Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cekam jak blbej az nekdo napise ze uz je demo na stazeni jak zavislak *15*
  • Takže se svejma 32-bit oknama si nezahraju??? Kua drát..
    • v dnešní době nevidím jediný důvod proč používat 32-bit windowse.. pokud na to nemáš hardware tak by sis novou fifu stejně moc dobře nezahrál když koukám na hw nároky..
  • Takže ten jejich slavnej Ignite engine, kterej PC neutáhnou, je na mý težce průměrný mašině plynulejší než FIFA14. Palec nahoru pro klauny z EA. *3*
    • PC utáhne všechno :) Spíš jsem zvědavý jak to bude vypadat na těch nových konzolích. Aby to nebylo zklamání jako většina her.
    • Mato1987
      hoď sem špecifikáciu PC a koľko fps asi dosahuješ na akých nastaveniach prosím ťa :)
      • Intel Core2 Quad Q9400 @ 2,66GHz, 4GB RAM, GeForce GTX470,
        1680x1050, 4xMSAA (kterej teda neni moc znát), jinak nastavení je tam jenom Low nebo High *2*
        Fraps ukazuje ~50-60 fps
  • Uz stahuju demo tak su zvedave *4*
    • Mě to hází chybu *10*
    • Mato1987
      jj ťahám už aj ja :) konečne to vyšlo 10 minút po siedmej večer, si dali na čas teda.
  • Pro všechny, kterým to padá po výběru jazyka, případně jim to nejde spustit vůbec, doporucuji spustit hru u uživatele, v jehož jméně není diakritika. Po 2 hodinách zkoušení všeho možného pomohlo pouze tohle. (W 8.1, 64bit)
    • jj .... už jsem v koncích :) asi jsem natvrdlej ,ale jak to změním ??? díky moc *13*
  • Mato1987
    Tak po stiahnutí asi 3 GB dema hlásim, že tak perfektný a plynulý, niekedy vážne až realistický futbal som už dlho nehral, po sklamaniach ako boli FIFA 14 a z časti aj FIFA 13 konečne vyjde plnohodnotné pokračovanie.
    Je vidieť, že vizuál je teda riadne prekopaný, niektoré modely a emócie hráčov ale stále vyzerajú príliš genericky, ale dá sa to prežiť.
    Čo je ale podstatné, že hra sa hraje fakt perfektne, ide plynulo na max nastaveniach medzi 250-300 fps, je len škoda, že EA pre pc demo neumožnilo nastaviť si 144 Hz frekvenciu aby som tam nemal miestami ten otrasný tearing v niektorých prestrihových scénach.
    Ináč nemôžem povedať jedno zlé slovo, odohral som asi 4 zápasy dokopy a na novej fife je poznať, že sa na nej pracovalo veľmi usilovne.
    Čo by ma ale nesmierne potešilo, keby v plnej verzii by konečne bol plnohodnotný manažer/career mód aj s európskou ligou a ligou majstrov a ostatnými ligovými pohármi. To by som chrochtal blahom :)
    Ostáva si už len počkať niečo cez 2 týždňe na plnú verziu a zistiť či popracovali vývojári aj na to manažerskom hernom móde. Neviem sa už dočkať, dovtedy budem hrať demo kedy len budem môcť. V momente som odinštaloval FIFU 14 a nikdy sa toho paškvilu už ani nedotknem.
  • Má už to někdo ke stažení? Origin mi ještě nic nenabídl *10*
    • podle twitteru prý někdy později během dneška
  • To mi jako chcete říct, že se svou úžasnou ATI HD4870, nerozjedu letošní Fifu? To vypadá, že si budu muset najít práci. :( :))
    • Komu šla FIFA14, nechť je v naprostém klidu.
    • shefield2
      Se svou GeForce GTS 450 jsem na tom podobně. Zkusím demo, třeba se stane zázrak. *1*
      • Já musím říct, že se úplně klepu. Těším se každý rok na tenhle fotbálek už půl roku po a před jeho znovu-vydáním. Jestli mi to nepůjde, tak budu opravdu, ale opravdu hluboce zklamán.
        • Kua a to nemluvím o mém dvoujádru E5300! Už si pomalu chystám žiletky. *9*
          • Holt nastal cas na upgrade:)
            • Ano. Je to znamení pro výměnu. Upgrade ještě s deskou 775, by nebyl asi úplně košér. Ještě navíc k tomu jsem teď docela socka, takže si možná rovnou zahraju až "šestnáctku" :))
          • shefield2
            Tak to vidím jako větší problém, než tu údajně nedostatečnou grafiku.
  • stalo sa niekomu to, ze sa mu neukladalo nastavenie ovldania a hned ako zacal zapas po nastaveniach sa mu prehodili na tie zakladne ?
    • Mám stejný problém, nejspíš to bude nějaká chyba s konfigurací klávesnice. Doufám, že když si hru koupím,tak to půjde v pohodě nastavit.
  • Mato1987
    tak tradične EA umelo podrží vydanie dema pre ps3/ps4 o jeden deň, veď predsa platiaca platforma xbone musí byť prvá
    Ale čo ma viacej zaujíma je PC platforma, ja to stále nevidím na origin stránke.
    • kennyB
      Na konzolích taky záleží na tom, kdy se daná služba aktualizuje. Na PSN je to tuším čtvrtek.
      • Mato1987
        Ale prd, psn store update je takmer vždy utorok.
        • kennyB
          Tak úterý, pardon *3*
          • PSN pro evropu se aktualizuje každou středu a pro Ameriku v úterý....
            • kennyB
              Já měl za to, že to je čtvrtek, ok dobrá, díky za info *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit