Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Leonidasss
    Nevím, jestli tady jsou lehčí přímáky (naposledy jsem hrál 13tku), ale teď jsem na první pokus dal opravdu přenádherný přímák z 29 yardů, prostě radost pohledět, to mě snad i donutí si tu hru koupit, i když je mi jasný, že pokud je to jak dřív, tak hned tak hezký přímák znovu neprovedu *4*
    • Mart9
      Připadá mi, že je lehčí dostat míč přes zeď i solidně umístit, na druhou stranu ale brankáři ty přímáky lépe chytají. Takže paráda tak jako tak.
      • Právě soupeřův brankář na tento přímák ani nezareagoval, zůstal stát, jak občas bývá běžné v reálu, když je to tak dobře kopnuté, že brankář prostě ví, že na to nemá nebo si myslí, že to jde vedle :) Což je další prvek, který se mi líbí a nejsem si jistý, jestli to takhle fungovalo i v minulých ročnících, myslím, že tam to brankáři nějak zkoušeli vždy.
  • Já mám zvláštní problém. Mám dost výkonej stroj abych fifu rozjel na high. Všechno taky na high mám nastavené, FPS někde kolem 250, hra v pohodě, pouze se zvláštně zasekává kamera až s toho bolí oči! Prostě hra jako taková se netrhá, neseká, nic ale kamera se zadrháva. Má někdo tento problém??
    • pomůže locknout na 60 fps.. když dáš no limit tak tam asi nejspší neni vsync.
      • Dík za typ ale tím to není, naopak je to ještě horší. Prostě všechno maká super, jen se zadrhává kamera. Hra jako taková se netrhá, ani hráči ani míč, jen kamera se zapomíná a nebo rychle cukne najednou. *6* *6*
  • No mám propady, není to stabilní, přitom mám hafo FPS, locky nějak nepomáhají, grafika je divná, šíleně plastová, trávník je fail, tak vysoký trávník jsem viděl snad na louce, v pohybu to vypadá fajn, ale ty cutscény jsou graficky mimo, chybi AA, ty textury jsou jakési rozplizlé.. snad je to jen demo a plná bude lepší.. a největší mínus, všude ten zkurvyysyn Messi.
    • Messi je borec stejně tak i CR. Ty hádky jsöu totálně trapné. Jsem fanda Realu ale žádný hate k Messimu necítím. Je to geniální fotbalista stejně jako CR7.
  • Ahoj, můžu se zeptat jestli to rozjedu s procesorem: AMD A4-4300M (2.50/3.00 GHz, 1 MB LLC, Dual-Core) a grafickou kartou: AMD Radeon HD7420G (IGP) vůbec nevím jakou má procesor kvalitu v porovnání s intelem a grafika to samé.
    • Ještě kdyby jste se ptali tak mám tento notebook HP ProBook 4545s
  • Zjistil jsem, že nejsem jediný, komu se hra zasekla po výběru jazyka při logu EA. Po vskutku urputném hledání všemožných rad jsem dospěl k závěru, že pomůže spustit fifa_config.exe jako správce. Předtím jsem zkoušel: změnit jméno uživatele PC na jméno bez diakritiky, přeinstalovat windows media player, aktualizovat drivery, vypnout in-game origin, hrabat se v nastaveních... Nic z toho nejspíš nepomohlo až na toho správce. Jo takže fifa se po asi 5 hodinách spustila, jsem happy. A pak zjistim, že zas tam mají chybu s konfigurací klávesnice... Už mě EA začíná pěkně štvát!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit