Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    A cenu za nejvíc zaBUGovanou hru získává ........... taky SKYRIM *15*
    • *bouřlivý potlesk a výskání* Zasloužil sis to!!
      • Jazz
        Alespoň jednu věc si zasloužil no. *4*
  • Cahir
    Fraška.
  • No, nic nečekaného.

    Pochybuju, že někdo doufal v nějakou úroveň samotných cen a show, ale jen mě mrzí, že VGA je to, čím se herní průmysl prezentuje před světem. Takhle to neznalému člověku může připdat, že hráči jsou jen stádo ovcí, kteří jen konzumují to, co jim hype nasype do hlavy.
    • Stači tomu spravit mega reklamu a je to...
    • A nejsou snad?Staci se podivat,co se nejvice hraje a prodava.
      • Asi tak... sad but true
      • Ale rád bych věřil, že tomu tak není.

        I want to believe.
        • Šak věř, kdo ti brání. *4*
  • Podlě mě docela dobré výsledky ,akorát RPG roku by si zasloužil spíš Zaklínač 2 a FPS roku by si zasloužil spíš BF3 nebo RAge .Jinak s portalem 2 atd... souhlasím
    • tunel zaklínač? vždyť to má tak jednoduché...
  • Bezte prosim nekdo skontrolovat pana Vávru jestli se nam uz nehoupe.
    • to je jen ukazka toho, kam nam konzoloidni svet her celou scenu dotahnul, recyklovanej nedodelek se v zaplave sratchek s prehledem stane hrou roku
      • hjnvrn
        nedodělek? možná.

        ale musím říct, že jsem se nikdy u žádného jiného takhle nebavil. a vo to de především.
    • Ten tedkom usilovne hraje skyrim,aby mohl napsat clanek 1000 a 1 duvod,proc si skyrim nezaslouzi titul hra roku. *3*
      • Jazz
        Nezaslouží.
      • *1*
  • Uděláme hlasování, kdo si myslí že je witcher 2 lepší jak skyrim ať dá plus, kdo si myslí že je horší ať dá mínus.
    • tohle nejse srovnávat, takže mínus
      • Jde to srovnávat. Vem si skyrim a vem si zaklínače, co tě bavilo víc?
        • Morrowind. *4*
        • Vem si Skyrim a The Legend of Zelda: A Link to the Past.

          Mě bavilo 100x víc A Link to the Past.

          A stejně bych si to nedovolil srovnávat.
    • Tak snad víš sám(snad ví každý) u sebe co je dle tebe lepší, tak proč to dokazovat.
      • Mě jen zajímá jaký je názor ostatních...
        • Ok, lae stejně srovnáváš hrušky a jablka.
    • Jj tiež som dal + ale tiež si nemyslím, že sú to tituly ktoré by sme mali porovnávať. Možno iba z velmi širokeho pohladu.
    • meatball
      Není to zrovna férový srovnání, ale budíž, máš tam plus.
      • Já vím, ale tuším že na VGA to taky nebylo rozdělené na RPG se zaměřením na volnost a na příběh.
  • VGA dopadlo přesně podle očekávaní (ne že by dopadlo, tak jak dopadnou mělo), ale očekávat nějaké info o HL3 bylo tak naivní až se sám za svou naivitu stydím. :(
  • PreidaQ
    Nikdy mě nepřestane překvapovat, jak moc se někteří autoři (nejenom her) dokáží neustále přetvařovat v tom, že jim tahle a tahle vykonstruovaná cena udělala radost. *9*
  • Tak jsem se trefil akorát snad u toho mužského a ženského hereckého výkonu (wheatley/glados) Nechci nějak rozpatlávat co bych kde volil já, ale určitě souhlasím s níže napsaným. Že CDProject neni ani nominovaný, i když by měl vládnout první příčce nechápu a co se týče Skyrimu a Bethesdy tak i když si Skyrim užívám hodně moc, na hru roku a studio roku bych to taky rozhodně neviděl.
  • VGA je cele traparna....
    Cista Hype akcia

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit