Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Má už to někdo ke stažení? Origin mi ještě nic nenabídl *10*
    • podle twitteru prý někdy později během dneška
  • Hanba naskriptovane FIFE. At zije PES !!!
    • haf!
    • deridon
      a Kočička!
  • Mato1987
    tak tradične EA umelo podrží vydanie dema pre ps3/ps4 o jeden deň, veď predsa platiaca platforma xbone musí byť prvá
    Ale čo ma viacej zaujíma je PC platforma, ja to stále nevidím na origin stránke.
    • kennyB
      Na konzolích taky záleží na tom, kdy se daná služba aktualizuje. Na PSN je to tuším čtvrtek.
      • Mato1987
        Ale prd, psn store update je takmer vždy utorok.
        • kennyB
          Tak úterý, pardon *3*
          • PSN pro evropu se aktualizuje každou středu a pro Ameriku v úterý....
            • kennyB
              Já měl za to, že to je čtvrtek, ok dobrá, díky za info *3*
  • To mi jako chcete říct, že se svou úžasnou ATI HD4870, nerozjedu letošní Fifu? To vypadá, že si budu muset najít práci. :( :))
    • Komu šla FIFA14, nechť je v naprostém klidu.
    • shefield2
      Se svou GeForce GTS 450 jsem na tom podobně. Zkusím demo, třeba se stane zázrak. *1*
      • Já musím říct, že se úplně klepu. Těším se každý rok na tenhle fotbálek už půl roku po a před jeho znovu-vydáním. Jestli mi to nepůjde, tak budu opravdu, ale opravdu hluboce zklamán.
        • Kua a to nemluvím o mém dvoujádru E5300! Už si pomalu chystám žiletky. *9*
          • Holt nastal cas na upgrade:)
            • Ano. Je to znamení pro výměnu. Upgrade ještě s deskou 775, by nebyl asi úplně košér. Ještě navíc k tomu jsem teď docela socka, takže si možná rovnou zahraju až "šestnáctku" :))
          • shefield2
            Tak to vidím jako větší problém, než tu údajně nedostatečnou grafiku.
  • V kolik bude pc uz to bude pc kdy
    • Kaschul
      Co to je za dementní dotaz?
    • Ve 12.00 prý v UK.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit