, ale DA:I má aspon vysoké rozlišení textur a neni to hnusně roplizlé barevné hovínko jako Divinity..
      • A snad i toho předchozího.
    • Salat12
      nechces to radsi psat pod vlastnim nickem, GGG?
  • Corvus
    Už jen 15 dnů a je to doma! Pro mě osobně nejočekávanější RPG projekt roku (vedle Zaklínače). Konečně se milovníci old-school RPG dočkali.
    • Bylo by fajn, kdyby to vyšlo, ale Wasteland 2 bylo zklamání (trochu reakce na ten KS co vzýváš dole) a bojím se bojím, že Pillars budou taky zklamání, resp. že ani nemohou být nic jiného, protože my pamětníci máme příliš vysoká očekávání (založená tak trochu na nostalgické idealizaci her na infinity enginu) a ostatní ta hra zajímat moc nebude, takže půjde vlastně o indie titul pro malou skupinku hráčů a ne o zásadní must have titul jako BG. Navíc pochybuju, že ta hra posune možnosti izometrických rpg narativů někam dál, že posune koncept Baldurů a bude originální. (Tím myslím víc než originální lore nebo bojový/rpg systém.)
      Popravdě myslím že z KS her má největší potenciál (a i potenciál být originálním RPG pro "hardcore"? publikum) Vávrova hra. Jenže její dizajn i vývoj je natolik komplexní záležitost, že je prakticky nemožné, aby to nakonec klaplo :D a po zušenostech s alfou se obávám zejména kvality scénáře/dialogů a taky trochu toho, že to bude nuda. :(
      Přeju Pillars úspěch, ale bojím se, že se zopakuje Wasteand2.
    • Corvus
      Mínusy do mě, borci, ať máte aspoň to sebevědomí velké, když v trenclích máte kulový *1*
    • Sr_Lobo
      Včera jsem ještě doobjednával na gamexpres, maj tam furt ještě Adventure Edici za 786,- což, je více než stravitelné *5*
      • Paulcz
        Hmm krabicovka.. :)
      • Morraw
        Což takhle GameShop ;)
        • Sr_Lobo
          Kdyby měli osobní odběr v Prazééé, tak jo, ale jinak je tohle jasná volba, ještě je to kousek od my oblíbený knajpy Kulovýho blesku tak to rovnou skočim zapít par kvalitníma kouskama *3*
        • Corvus
          Jo, mám také odtud + dodání na Uloženku za 35 kaček. Žádný absurdní ceny České pošty...
          • Sr_Lobo
            No o český poště se ani nebudu bavit, už mi poztráceli zboží tak za 3 litry... Vod nich bych si nenechal poslat ani prdy v petláhvi.. *10*
            • mas bydlet nekde v civilizaci a ne v lese kam se postak nedostane. ja jsme v zivote ceskou postu k nicemu nepotreboval.
    • zíííív. Proč se tak rád opakuješ, člověk si pak bude myslet o tady těch milovnících old-school RPG, že jsou to pěkní kok.... Když ale vezmu ostatní fandy jako Dela0, KeyZ, tak zjistíme, že jste pěkní kok...
      • Corvus
        Zapomněl jsem ještě dodat, že to nejlepší, co klasické RPG tituly a jejich obrodu mohlo potkat, je právě Kickstarter, který tak nenávidíš *3* A opakovat to budu, dokud nebudu mít Pillars limitovku na stole a na harddisku. Takže raději do diskuze pod Pillars nechoď *4* Jinak těch backerů, co milují klasická RPG zrovna málo napříč kickstarterem není, že? Čili asi takhle, jsi obklopen KOKO**. To ti nezávidím.
      • nebrec, ze si tu hru nezahrajes na topinkovaci...
  • "Došlo však k jeho zrušení studiu ublížilo". Čtěte si to po sobě...
    • Keyz
      I zde je kvalita kontroly https://www.youtube.com/watch?v=no_elVGGgW8
      *15*
  • člověk by čekal, úspěch vydané hry a odbyt zachraníl studio, ale téhle pošašené době zachranuje studio před krachem vývoj hry *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit