Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Im 2 l8 m8, ur 8/8 r8 s2 str8 b8 for my t8st. R8 it 8, not 8/8, just 8, m8.
  • Presne tak, a preto krachovali po zruseni konzoloveho titulu a zachranovalo ich PC ;-)
  • to je realita.
  • To by mě zajímalo co jsou podle tebe dobré hry.. KoTOR2, Fallout NW nebo novej South Park jsou aspon pro mě jedny z top her co jsem hral :)
  • tos to těm pissičkařům nandal, bro. :^)
  • gr8 b8 m8 I r8 it 8/8
  • jak píšeš, je to individuální, všechny hry jsem hrál, všecko pecky, ale BG2 je jiná liga
  • Nj, causa New Vegas a metacritic. *9*
  • To je odvážný tvrzení, každá hra má jiný kvality a líbí se někomu jinýmu, já taky BG (možná dokonce především první díl) považuju za špičkový RPG, ale namátkou Gothic 2, Morrowind a VTM - Bloodlines se Baldurům pro mne vyrovnají.
  • tak lepší hra než bg 2 nevyjde asi nikdy, ale vychází pořád dobrá RPG, mě baví i H&S(i když poslední, co mě bavilo byl torchlight 2) Pilíře očekávám se zatajeným dechem, vždycky to může dopadnout špatně, třeba to může být super hra, ale může být šíleně zabugovaná nebo nedodělaná a u Obsidianů bych se ani nedivil
  • smutné, že od dob BG2 žádné lepší RPG nevyšlo.. a NWN byli dobré hry, pokud jste je hráli s kamarády
  • Tak táhni
  • Obvious troll is obvious :)
  • del0
    Koukám, že tady opět někdo troluje pod alteregy. To bude určitě ten koků*ek, co si myslí, že DS je RPG. *6*
  • no tady je videt že delat jen pro pc se nevyplácí. ješte že my konzolisti ten herní prumysl tahnem
  • Kupoval jsem to ihned jak to vyšlo, takže mám jasno jak to vypadalo. Byla zabugovaná jako prase. Hlavně problémy s následováním společníků (dosud zcela nevyřešen) a se scriptováním. Nicméně dohrát šla. Ostatně mně se to podařilo bez jakéhokoli patche.
  • Ať tak či onak, v podstatě jsme všichni jedno, oddělení je jen iluze.
  • Nj, herní průmysl není sranda. Ale tak doufám, že PoE bude úspěšné a hlavně bude stát za to, protože co jsem koukal, tak kromě Torment a Firewatch nevychází tenhle rok jen na PC zrovna moc zajímavých her a i WiiU s 3DS jsou na tom lépe...
  • +
  • smejki
    Tak je to už dlouho. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit