Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdeeneek
    Proti casopisu za 3 kila jsem byl taky - a taky jsem Level posledni 2-3 roky uz vubec nekupoval. Herni casak za stovku naopak beru vsema deseti.
  • zdeeneek
    Co timhle chtel "basnik" asi rict?
  • Jack1947
    40gb cca , to je vic nez vubec sem mnel volneho mista *15* . Ja i SP trening se vyplati.
    Zacetl, skoro ho i docetl, souhlas ten obsah je nadmiru dobry.
  • Lynch
    Tak pokud počítáš jen MP část tak by to asi souhlasilo. Mě se stahoval MP, SP a k tomu ještě nějaká beta. Pak jsem se koukal kolik to má a dost se divil. Teď už tam mám jen MP a ten má 19, 3 GB.
  • Hrál jsi stejnou hru co já?
  • No to máš pravdu... Aspoň že je ropa obnoviteľný zdroj. Také stromy, to už znova nenaraste...
  • Inquisitor
    Ta levelácká verze je nějaká velká ne :). Já i s Rising Storm polovinu.
  • Lynch
    Plná hra sice asi není nejlepší co kdy u LEVELu byla ale rozhodně je největší. 44 GB je celkem slušné. Obálka se mi líbí, obsah také. Do minulého čísla jsem se vůbec nezačetl, tohle je pro mě zajímavější.
  • bolsevik: v prispevku na ktery jsem reagoval jsi nic takoveho nepsal. Obavam se, ze ten kdo nerozumi jsi prave ty.
  • Jack1947
    Tvuj nick vlastne vystihuje cseko aneb ¸¸be censored forever´´. *3*
  • Jejdasek: napisal som "Toto neni o tom ci ma to zaujima, ci nie " Citat s porozumenim je asi dalsia vec co sa tu nenosi, uz som si isty. A kedze nevies citat s porozumenim, vytvoris si mylny dojem. Napisem jeden komentar a zhrkne sa tu halda ludi, z ktorych jedna cast ma tu uraza a druha vytahuje z mojich komentarov nieco, co tam ani nieje a snazi sa to pouzit proti mne.
  • Jack1947
    SCORE, jak si lze povsimnout ma vice prostredku a tak muze nabidnout sirsi spektrum her. (ono taky za 199/99,. czk je to hodne velkej rozdil)
    Level vzdy byl je a bude hlavne , o cteni clancich, recenzich a tematech a zajimavostech ze sveta, proto jsem dal prednost, ted i pred lety. (ja si zas SCORe obcas koupim, i kdyz se mi libi byt treba vic, zasde level mi prirostl vice k srdci, i score se vsemi bonusy atp ne a ne.
    Spis zas reakce, na hru. Ty lidi co napadaji hry u levelu , patrne nepochopily pointu a muzou jit dop**. Nikoho to nezajima - jestli kupuji, casopis kuli hre jejich nesmysl. Jako kdyby kupovali jestli jeste je -DVD magazin kuli dvd prast jako uhod *3* . )Ne tak reakce na tebe ale na vsechny a navazal jsem na tebe trochu, jinak souhlas.
  • Jack1947
    Zruseni ? Waw, to uz radsi zakaz ale zruseni to je velmi na hlavu postavene, ( pokud si spadl v mladi na hlavu z velke vysky, zanechalo to v tvem mentalnim vystupovani dusledky tak sorry to jsem nevedel a uprimnou soustrast).
  • Diablo 3 - vice nez 500 hodin a stale nekoncim!
  • Tak pod tohle se klidně podepíšu, kdo nehrál Darkest Hour, neví o čem RO je :)
  • My tady s tebou zatocime po bolševicku!!! *16*
  • Takze ty chces rusit neco co te zajima? Cim dal lepsi. Ale abych odpovedel, ze te nezajima papirovy casopis o hrach a povazujes ho za zbytecny jsem si odvodil z toho, co jsi o nem napsal.
  • Jack : Na jednej citacke precitas nespocet knih. Nie si obmedzovany nicim, len zivotnostou danej citacky. Naklady a zataz na zivotne prozstredie je niekolkonasobne vyssia ked musis vytlacit niekolko desiatok knih, nez pri vyrobe jednej citacky.
    Luke : Stacilo mi precitat prvu vetu a dalej som nepokracoval. Urazky a narodnostna neznasanlivost su domenov primitivov.
  • bobsh
    Přidávam se k hlasům, že kilo je za časopis jako je Level uplně v pohodě i bez hry
  • Grifus
    Na Ceske jsem nebyl, ikdyby nebudu ho tahat po meste. Takze jich tam muzou mit klidne tuny. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit