Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen drobna poznamka, autor je pouze jeden. Coz je dost neuveritelny ze tohle vsechno dokazal udelat jeden clovek sam.
    • Zrovna jsem to chtěl napsat. :-)
  • InfidelBro
    Momentálně se to prodává víc než DayZ a rust. Gratuluju *3*
  • Jason_dinAlt
    Chcete-li to koupit, tak raději ne ze Steamu, ale přímo z ofiko stránek výrobce.
    20$ versus 19€.
    Jakože Steam mám veskrze rád, tak ta jeho politik a "1€=1$" se mi teda fakt nelíbí.
    • I na stránkách výrobce je uvedeno, že se to dá koupit i přes humble store... Tam je to za 15€ což vychází zhruba na těch 20$. Krom toho, že jde část peněz na charitu, dostaneš normální digitální kopii i steam key...
    • Mart9
      Mnohokrát děkuji za doporučení.
    • + na stránkách výrobce z toho autor dostane nejvíce $$$.
      Jinak cena na Steamu je samozřejmě mimo.
    • Inquisitor
      Kdyby jenom steamu. Je to hnus.
      • Souhlasím, ale možná právě díky tomu platí provoz a servis serverů. Nevidím do toho, jen úvaha.
        • V okrádaní europskych zákaznikoch na ukor sveta?
      • Ještě že existuje GOG :)
  • Khanemis
    Nevím, ale to středověké městečko mi přijde jako by mělo územní plán ze SimCity. Ono je problém, že hra pracuje s klasickou čtvercovou mřížkou pro stavění, jenže středověký urbanismus byl výrazně asymetrický, do takové hry by se hodilo volné umisťování budov limitovaných jen svými rozměry a s možností libovolného natáčení. Takhle je to hrozně umělé.

    Ale líbí se mi celkem zpracování toho městského života a pole vypadají pěkně, i velikostí docela odpovídají:)

    Nicméně hratelnost může být fajnová. A to je hlavní.
    • Walldstein
      Uvidíme, třeba natáčení budov a klikaté cesty přibudou v budoucnu. Pochybuji, že už je vývoj úplně ukončen, spíš doufám v to, že přibudou nové budovy, které hru zase víc přiblíží tomu středověku, nové možnosti například ve výběru map, teď jsou jen hory nebo údolí.

      Ale hra je jinak fantastická..dneska sem jí koupil a po pravě sem se od ní nemohl odtrhnout :D
      • Khanemis
        To je pravda, ještě se toho může hodně změnit. Bylo by fajn, kdyby se to povedlo, posunulo by to tu hru minimálně o řád výš. Středověk a stavba města, dvě mé oblíbené věci. Obávám se, že se k Banished nechám také brzy zlákat:))

        Přeji příjemnou hru:)
  • O tomhle jsem snil jako malej a částečně se mi to vyplnilo v Anno a Settlers, ale teď jsem si postříkal pyžamo *14*
  • Keyz
    Na to že to dělal jeden borec a nezešílel z toho.... To je tedy něco.
    • proc? Staci kdyz te to bavi a umis. Pekne si to vypiplavas, at uz je to cokoli. Na palici spis musi byt makat na projektu v mega firme, kterej te nezajima s lidma, kteri te stvou.....
  • Luxusní hra a po dlouhý době mě mile překvapila i diskuze ke článku, většina hru chváli. Klobouk dolů před týpkem, co to sám udělal *5*
  • Mart9
    Strategie přesně pro mě! Konečně!
  • XXHUGOXX
    Omyl, žiadny tvúrcové. Veď to robil len jeden človek, nie ?
  • Tak jsem kvůli tomu dneska nevyspal a ráno jsem se divil kde je noc:)...Tudiž za mě rozhodně dobrý. Od fáze kde víte co dělá Karel,Pepa a Franta a že maj s Maruskou, Jarmilkou a Věrou malý, až po grafovou diagnostiku pokrocilý fáze managmentu zaměstnanců:). Za stavební poetiku i funkčnost před tím frajerem smekám. To jak to funguje a jak to vypadá a že to má 300MB mi fakt nejde do hlavy. Přes perfektní UI, přes logický závislosti a návaznosti a tím, že světy jsou generovaný, tak si člověk můžes tvořit dlouhý večery.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit