Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prace pokracuji milovymi kroky, sotva zacal rok 2018 a uz tu mame alphu!

    oh wait, nemela bejt uz nekolik let plna verze? *13*
    • alien5
      Jo a ta kolik penez to melo byt predtim v roce 2014 ? Povidej.. vlastne ty vis kulovy zejo nojo tak hlavne ze jsi chytrej troll *1*
    • Mimochodem, já myslel, že je to scam. Divný, že se vůbec s tímhle obtěžovali. Furt toho mají víc a víc, ale je to scam. :D A Hamill a Oldman jsou součástí celé této konspirace. Lol...
    • Plány se hold s vybranými 100+ miliony namísto původních 3 změnily. Celkem logický krok.
      • čím víc vybraných penez tím delší doba vývoje? zajímavá logika. ješte že nevybrali ješte víc to bychom tu nemeli ani tu alfu
        • Klidně ať vyberou. Tím ta hra bude nabušenější a na to se vyplatí počkat. Ty čekat nemusíš, klidně si dej refund. Oh wait... ty si nepřispěl a přesto tě to strašně štve...
  • Tenhle scam jeste nekoho zajima?
    • Tenhle slabej trolling tě furt baví?
    • Ano
    • Blue.Shark
      Jo
  • pro walltar
    No tak se podívej jak vojenské plavidla ve skutečnosti vypadají zevnitr. Tohle není ponorka z roku 1960. Navíc jaký typ plavidla to je? Carrier? Nebo cruiser? V prvním prípade, carriery vypadají jinak protože jejich učelem je nest letadla. Cruiser vypadá taky jinak, protože tam nevidím zbrane a dneska už cruisery nikdo nepoužívá. Proste dost velké chyby v dizajnu a očividne nad tím nikdo nepremejšlel.
    • Je hezký, že si zmínil cruisery, protože jeden zastaralí model ve hře je, který dříve používala armáda a protože se staly zbytečnými, tak je armáda rozprodala do civilního sektoru.
    • walltar
      No tak zrovna idris z téhle ukázky je Fregata... to že tam nevidíš zbraně je spíš neznalost, než že by tam nebyly... jen jsou malé. Taky jedna celá paluba je hangár do kterého se vlezou tři stíhače...

      Ano není to kopie současného vojenského plavidla... Vojenské plavidla v univerzu SC takhle vypadají. Javelin, Idris (z ukázk) a hammerhead jsou dokonce od stejného výrobce, takže budou mít dost interiérů hodně podobných.

      Interiéry jsou taky dělané s přihlédnutím na FPS, který na nich bude probíhat při pokusu o vylodění na palubě. Takže realističnost (která je u vesmírné lodě t budoucnosti, dost subjektivní pojem) není to hlavní.

      Idris třeba má kajuty pro hlavní důstojníky, má celkem velkou jídelnu (s přihlédnutím na velikost posádky a to že se stočí ve směnách). Loď z filmu passengers byla vlastně luxusní mezihvězdná kolonizační loď pro 5000 cestujících... ta opravdu nebude vypadat podobně jako vojenské plavidlo pro 60.

      Ale jak jsem říkal... podívej se na luxusní lodě. 890J třeba má dost velkou jídelnu, prosklené atrium, dobře osvětlené místnosti, sauny, atd... tvůtci se celkem snaží u lodí navodit různé atmosféry.
      • Pls hraješ ještě Star Citizen ? Co říkáš na 3.0 ? Já nejsem nadšen z toho, že ještě stále nepředělali 300 stovku sérii a už opětovně dělají znova Avengera. Už mi vadí, jak furt nové koncepty lodí a nedokážou udělat ani ty staré tak, aby byly flight ready s co nejméně bugy, tvůj názor?
        • walltar
          Teď nehraju... mám 10FPS. 3.0 vypadá zajímavě, pokud člověk má dobrý FPS... a to skoro nikdo nemá. Avengera předělali kvůli SQ-42, protože tam potřebovali policejní loď. 300i je na řadě jako jedna z dalších... ono oni na ni asi moc nespěchají, protože 300i ve hře je. Teď myslím pracují na Mustangu, a potom by měla být na řadě 300. Zajímalo by mě jak moc se změní, protože ta loď byla hrozná od počátků.
          • Lidi, který sleduju na YT streamu mají často 30+. Klíčem je údajně aspoň 20gb ram a rychlé SSD. Ale stejně je problém v serverech, server nechutně omezuje fps, musí to ještě vyladit. Buď mají slabý servery, nebo ten engine počítá zbytečnosti, který způsobujou bottleneck. Lidi hlásí, že jim jede cpu a gpu třeba jen na 50%...
            • Zdá se, že americké servery jsou plynulejší než evropské.
            • walltar
              Mám 48GB ram a rychlé SSD a stejně to nepomohlo... oba CPU tak na 20%... vytížené je třeba jedno jádro na 70-80% u jednoho CPU a druhé CPU skoro nic... i když jsem rád, že s tím SC umí pracovat.

              V postu od robertse je to popsaný... budou celou fyziku a další procesy rozdělovat tak aby se mohli počítat i na jádrech kde se toho nepočítá tolik a tak nebude SC zpomalovat výkon na jedno jádro.
    • "Tohle není ponorka z roku 1960."

      Taky to nevypadá jak ponorka z 60 let. Vypadá to mnohem moderněji. Stačí si to porovnat. Teď už přestaň trollit please.
      • Jiny nazor = trolling. Dost ubohe.
        • Ale ty nemas JINY nazor. Ty mas naprosto debilni nazor :) Hvězdná flotila, ač je analogií, není námořní flotila. Sci-fi žánr nám naznačuje, že půjde o fikci. Tedy autoři si mohou věci vymyslet jak se jim zlíbí. Ale pozor, ty lodě mají účel, mají vzletové paluby, mají servisní zázemí, komunikační centra, kasárna a spoustu jiných věcí. Loď třídy Bengal neprojdeš volnou chůzí ani za 2 hodiny, když se pokusíš si všechno prohlédnout, a v každém koutě je něco zajímavého. A to je jedna jediná loď plující funkčním vesmírem, se simulovanou lokální gravitací, s posádkou čítající desítky NPC, dalšími loděmi s interiéry, s armamentem a pěchotní výzbrojí, s palivem, s vlastními režijními náklady, s rozvodnou sítí, terminály, uzavíratelnými sekcemi, sklady a obchody. S měřitelnou tlakovanou atmosférou. Tohle v žádné jiné hře zatím nebylo, není a jentak brzy nebude.
    • A ty dvě stíhačky vzlétly odkud?

      "No tak se podívej jak vojenské plavidla ve skutečnosti vypadají zevnitr."

      Myslíš takhle?
      https://thumbs.dreamstime.com/x/aircraft-carrier-corridor-9266206.jpg

      https://travellingworm.files.wordpress.com/2011/03/23-sandiego-ussmidwayaircraftcarrier-19march2011-026-corridor.jpg
      • Cekal jsem random zabery z podpalubi.
        • Aby taky ne, když ses bavil o vnitřku lodi...
  • Ale co jsem si všimnul tak lode zevnitr vypadají strašne genericky, dlouhé chodby, visící káble, všude tma, posadka ma luzka jak v ponorce, všechno je z plechu atd. Napr. když se podíváte na film pasažeri, tak tam lod vypadala uplne jinak (lépe).
    Treba by mohli ten lech natrit barvou, dat tam podlahu, hrište pro posadku, kantinu vetsi nez 5x5 metru, soukrome kabiny pro vyssi dustojniky atd atd
    • To vše tam je :D stačí se podívat pod pokličku.
    • walltar
      No tak ono většina těch velkých lodí jsou vojenské plavidla... ty prostě takhle nějak vypadají.

      Když se podíváš na luxusní lodě pro pasažéry (600i, 890Jump) tak ty jsou trošku jiné...
  • Musím se smát, jak tu najednou chybí troubové s jejich failama století, podvodama a tunelama. Je to blbý co, že v tom CIG taky něco dělaj a nemlátěj pantem jak trolí chytrolíni, žejo? :D
    • alien5
      Me pobavilo jak trola xy spravce vymazal lol
      • rekl bych , ze se nam vratil pod jmenem Karel *1*
      • Mne pobavilo jak ma squadron vyjít v roce 2018 a ješte mají jenom alfu lol
        • alien5
          A jedinej koho to s3re jsi ty lol.
    • a co jako delaj? kazdej rok vydavaj jinou alphu? *1*
      • Typicke. Nevim nic a kafram. Zajimalo by me, jak by probihaly diskuse u ostatnich titulu, kdybyste meli moznost sledovat od pocatku jejich vyvoj online. To by bylo kecu. Co delaj? Rozhodne se nedloubou v nose pri cteni diskuse na gamasech jako ty. Nebud linej a projdi si alespon rok zpatky vsechna videa a reporty: https://robertsspaceindustries.com/comm-link Mas tam vsechno jak na taliri. Nechces to chudacku vsechno cist, protoze je toho prezprilis a ty nemas cas? Tak tady alespon neplacej nesmysly o jinych alphach a nesrovnavej neporovnatelny.
      • Blue.Shark
        Víš, tomu se říká update. To je takový to, když někdo něco dodělá a doplní to do celku. *7*
  • Tahle hra je stejně jako bitcoin jen nafouknutá bublina a až jednou praskne ... to bude panečku fičák, kde mnoho lidi zapláče nad výdělkem
    • Sakra, tak to dík ta upozornění, experte makléři. Já myslel, že je to crowdfunding a ne investice do akcií...
    • bys rád, kdyby to tak bylo, že? :_D
  • Mart9
    Nechtěl bych být backer *2*
    • Pokud je pro tebe 65 USD balík, tak určitě. *3*
    • TheGGG
      holt budou muset účast v betě zahrnout do závěti, pro své potomky...
  • Nevíte jestli vyjde i verze pro PS4 pro? Alespoň výhledově?
    • Toto by nedal ani xbonex
      • Říkáš to, jako kdyby měl nějaký ultra výkon ...
    • zcela určitě ne, tohle chce opravdu brutální výkon, ale na PS5 bych si hodně vsadil, ten projekt bude potřebovat hodně peněz...
      • Blue.Shark
        Přesně tak, zpočátku říkali, že nechtějí dělat ústupky a že současná generace konzolí na to zatím nestačí. Takže souhlas, další generace, pokud bude výkonově stačit, by mohla mít šanci. Čekal bych ale případný port až po dokončení prací na PC verzi.
        • Záleží, kdy PS5 vyjde. Čím dřív vyjde, tím nebude mít o moc lepší hw, než PS4 Pro a v tom by mohl být problém. SC je nechutně náročný na paměť a disk.

          Další věc jsou sequely. Hra je trilogie. I kdyby to portli na PS5, tak pochybuju, že se u dalších dílů budou omezovat na hw next-genu, když PC bude zase výkonem někde jinde. Nastane stejná situace jako teď. Roberts je holt pc freak, který chce využívat hw na maximum.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit