Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Používám odjakživa klávesnici a z mých známých co hrajou na gamepadu mě zatím nikdo neporazil *1* a to dostávaj debakly 6:0 a podobně. A navíc to jsou lidi co to hrajou mnohem dýl než já.
  • haf!
  • S nastavením klávesnice byl problém i u 14ky. Když si s tím pohraješ tak ti to určitě půjde. Základ je vybrat si přednastavené ovládání s pohybem na šipkách a potom si upravit zbytek. Takhle mi to fungovalo aspoň u 13ky a 14ky tak doufám, že to je stejné. Neumím si představit hrát na gamepadu. S tou debilní páčkou nikdy nezamířím přesně
  • Zamrzava nekomu z vas hra? Hra zamrzne a muzu jen natvrdo restargovat PC
  • Rozjedu to na tomto notebooku ?
    http://www.alza.cz/acer-aspire-v7-482pg-iron-touch-d1148389.htm?kampan=heureka.cz_pocitace_notebooky_dle-parametru_vga_nvidia_gt-750m

    Mám ted starší NB a na tom to nejde *10* ikdyž 14 jela na střední detaily uplně plynule :(
  • Mart9
    Co myslíš ty?
  • Kdyz te golman vidi, tak roztahuje nohy - cim to asi bude?
  • Mart9
    Připadá mi, že je lehčí dostat míč přes zeď i solidně umístit, na druhou stranu ale brankáři ty přímáky lépe chytají. Takže paráda tak jako tak.
  • Mart9
    Po druhém zápase beru zpět atmosféru, v nastavení jsem si s tím pohrál a osolil repráky, takže super. Rozporuplné pocity mám z brankářů. Na jednu stranu předvádí krásné zákroky, na druhou stranu někdy udělají nesmyslný zákrok. Kopu roh a místo toho, aby ho Hart sebral ze vzduchu, místo výskoku udělal dřep. Pak jsem na něj šel sám, omylem poslal takovýho šouráka, ale on moc roztáhl nohy a prošel mu mezi nima. Třetí gól tedy nemohl mít, dal jsem z boku na zadní tyč, ale místo toho, aby se při přízemní střele co nejvíc roztáhl, sednul si na zadek *1*

    - příliš vysoká tráva

    Ale jinak je vidět, že je to zase o něco dál, i se mi líbilo, že jsem vedl a Man City si v posledních minutách vytvořili velký tlak. Určitě budou naopak i zdržovat a kombinovat si, když povedou, to už bylo ve 13.
  • Mart9
    Tak mám za sebou první zápas. Nečekal jsem, že to vůbec rozběhnu (už 13 se mi na trochu vyšší detaily sekala), ale nakonec mi celý zápas běžel bez jediného trhnutí, nádhera. I když tedy musím říct, že bych uvítal o něco rychlejší odezvu ovladače, uvidíme, to možná vyřeší změnšení rozlišení, aby hra měla víc FPS.

    + Krásně zpracovaná omáčka okolo zápasu, kterou bohužel 90 % lidí (a já mezi nimi) od pátého zápasu bude přeskakovat.
    + Samotný fotbal, osobní souboje jsou parádní
    + Goal line technology jsem využil hned v prvním zápase, je super, že to tam přidali
    + nebo - to zatim ještě nevim: za brankáře. Vypadají reálně, od dost reálněji než v minulých ročnících, jenže až příliš vyráží míče před sebe (kvůli tomu jsem vyhrál 1:0), tohle byl problém jednoho ze starších PES. Ale zákroky vypadají parádně.
    + Animace diváků
    - Animace během zápasu moc pěkné, ale jakmile se to přepne do detailu, třeba při nástupu hráčů, jsou ty animace hrozně křečovité. Hned mě taky zaujalo, jak daleko od sebe hráči při úvodním seřazení stojí.
    - Strašně snadno mi šel získat míč při napadání posledních obránců, tam bych čekal, že se při mém presinku rozhodně nebudou s míčem tolik mazlit.
    - Atmosféra. Zápas vypadá jako televizní přenos, tam je vidět velká péče, ale chtěl bych hlasitější diváky, tak aby mi vytvořili skvělou atmosféru, jako bych tam byl, nějak jsem to teď odehrál a nepřišlo mi, že by mě nějak extra tlačili. Uvidim, jestli to půjde poladit v nastavení.
  • kennyB
    Já měl za to, že to je čtvrtek, ok dobrá, díky za info *3*
  • Klasicke EA. Nekomu hra pujde, nekomu ne. Nekdo bude muset vypnout toto, jiny zase tamto. Cista alchymie. *1*
  • PSN pro evropu se aktualizuje každou středu a pro Ameriku v úterý....
  • Pro všechny, kterým to padá po výběru jazyka, případně jim to nejde spustit vůbec, doporucuji spustit hru u uživatele, v jehož jméně není diakritika. Po 2 hodinách zkoušení všeho možného pomohlo pouze tohle. (W 8.1, 64bit)
  • S bodem 1 mi nepomůže gamepad ;-)

    Team management vypadá celkem hezky, ale nepřehledně...tak jak to bylo do teď to bylo nej neboť v jednoduchosti je síla...
  • old school
  • ty hraješ fifu na klávesnici *1* Lidská blbost mě nikdy nepřestane udivovat...
  • V podstatě na tvoje problémy existuje jedno jednoduchý řešení: Gamepad. Doporučuju Xboxovej. Skvěle se drží, nikde netlačí a má skvělou životnost navíc je dělanej přímo na windowsy. Používám ho už od dvanáctky a nemůžu si stěžovat.
  • No mám propady, není to stabilní, přitom mám hafo FPS, locky nějak nepomáhají, grafika je divná, šíleně plastová, trávník je fail, tak vysoký trávník jsem viděl snad na louce, v pohybu to vypadá fajn, ale ty cutscény jsou graficky mimo, chybi AA, ty textury jsou jakési rozplizlé.. snad je to jen demo a plná bude lepší.. a největší mínus, všude ten zkurvyysyn Messi.
  • Leonidasss
    Nevím, jestli tady jsou lehčí přímáky (naposledy jsem hrál 13tku), ale teď jsem na první pokus dal opravdu přenádherný přímák z 29 yardů, prostě radost pohledět, to mě snad i donutí si tu hru koupit, i když je mi jasný, že pokud je to jak dřív, tak hned tak hezký přímák znovu neprovedu *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit