Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    nez dojede auto do Brna tak to trva takovy 2-3 tydny
  • Však pohoda. Jen mě to trochu překvapuje, že expedice zrovna do Brna alespoň někam nedoráží. Počítám s tím, že nemáte pár tabáků někde na předměstí v nákupním centru, takže třeba by to chtělo pochodit ve spolehlivějších částech. Každopádně třeba se po cestě ke slovenským přátelům příští týden zastaví i na Moravě. Ono těžko vědět, kam v Praze šahá povědomí o "České republice".
  • jindra.veliky
    se divim, ze lidi bavi hrat za ty komunisticky prasata. Skoda, ze je pak americani nezahnali zpatky do Moskvy...

    radsi bych Rising Storm, ale ta je asi moc cerstva

    ja si to tenhle mesic nekoupim, protoze (pro me) nejsou zajimavy temata. Serie SR jde obloukem kolem a Shadowrun taky. *4*
  • Jsme rád že to tu má někdo rád :-) Já mastim Rising Storm, občas to proložim i klasickym RO2 a bavim se mooooc :) Ale te´d jsem zaseklej u Project Reality 1.0 :D
  • Grifus
    Co to blabolis? Ja pouze informuju nekoho z majitelu Levelu, ze v tak "malem" meste, jako je Brno, nelze Level SNADNO sehnat. Ano, je sice den vydani, ale ocekavam ze minimalne ve tretim / ctrvtem obchode ho naleznu...
  • Třeba ti za tu dojemnost i jede pošlou, co ty víš.
  • Grifus
    Prvni cislo u nas v Albertu hned v den vydani - koupe. Druhe a treti tu nemaji, ani v trafice ani v jednom z mensich obchodu. Ted jsem byl navic v nakupnim centru, kde je asi deset tabaku (ptal jsem se tedy pouze ve trech) a hypermarket. Nikdo treti dil opet nemel. Takze druhy mesic za sebou nelze SNADNE ve meste BRNE Level sehnat. Druhy mesic za sebou tedy nekoupim. Predplatit jsem chtel tak po pul roce "zkoumani" jestli pro me ma papirovy casopis stale smysl. Opravdu nehodlam hledat nejakeho obchodnika, ktery ma naskladneno a pri tom prolizat pul mesta. Bohuzel, definitivne jste prisli o zakaznika...
  • už gámím
  • Nejlepší na realism serverech!
  • Veskoslav
    One shot, one kill. A to doslovně:)
  • Veskoslav
    Děkuji za nové číslo. Sice obálka strašná, ale obsahově mi to přijde pořád lepší a lepší. Tudíž máte můj dík:)

    Jinak z Bleskovek:
    Čtu teď level a fakt dobré:) Sice články o Wagamingu a Wowp jsem přeskočil, protože mě to naprosto nezajímá, ale věřím, že někoho ano. Zatím mě nejvíce pobavil Aleš a jeho hraní Doty 2:-D Jinak poznámka ke hraní. Ona "zrzka" nějak není příliš přívětivá k nováčkovi, přijde mi, že skutečně za ni umí hrát lidé, co tomu fakt věnují čas. Navíc hra Tě Aleši podle mě nudila, protože jsi jezdil pořád toho samého hrdinu a to je na palici. Já se přiznám, že prvních 30 her jsem jezdil hrdiny, co se mi tzv. líbili či jsem si je pamatoval z Doty. Kdybych já doporučoval hrdiny pro nováčky, tak bych postupně vyzkoušel všechny typy hrdinů (carry, tank, support), protože jsi mohl zjistit, že Tě mnohem více baví třeba jet nukera než support, což je Wind. Osobně bych si vyzkoušel jako nováček: Luna, Lina, Shadow Fiend, Juggernaut, Kunkka, Sniper, Razor a Lifestealer:) Člověk si vyzkouší různé typy hrdinů a pak zjišťuje, co mu vyhovuje. Ale hrát za jednoho pořád dokola X zápasů jako nováček, to je cesta, aby to člověk nikdy pak už nepouštěl. Navíc pak jsou různé typy výběrů zápasu (já používám Výběr ze tří a všichni náhodný), kdy nemusíš mít svého hrdinu vždy k dispozici. Je lepší si vyzkoušet postupně více hrdinů než jednoho "pořádně".


    P.S: Jsem snad jediný, kdo Dotu 2 hraje česky? Přijde mi, že všichni recenzenti u nás to mají anglicky:) Navíc mi přijde, že pro nováčka jako byl Aleš by se česká lokace více hodila, protože popisky všech předmětů i kouzel jsou v češtině.
  • Hoši Red Orchestru 2 doporučuju taktická hra kde rush dopředu a run and gun nefunguje. Jedna z těch lepších her která stojí za to, ale dost lidí jí přehlédlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit