Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tomuhle rikam nextgen. Skvele, naposled sem hrat 13nactk, a tohle je uplne nekde jinde. A na me dnes uz nic moc grafice, hraju na high uplne v pohode
    • Mato1987
      tak si to rozbehal nakoniec?
      • To si me pletes, ja su jinej Lukas *4*
  • Na originu by se mělo objevit každou chvílí tak čekujte. *1*
    • Mato1987
      kontrolujem, obnovujem ako šialený, stále nič *16*
  • Prave to stahujem. Tesim sa na novu grafiku a animacie. neocakavam od toho nejaku revoluciu.
  • Fifa 15 nebude v češtině ??? Ani dabing ani menu české ?? *8* *8*
    • ne!
  • hura konecne ludia s 32 bit xp pojdu do hajan :D
  • 1) Team management je tragicky nepřehlednej a obzvlášť v online hraní to bude s cca 45s limitem úplně na ho*no...
    2) Klávesnice nejde nastavit ( pohyb hráče na šipky ) a pokud tam uděláte jakékoliv změny v přiřazení tlačítek, tak je to stejně neuloží...

    Ten bod č.2 bude snad do finální verze opraven, ale s bodem 1 už nic neudělaj a vzhledem k tomu, že já offline nehrávám, tak to bude asi první fifa kterou ani nekoupím...
    • S nastavením klávesnice byl problém i u 14ky. Když si s tím pohraješ tak ti to určitě půjde. Základ je vybrat si přednastavené ovládání s pohybem na šipkách a potom si upravit zbytek. Takhle mi to fungovalo aspoň u 13ky a 14ky tak doufám, že to je stejné. Neumím si představit hrát na gamepadu. S tou debilní páčkou nikdy nezamířím přesně
    • ty hraješ fifu na klávesnici *1* Lidská blbost mě nikdy nepřestane udivovat...
      • old school
    • V podstatě na tvoje problémy existuje jedno jednoduchý řešení: Gamepad. Doporučuju Xboxovej. Skvěle se drží, nikde netlačí a má skvělou životnost navíc je dělanej přímo na windowsy. Používám ho už od dvanáctky a nemůžu si stěžovat.
      • Používám odjakživa klávesnici a z mých známých co hrajou na gamepadu mě zatím nikdo neporazil *1* a to dostávaj debakly 6:0 a podobně. A navíc to jsou lidi co to hrajou mnohem dýl než já.
      • S bodem 1 mi nepomůže gamepad ;-)

        Team management vypadá celkem hezky, ale nepřehledně...tak jak to bylo do teď to bylo nej neboť v jednoduchosti je síla...
  • Po výběru jazyka mi Fifa přestane odpovídat. Nechápu to. Požadavky splňuji
    • Klasicke EA. Nekomu hra pujde, nekomu ne. Nekdo bude muset vypnout toto, jiny zase tamto. Cista alchymie. *1*
    • Mato1987
      Hmm vyhodí ti chybu alebo len tak spadne hra na plochu?
      • spadne na plochu s hláškou program přestal pracovat... ukončit pr...
        • Mato1987
          máš 64 bit os?
          • jo
            • Mato1987
              hmm divné, mne to ide aj keď mám zapnutý fraps...
              Lukáš skús ak máš kartu od nvidie vypnúť kompletne shadowplay a vypnúť ak máš msi afterburner a podobné programy na bázi rivatunera zapnuté.
            • Kingo1983
              Ja som vypol fraps a islo to, tiez mi to hadzalo program prestal pracovat - W8.1 64bit
            • Mato1987
              tak to mi fakt veľa nehovorí, máš aktualizované ovladače a nainštalované vc2012Update3? skús preinštalovať directx...
            • http://www.edisk.cz/stahni/90496/Bez_nazvu.jpg_57.4KB.html
            • Mato1987
              čo presne ti vyhodí akú hlášku, pastni sem detaily toho chybného hlásenia
  • "Nová " fifa je ako pekne zabalena bomboniera v pozlatku ,ale v jadre to ostava stale ta ista naskriptovana srajda jak predosle verzie uz od 12tky feauturit brankarov je "prefektny" hlavne ked si da opat brankar vlastny gol pripadne sa krasne lopta, ale presnostou chirurga odrazi na dalsieho hraca .Krasna hratelnost vysledok je ze nezmozete nic aj ked sa to akoze tvari ze hrate a vsetko amte v rukach vy DDD pre skusenych neodporucam pri 14 zaciatkoch ten isty osial to ite now haw casom zistenie ze jadro hry ze vlastne nehrate vy d .Novacikom odporucam aspon sponzoruju ea .Vela "stastia" hlavne stastia v dalsom zapase .... *12*
  • taky mi to vyhazuje chybu *10*
  • co dělam špatně že to padá *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit