Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lool arma, mimo čiech neznáma hra
    • Qinetix
      Kup si origo a pak se podívej do světa. Možná ti budou stačit i komunitní stránky. Čechů je totiž oproti zahraničním hráčům hodně málo.
    • Jo, v maďarsku moc znama neni
      • Horní Uhry jsi myslel ?
        • ja myslim, ze mel na mysli slovensky bedary
          • ubohe -.-
  • KIMCID
    rád si počkám
  • Chtít ''válečnou simulaci,, s bugy , menšími nedodělky či plně dodělanou,plnohodnotnou hru..?
    *3*
    • To si povíme, až to vyjde *1*
    • Jedine, co sa v Arme akoze "simuluje", je balisticka krivka strelnych zbrani a ciastnocne prieraznost materialu, inak nic, cela cast techniky od vzdusnej az po pozemnu je akurat arkada na urovni BF3 s horsim leteckym a jazdnym modelom, ci skor nulovym..Vsak sa staci pozriet na Armu 2, aka to simulacia, hlavne dela u tankom a obrnenych vozidiel, kde clovek musel nadsadzovat ako za druhej svetovej ci v BF, to mi je simulacia ako kon :D

      Ako stale nepochopim, ako taky mix semi arkady, bugov a nedorobku moze niekto nazyvat simulaciou, ked tam s rpg 7 znicim Abrams a to ani s penetracnou hlavicou ale obycajnou vybusnou, ktora sa pouziva proti lahko obrnenym transporterom. Len tak mimo, ani jedna Arma nie "plnohodnotna dodelana hra", len aby sme si nenahovarali, ze ked dostanu pol roka ci rok naviac, tak to bude nejaky skvost, Arma 2 nie je dolatana dodnes.
      • ty seš ten druh idioota kterej za simulaci považuje CoD, protože tam je to prostě "Tak hustě krutě reálný" "Bloody screen, so REAL!" že ti pak simulace jako je arma přijde nudná, protože tam nestřílíš každou jednu vteřinu a během jedný mise nevystřílíš somálsko deseti tisici naboji.
        O tom arma je, já když na veterana zabiju během jedný mise 2 lidi a přežiju, tak je to pro mě úspěch a mam dobrej pocit, Mnohem lepší než když za 5 hodin dohraju cely CoD a pocit z toho nemam vubec žádnej, protože to dohrál i muj 11ti letej bracha.
        • tak proč to hraješ?
      • taky se tam nesimuluje valečna taktika. je to spiš takove nahodne a zmatene pobihani bez smyslu. meli si najmout vojenskeho konzultanta na level dizajn a dizajn ukolu.
        jinak tuhle hru mimo čech stejne nikdo nezná *3*
        • Qinetix
          Kde jsi sebral to, že je Arma v zahraničí neznámá??? *8*
        • zatim ani jeden z tvých příspěvku neměl žádný přínos, a jde jen o sraačky a vystřely do tmy. Buďto seš opravdu takovej kreteen, a tudíž by si neměl přístup k PC a technice všeobecně vubec mít, nebo si jen hraješ na debilla aby sis připadal zajímavej. fail
          • De…bil se ozval ...
          • ty patrne ani neviš o čem mluvim
      • tady nekdo nepochopil o cem arma je. Je to simulace pesaka, taktiky, ... Neumim si predstavit behat po takovych mapach jenom pesky. Ta technika je tam skutecne spis proto aby to bylo kompexni. ARMA je timhle vyjimecna. Simulovat jizdni model, letecky, lode, interaktivni, destrukcni fyzikalni model by dnesni pocitace jaksi nezvladli. Lidi vzdyt pouzivejte mozek nez neco napisete. Proc asi DCS world simuluje zatim jenom letecky model. Maji tam i pesaky i techniku a taky to neni nejaka simulace. Ale jak by se asi hrali letadla kdyby tam nebyla pozemni technika vojaci, atd??? Taky bych si pral aby to melo letecky model z DCS, jizdni treba z LFS, destrukcni a interaktivni model, atd. Ale pocitace by to dneska jeste neutahli.
        Koho bavi simulace pesaka, taktika boje, moznost presouvat se letecky, technikou atd si to uzije. Kdo tomu nerozumi bude porad nadavat.
        • lol simulace pešáka a taktiky, to me dostalo. chapu že ne každy byl v iraku jako ja, ale alespon rozum byste zapojit mohli.
          skus si predstavit realnou situaci, a jestli bys to rešil stejne jako to je rešeno v arme. asi težko
          • dilinja
            Take jsem slouzil v Battlefieldu 3. Jako vojak jsem procestoval mnoho zemi a zabil mnoho lidi. Makarov,Zakhaev i Hitlera ve Wolfensteinu a jako vojak vojakovi bych Vam poradil abyste drzel hubu *5*
            • LOL
              $5
          • http://ateo.cz/f/images/n/neztracej-cas.jpg
          • ZvacA
            http://youtu.be/65ShgK7lDrg?t=39s
      • smejki
        Pane Scherlocku, Arma je simulace pěchotního boje. Technika tam je do počtu.
        • Pan je koukam ynteligent ...cela seria byla vzdy zalozena na tom, ze v ni byla spousta techniky. A tvurci se vzdy prsili, jaka je to simulace, ale od dob flashpointa se prakticky NIC nezmenilo. Jo, zere to vic vykonu HW, ale funguje to porad stejne (blbe). To co se dalo prejit tenkrat se neda prejit ted.

          BTW: Uzasna simulace kdyz tank znici 2-3 zasahy "cimkoli" "kamkoli" ...
        • Heh? A to jsi sebral kde proboha?
        • trolo
          to co je za bullshit. arma je milsim a technika tam je tiez "realna".
        • Ne, že bych se chtěl přít jestli to je, nebo není pravda, ale tenhle "detail" je vyloženě napsaný na krabici nebo na officiální stránce, nebo to zjistíš až po to, co si koupíš hru?
        • He's just sherLOCKed
        • calwin
          to ako vážne? :D
  • calwin
    hrám armu 2 a je úžasne zabugovaná... radšej menej a kvalitnejšie ako zamerať sa na kvantitu... think about it hoši

    a predtým než ma niekto dodžube tak
    1) ano mám zakúpený ORIGINÁL na steame s arrowheadom
    2)ANO hrám na poslednom patchi ktorý vyšiel...
    a aj keď sa mi to ťažko hovorí ale ľutujem kúpu... to už naozaj mount and blade bol lepšou kúpou ako toto...
    • O jaké bugy se jedná? Díky.
      • Nějakej víkřik do tmy. Ať byla Arma jakkoli zabugovaná ( a že byla ) tak na posledních patchích to jede uplně normálně
        • calwin
          práve teraz mám jeden pekný bug s bezpilotným UAV ktorý nevie ani zamerať rakety hellfire... AI je mizerná ale to viem pochopiť na takej rozlohe... interakcia rebríky je fatál keď mi prelezie vojak cez stenu a zabije sa mi... že mi ženská hovorí kludným tónom a pritom klačí a kryje sa ako keby po nej niekto strielal... keď hlásim že mám pred sebou BMPčko a môj strelec naňho ani len nezatočí kanónom... a to diktujem bugy iba z jednej misie zatiaľ... :) minule mi vrtulník zoťal môjho spolubojovníka pri pristávacom manévri... tiež som sa potešil tej simulácii :D

          nahráš hru a máš totálne rozostrený pohľad... enter nepomáha musíš reštartnúť... zapneš UAV miesto toho aby si mal pohľad čiernobiely vidíš farebne... prepneš sa si zasa čiernobielo + termo...

          a to totálne rozostrovanie je pekný pokus ale totálne otravný hlavne keď idem z lesa do svetla a opačne tak nevidím ani **** pritom za normálnych okolností by som videl normálne... navyše to rozostrovanie spôsobuje kopu bugov ...
          teda ja vážne neviem kde si ty videl že to beží normálne ale normálne to teda vážne nebeží...
          • Shaker
            nastav si 3d rozliseni stejny jako mas normalni a voila, rozostreni je fuc... co se pohledu z proslunene louky do temneho lesa tyka, tak si to evidentne jeste nikdy nezkousel, ale opravdu uvidis ho*no, stejne jako kdyz vyleze z lesa na louku, tak budes mzourat ocima a rozhodne neuvidis normalne hned.

            Jediny, co beru je pristavani vrtulniku na vlastnich vojacich, pripadne vysadek primo do lesa s naslednym vystoupenim pilotu:"Vrtulnik je v haji, tak dem pesky na zakladnu jako by se nechumelilo...", to se mi stalo taky a dokaze to nastvat. Nebo treba mise, kdy mas 20 minut na rpesun nekam a jen 10 minut trva donutit vrtulnik aby pristal a nabral te... K tomu, aby me vysadil uz sem se v casovem limitu bohuzel nedostal :(

            Arma 2 toho ma spoustu, co do dalsiho dilu vylepsit a ja fakt uprimne doufam, ze 3 a Day Z budou o hodne lepsi, ale na druhou stranu je to taky paradni zabavna hra, ktera se blizi realu o hodne vic nez heroicky behani v call of duty, battlefiledu a ja nevim v cem jeste s autohealem.
            • proč bych si sral do hnízda? xD
            • calwin
              aha rosta... :D dobre no si ma zničil teraz :D... myslím že každý kto teraz uvidí tvoje príspevky tak si sám spraví mienku o tom ako si se*eš do hniezda :P
            • calwin: Nekecej ty máš PS3 i s nějakýma hrama?! ty jo, ty si hustej! tak to se klanim a jdu ti z cesty!!

              (sarkazmus, PS3 je pro mě šrot a všechny jeho majitele Hatuju)
            • Shaker
              tak to potom vypni post process... dej to na uplny minimum, hra pak vypada daleko lip a je to i min narocnejsi
            • calwin
              3d rozlíšenie mám rovnaké kedže takto to býva na steame nastavené už od defaultu... tam je problém v tom že keď povedzme nahrám hru a bolo tam rozostrenie tak to niekedy (dosť často) zahapruje a ostáva tam to rozostrenie naďalej... navyše hra je preblurrovaná úplne hrozne ... keď mi rozostruje pri príchode do lesa aj o 6-7mej podvečer tak to tam vážne nemuseli ani dávať je to volovina proste...
              bola by to zábavná hra keby ma tieto veci nenas**rali furt vkuse.
              a rosta... nie každý je taký chudobný ako ty :) fotiť ti moje hry na PS3 a PC nehodlám... zatrolluj si viac :)...
          • mam edici k 10tému výročí a hra funguje naprosto v pohodě. dohral sem kampan i všechny mise bez problemu. Ale to je možná tim že mam originalku no...
            • Ano po sto letech po vydání hry se už to konečně dá dohrát. Armu mám rád to jo. Ale tady ty nadrženy komenty : "o jakych bugách mluvíš?". Půl roku po vydání se hra nedala dohrát. Spolupracoval sem na odstaranení mraky bugu( at už vypadky AI, chybyve scriptu že nešly dokončit mise, kolizni zony, až po špatny značky na silnicích ) zkrz Bug tracer nebo jak se ten ticketovaci tool jmenoval, ale po roce sem to vzdal a špíl prodal. Zustal mě batoh přilba a mapa, kterou zabijím komary.
              Dneska už to muže vypadat jinak, ale ještě po roce to nebyla žádná sláva
          • Qinetix
            a pokud origo máš, tak v menu existuje položka NASTAVENÍ
            • motion blur lze normálně vypnout.... omg xD
            • Qinetix
              si vypni postporces, já ho taky nepoužívám
            • calwin
              you dont say?!... tak mi sem môžeš rovno napísať ako vypneš ten motion blur :P sa vyznáš
          • pokud to máš rozostřený tak NEMÁŠ originálku, nebo máš CRACK, takže to tu na nás nehraj ty hnusnej zloději!!! užij si bugy v nelegalni verzi!!
  • Ziadna Arma este nevysla nacas, posunula sa A1, posunula sa A2 a posunula sa uz aj A3, ktora mala povodne vyjst vo stvrtom kvartali 2012...Koho to este prekvapuje, vsak este ani jednu hru nevydali nacas.
    • Qinetix
      Původně měla A3 vyjít už v létě 2012.
  • Joris-Jan van´t Land...
    To už bych se radši jmenoval Vendelín Nademlejnský.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit