Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Intel Core2 Quad Q9400 @ 2,66GHz, 4GB RAM, GeForce GTX470,
    1680x1050, 4xMSAA (kterej teda neni moc znát), jinak nastavení je tam jenom Low nebo High *2*
    Fraps ukazuje ~50-60 fps
  • To si me pletes, ja su jinej Lukas *4*
  • Mato1987
    tak si to rozbehal nakoniec?
  • Mato1987
    hoď sem špecifikáciu PC a koľko fps asi dosahuješ na akých nastaveniach prosím ťa :)
  • Tak tomuhle rikam nextgen. Skvele, naposled sem hrat 13nactk, a tohle je uplne nekde jinde. A na me dnes uz nic moc grafice, hraju na high uplne v pohode
  • Komu šla FIFA14, nechť je v naprostém klidu.
  • Mato1987
    hmm divné, mne to ide aj keď mám zapnutý fraps...
    Lukáš skús ak máš kartu od nvidie vypnúť kompletne shadowplay a vypnúť ak máš msi afterburner a podobné programy na bázi rivatunera zapnuté.
  • Takže ten jejich slavnej Ignite engine, kterej PC neutáhnou, je na mý težce průměrný mašině plynulejší než FIFA14. Palec nahoru pro klauny z EA. *3*
  • Kingo1983
    Ja som vypol fraps a islo to, tiez mi to hadzalo program prestal pracovat - W8.1 64bit
  • Mato1987
    tak to mi fakt veľa nehovorí, máš aktualizované ovladače a nainštalované vc2012Update3? skús preinštalovať directx...
  • http://www.edisk.cz/stahni/90496/Bez_nazvu.jpg_57.4KB.html
  • Mato1987
    čo presne ti vyhodí akú hlášku, pastni sem detaily toho chybného hlásenia
  • jo
  • Mato1987
    máš 64 bit os?
  • spadne na plochu s hláškou program přestal pracovat... ukončit pr...
  • co dělam špatně že to padá *10*
  • Mato1987
    Tak po stiahnutí asi 3 GB dema hlásim, že tak perfektný a plynulý, niekedy vážne až realistický futbal som už dlho nehral, po sklamaniach ako boli FIFA 14 a z časti aj FIFA 13 konečne vyjde plnohodnotné pokračovanie.
    Je vidieť, že vizuál je teda riadne prekopaný, niektoré modely a emócie hráčov ale stále vyzerajú príliš genericky, ale dá sa to prežiť.
    Čo je ale podstatné, že hra sa hraje fakt perfektne, ide plynulo na max nastaveniach medzi 250-300 fps, je len škoda, že EA pre pc demo neumožnilo nastaviť si 144 Hz frekvenciu aby som tam nemal miestami ten otrasný tearing v niektorých prestrihových scénach.
    Ináč nemôžem povedať jedno zlé slovo, odohral som asi 4 zápasy dokopy a na novej fife je poznať, že sa na nej pracovalo veľmi usilovne.
    Čo by ma ale nesmierne potešilo, keby v plnej verzii by konečne bol plnohodnotný manažer/career mód aj s európskou ligou a ligou majstrov a ostatnými ligovými pohármi. To by som chrochtal blahom :)
    Ostáva si už len počkať niečo cez 2 týždňe na plnú verziu a zistiť či popracovali vývojári aj na to manažerskom hernom móde. Neviem sa už dočkať, dovtedy budem hrať demo kedy len budem môcť. V momente som odinštaloval FIFU 14 a nikdy sa toho paškvilu už ani nedotknem.
  • Mato1987
    Hmm vyhodí ti chybu alebo len tak spadne hra na plochu?
  • taky mi to vyhazuje chybu *10*
  • Po výběru jazyka mi Fifa přestane odpovídat. Nechápu to. Požadavky splňuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit