Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Myslim že je zbytečný zakládat novou skupinu združující české a slovenské hrače. Na steamu jejich už celkem dost.
  • Mne to ani nepríde trápne ale skôr odfláknuté...
  • Grifus
    Na kazdem kroku, jen me se vyhyba. Proste smula. *1*
    Mozna si vas casopis poridim, kdyz jej uvidim na dalsich nakupech kde budu autem. Pripadne zkusim dalsi cislo, kdyz bude v blizkosti meho bydliste. Pravda je, ze kazdym dnem od vydani muj zajem o koupi upada.
    Ono je taky problem v tom, ze ikdyz ho treba uvidim v centru (zajiste v kazde trafice a tabaku) nekoupim si jej. Jelikoz s sebou nenosim zadny batoh nebo tasku do ktere by se vesel. A v ruce po meste, do hospody / kavarny / kina / atp. jej tahat vazne nebudu. Holt jsem jenom pohodlny zakaznik... *2*
  • předem se omlouvám za aroganci ale nesnáším slováky a zvlášť když jsou ještě naprosto tupí. Knihy zatěžují ekosystém no to mě podrž.... a jaký to má dopad oproti čtěčkám a tabletům a jiným elektro blbostem, které jsou vyrobeny například z plastů, slitin atd... A ještě jedna věc - ačkoliv si to asi ani neuvědomuješ, bez papíru se ani tvůj mrzký život neobejde... proč? protože ten svůj zadek musíš do něčeho utřít!
  • Ekosystém? *1* *1* Príde mi to vtipné pretože všetka tá elektronika sa vyrába z ropy *1* Alebo máš snáď tablet z recyklovaného materiálu? *1*
  • Grifus
    Chodim na mista ktere mam blizko bydliste, nebo kde jsem zrovna zajel nakoupit. Mozna mam jen smulu a v kazdem druhem ho meli. Jenze jak jsem psal - nehodlam obchazet jine obchdoy kvuli casopisu. Taky nehodlam jezdit extra kvuli nemu do centra, nebo ho s sebou vlacet kdyz uz v centru jsem. Proste kdyby byl hned "po ruce", koupil bych. Takhle smolik...
  • montatatana
    Cislo na prvni prolistovani vypada fajn.
    Obalka je ale velky zklamani. Myslel jsem, ze to i nadale bude prvni herni casak, u kteryho se clovek nemusi pri koupi stydet za trapnou herni obalku.
  • Tak nějak jsem čekal, že tam bude více než jeden člen :D No, nevadí :)
  • Vidím, že rád mlsáš. *4*
  • Vogon
    Level dobrý je,
    nikdy mne nepoblije,
    a když stránky otáčím,
    tak se rychleji vymočím.
  • Ake zakazovanie. Odkial mas to slovo zakazovanie ? Napisal som zrusenie a to su odlisne slova. Ked uz ma chces zhodit, tak si daj dohromady pojmy. Ze je to nelogicke ? Zopakujte to Vasim redaktorom LEVELu ked budu o rok, max dva rusit casopis. Co Vam na tie dve slova smiesne a nelogicke povedia.
  • Tilwaen
    To Tvoje zakazování LEVELu je také směšné a nelogické.
  • Hej a odkial mas to "protoze te to nezajima" ? Toto neni o tom ci ma to zaujima, ci nie. Citat s porozumenim je asi dalsia vec co sa tu nenosi ze ?
  • Jsou deti socky? Tot zajimava otazka.
  • Ty jsi prisel s tim, ze by se melo rusit neco, protoze te to nezajima. Asi jsi nepochopil, ze v ramci diskuse na tuto hloupost narazim.
  • Super reakcia, normalna diskusia a vymena nazorov je na tejto stranke ocividne uz mrtva.
  • Ja mam precitanych papierovych knih na regale, a nerobi mi problem prejst na PDF citacky. To tvoje zakazovanie internetu je smiesne a uplne nelogicke.
  • Ja som vyjadril svoj nazor, ty si nevyjadril nic. Nebudem drzat tlamu, budem si robit co chcem.
  • Tak podivej se, co za priblizne stejnou venu dostavas na PS+.
  • Ja bych zrusil tebe, protoze me take nezajimas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit