Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smutné, že od dob BG2 žádné lepší RPG nevyšlo.. a NWN byli dobré hry, pokud jste je hráli s kamarády
    • To je odvážný tvrzení, každá hra má jiný kvality a líbí se někomu jinýmu, já taky BG (možná dokonce především první díl) považuju za špičkový RPG, ale namátkou Gothic 2, Morrowind a VTM - Bloodlines se Baldurům pro mne vyrovnají.
      • jak píšeš, je to individuální, všechny hry jsem hrál, všecko pecky, ale BG2 je jiná liga
    • tak lepší hra než bg 2 nevyjde asi nikdy, ale vychází pořád dobrá RPG, mě baví i H&S(i když poslední, co mě bavilo byl torchlight 2) Pilíře očekávám se zatajeným dechem, vždycky to může dopadnout špatně, třeba to může být super hra, ale může být šíleně zabugovaná nebo nedodělaná a u Obsidianů bych se ani nedivil
  • del0
    Koukám, že tady opět někdo troluje pod alteregy. To bude určitě ten koků*ek, co si myslí, že DS je RPG. *6*
  • no tady je videt že delat jen pro pc se nevyplácí. ješte že my konzolisti ten herní prumysl tahnem
    • Presne tak, a preto krachovali po zruseni konzoloveho titulu a zachranovalo ich PC ;-)
    • gr8 b8 m8 I r8 it 8/8
      • Im 2 l8 m8, ur 8/8 r8 s2 str8 b8 for my t8st. R8 it 8, not 8/8, just 8, m8.
    • Tak táhni
    • Obvious troll is obvious :)
  • Nj, herní průmysl není sranda. Ale tak doufám, že PoE bude úspěšné a hlavně bude stát za to, protože co jsem koukal, tak kromě Torment a Firewatch nevychází tenhle rok jen na PC zrovna moc zajímavých her a i WiiU s 3DS jsou na tom lépe...
  • Se nedivim ze studio které za dobu sve existence neudelalo jedinou dobrou hru mělo blizko ke krachu, pekne to ukazuje jak moc velka je bublina kolem Obsidianu, tvurcu her na zakazku, z kterých zrejme studio uživit nejde. uvidíme co Pillars, třeba budou moct byt konecne na něco hrdi, ale spis si myslim ze to bude prumer.
    • To by mě zajímalo co jsou podle tebe dobré hry.. KoTOR2, Fallout NW nebo novej South Park jsou aspon pro mě jedny z top her co jsem hral :)
    • +
  • Zase jedna totalne idiotska hra pro trapnou pc master :D
    • tos to těm pissičkařům nandal, bro. :^)
    • ač konzolista, tak ta hra vypadá dobře a určitě ji zkusím, takže si beztak jen převlečený pc-vůl. Pravděpodobně to vyjde i na konzole, aby něco vydělali..
  • Blue.Shark
    Neměli to jednoduché. Doufám, že se na Pillars of Eternity zahojí a přijdou rychle s něčím dalším. Mám pocit, že o hry tvořené transparentně bude větší a větší zájem.
  • prijde mi naprosto smesne ze studio co ma nakontne toho tolik, a uspesneho, ma vubec "moznost krachu" v slovniku, to musej asi hodne blbe hospodarit kdyz jeden zruseny projekt je polozi na kolena
    • a nebo je publisheri tak odiraji
      • Nj, causa New Vegas a metacritic. *9*
  • skoda, mohli chcipnout a uz nekurvit dalsi znacky, co vzali do pracek skoncilou katastrofou viz naprosto tragicky konec v KOTOR2, ci kompletne rozmrdane NeverWinter 2. Firma která neumí ani ukončit hru viz zmíněné KOTOR2 nestojí za záchranu...
    • Lotr
      NW2 byla skvělá hry. Ano v době vydání byla plná bugů. Ale základní hra a datadisky patří k tomu nejlepšímu co na poli RPG vzniklo. Od možnosti voleb až po propracovanost charakterů.
      To je prostý fakt.
      KOTOR2 měl nedodělaný konec díky vydavateli. Ti je prostý fakt.

      A poslední prostý fakt? Tvůj trolling je slabý. Pravý troll uvádí racionální a smysluplné argumenty.
      • "Ale základní hra a datadisky patří k tomu nejlepšímu co na poli RPG vzniklo. Od možnosti voleb až po propracovanost charakterů. " *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Obsidianu by byla škoda, jednak jsou to starý lidi z Black Isle studio a pak jediný vážnejší flop měli s Dungeon Siege 3. Neverwinter Nights 2 a Kotor 2 byli ale fenomenální hry...
    • Neverwinter Nights 2 a fenomenální? Libí se mi jak nostalgie zaemnuje mozek, dyť ta hra byla plná bugů, naprosto nefunčkní combat atd...
      • co to meles, ano optimalizace vazla, ale jinak hra byla ok. a obsidian hru nakonec dostatecne zapatchoval. plus navíc datadisk mask of betrayer je jednou z perel této firmy
      • VergiliusGrey
        Před týdnem jsem NN2 zrovna hrál. Žádný bugy, combat v pohodě. Ale trolling je dneska holt populární.
        • No rozdil je hrat hru dnes a hrat ji pri vydani. Vlastne byla dohratelna asi rok po svem vydani, kdy se aplikovaly desitky patchu - a to doslova.
          • Kupoval jsem to ihned jak to vyšlo, takže mám jasno jak to vypadalo. Byla zabugovaná jako prase. Hlavně problémy s následováním společníků (dosud zcela nevyřešen) a se scriptováním. Nicméně dohrát šla. Ostatně mně se to podařilo bez jakéhokoli patche.
        • Inquisitor
          No je fakt, že v době kdy to vyšlo to rozhodně žádná bomba nebyla.
          • VergiliusGrey
            Tak bomba to neni ani teď, ale kapusta přehání.
            • Fakt vtipne je, ze Tebou vyzdvihovane IWD byla linearni rubacka, na ktere byl jeden plus, ze Vas nechali pustit na vyssi level nez v BG (a tudiz se daly pouzivat i kouzla na konci z urovne 6-7). Jinak to spocivalo pouze prosakavanim se kopou nepratel. NWN 2 byl zabugovany a dal se hrat asi rok po jeho spusteni. Docela rozumne byly datace, jak pro 2, tak pro 1.
            • Je to rubanice ktera jeste stihla vyuzit popularity zanru a taky znacky IWD.
              Dobra hra to nebyla a nezaslouzi si stat po boku titanu z te doby =)
            • VergiliusGrey
              Oba přeháníte.
            • Kapusta nepřehání, kapusta jen pamatuje. Přehaní to člověk nahoře, který považuje NW2 za fenomenální počin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit