Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Irisis
    Náhodou mě se to líbí. Nutí to člověka používat diskuzi jako dřív. Dříve žádné hodnocení příspěvků neexistovalo a mělo to samá pozitiva:
    1) Nikdo nečekal, jestli jeho příspěvek bude dost konformní aby dostal plusko.
    2) Nikdo se zuřivě nemusel dožadovat ospravedlnění proč dostal mínusko.
    3) Když se někomu něco nelíbilo, napsal reakci, kde to všechno vysvětlil.
    4) Čtenář diskuze neměl podvědomé předsudky vůči příspěvkům s nízkým hodnocením, musel prostě přečíst +/- vše.
    5) Neexistovalo něco jako příspěvek tak blbý, že ho radši schováme.
    6) A hlavně lidi psali jen to zajímavé. Pluska opět podvědomně nutí psát příspěvky, aby jsi byl "socializovaný" a dokázal sis' že můžeš taky dostat plusko :)
  • stratego
    to mi ty penize muzes rovnou posilat na ucet, kdyz si to koupis, a pak stejne nepouzivas a crackujes to stejne jako ten, co si to stahne...nema ti doma na co sedat prach?
  • stratego
    kdyz to vyhralo CoD tak fakt nevim :D:D:D
  • Erien
    Viděl jsem hada srát, koně blejt, žábu bušit pěstí do skály, dokonce jsem viděl i stíhačku couvat, ale tebe s pluskama tak to jsem ještě neviděl.
  • morik
    Co je zajímavější než samotný článek je bodové ohodnocení místních perhumidních přispěvatelů po následující čtyři stránky, kdy se všichni pisatelé spontánně rozhodli, že budou všem ostatním hanět příspěvky aniž by si je doopravdy přečetli. A nemůžeme se jejich prapodivné zábavě co divit, neboť jejich část nudného života zná pouze seriály na TV NOVA. Na druhou stranu to je také chvályhodné, neboť díky "ovčímu" přístupu jsme měli Sametovou a únorovou revoluci, kdy se lid rozhodl bojovat proti něčemu, aniž by věděl proč.
  • jak mohli zvolit COD MW3? Grafika za moc nestojí... multiplayer taky není nic moc a příběh SP je taky na dvě věci a ty skripty...
  • Bohužel, cracknuté verze s patchem 1.1 mají dost často větší stabilitu než řádně zakoupené a opatchované verze ze Steamu...
  • Tak to ses uz velkej kluk.
  • Nebyla to špatná hra, ale nezaslouží si ani tu nominaci
  • XXDarthVaderXX
    Prosím tě, přečti si pořádně co jsem napsal, děkuji...

    Nepleť hrušky s jablky *3*
  • XXDarthVaderXX
    CoD děti útočí *15*
  • XXDarthVaderXX
    Radši moc nemysli *14*
  • Jazz
    Ale prosím tě, dají tu samou píčovinku, co na VGA a maj vystaráno.
  • XXDarthVaderXX
    Hochu já opravdu nejsem z těch co by se z lidí jako ty a spol strachy podělali.
  • Tady probíhá nějaký negativní zátěžový test :D
  • Takze podle tebe lze povazovat takoveho biebra,cyrus a jim podobny za jedny z nejkvalitnejsich hudebnich umelcu?Nebo twilight za jeden z nejkvalitnejsich filmovych pocinu?
    Ne,prodejnost opravdu neodrazi kvalitu dila.
    Do urcite miry samozrejme na prodejnost vliv ma,ale nehraje zdaleka nejdulezitejsi roli.
  • Tomu snad ani sam neveris *1* .
  • Jazz
    Nejseš vtipnej kamarádíčku.
  • jindra.veliky
    4 stranky plny misek lol mozna ze se to ter obrati a ja tu budu mit pluska a vy jen minuska *15*
  • tak je to v poradku :D btw ironie musi byt i kdyby na chleba nebylo :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit