Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď už chybí k dokonalosti jen kousíček, stačilo by zkombinovat The Guild 2, Banished, Cities XL a Capitalism II.
  • InfidelBro
    Momentálně se to prodává víc než DayZ a rust. Gratuluju *3*
  • walltar
    To vůbec nevypadá špatně ... jen škoda, že tam není i nějaký boj. Čisté budovatelky už mě v dnešní době nějak neberou. Ale jinak smekám ... na jednoho člověka obrovský úspěch.
  • Keyz
    Na to že to dělal jeden borec a nezešílel z toho.... To je tedy něco.
    • proc? Staci kdyz te to bavi a umis. Pekne si to vypiplavas, at uz je to cokoli. Na palici spis musi byt makat na projektu v mega firme, kterej te nezajima s lidma, kteri te stvou.....
  • *8* hoho,,,copak se nam to urodilo na poli budovatelskem *8* to vubec spatne nevypada-uz sem si chvilku myslel ze je se stredovekem ve hrach konec krom toho naseho pokusu s ratajeme:c))
    • ratajema:c))
      • a ty stromy no,,,mohly by bejt lepsi ale vypada to fakt dobre a zajimave:c))
        • vsechny stromy se mi libi, az tusim na ten jehlicnan. Ten se fakt nepovedl. Toho jsem si taky vsimnul
          • no moc ne teda trjuhelniky misto koruny se uz nenosej:c))
  • Jen drobna poznamka, autor je pouze jeden. Coz je dost neuveritelny ze tohle vsechno dokazal udelat jeden clovek sam.
    • Zrovna jsem to chtěl napsat. :-)
  • o tom slysim prvne, lidi to moc chvali na GOGu dokonce i na metacritic same pozitivni ohlasy *8*
  • Ja bych tam ty barbary a skrety docela i bral :). Budovat me bavi, ale chce to prece i nejaky drama !
    • tak sit o zahrajte a užijete si i drama až příjde zima a nebudete mít dřevo na podpal a umře vám celá vesnice.... :D
      • presne tak. Kdyz buduju, tak buduju. Na boj mam jenerály. Jinak cim jsem starsi, tim min mam na nejaky potycky chut. Jinak jedna z nej strategii na boje pro mne byla a je Cossacs

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit