Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po výběru jazyka mi Fifa přestane odpovídat. Nechápu to. Požadavky splňuji
    • Klasicke EA. Nekomu hra pujde, nekomu ne. Nekdo bude muset vypnout toto, jiny zase tamto. Cista alchymie. *1*
    • Mato1987
      Hmm vyhodí ti chybu alebo len tak spadne hra na plochu?
      • spadne na plochu s hláškou program přestal pracovat... ukončit pr...
        • Mato1987
          máš 64 bit os?
          • jo
            • Mato1987
              hmm divné, mne to ide aj keď mám zapnutý fraps...
              Lukáš skús ak máš kartu od nvidie vypnúť kompletne shadowplay a vypnúť ak máš msi afterburner a podobné programy na bázi rivatunera zapnuté.
            • Kingo1983
              Ja som vypol fraps a islo to, tiez mi to hadzalo program prestal pracovat - W8.1 64bit
            • Mato1987
              tak to mi fakt veľa nehovorí, máš aktualizované ovladače a nainštalované vc2012Update3? skús preinštalovať directx...
            • http://www.edisk.cz/stahni/90496/Bez_nazvu.jpg_57.4KB.html
            • Mato1987
              čo presne ti vyhodí akú hlášku, pastni sem detaily toho chybného hlásenia
  • 1) Team management je tragicky nepřehlednej a obzvlášť v online hraní to bude s cca 45s limitem úplně na ho*no...
    2) Klávesnice nejde nastavit ( pohyb hráče na šipky ) a pokud tam uděláte jakékoliv změny v přiřazení tlačítek, tak je to stejně neuloží...

    Ten bod č.2 bude snad do finální verze opraven, ale s bodem 1 už nic neudělaj a vzhledem k tomu, že já offline nehrávám, tak to bude asi první fifa kterou ani nekoupím...
    • S nastavením klávesnice byl problém i u 14ky. Když si s tím pohraješ tak ti to určitě půjde. Základ je vybrat si přednastavené ovládání s pohybem na šipkách a potom si upravit zbytek. Takhle mi to fungovalo aspoň u 13ky a 14ky tak doufám, že to je stejné. Neumím si představit hrát na gamepadu. S tou debilní páčkou nikdy nezamířím přesně
    • ty hraješ fifu na klávesnici *1* Lidská blbost mě nikdy nepřestane udivovat...
      • old school
    • V podstatě na tvoje problémy existuje jedno jednoduchý řešení: Gamepad. Doporučuju Xboxovej. Skvěle se drží, nikde netlačí a má skvělou životnost navíc je dělanej přímo na windowsy. Používám ho už od dvanáctky a nemůžu si stěžovat.
      • Používám odjakživa klávesnici a z mých známých co hrajou na gamepadu mě zatím nikdo neporazil *1* a to dostávaj debakly 6:0 a podobně. A navíc to jsou lidi co to hrajou mnohem dýl než já.
      • S bodem 1 mi nepomůže gamepad ;-)

        Team management vypadá celkem hezky, ale nepřehledně...tak jak to bylo do teď to bylo nej neboť v jednoduchosti je síla...
  • Uz stahuju demo tak su zvedave *4*
    • Mě to hází chybu *10*
    • Mato1987
      jj ťahám už aj ja :) konečne to vyšlo 10 minút po siedmej večer, si dali na čas teda.
  • Tak dneska nic *16*
  • dnesuz asi nic? *10*
  • hura konecne ludia s 32 bit xp pojdu do hajan :D
  • cekam jak blbej az nekdo napise ze uz je demo na stazeni jak zavislak *15*
  • Na originu by se mělo objevit každou chvílí tak čekujte. *1*
    • Mato1987
      kontrolujem, obnovujem ako šialený, stále nič *16*
  • fifa vyjde az zitra *16*
  • Takže se svejma 32-bit oknama si nezahraju??? Kua drát..
    • v dnešní době nevidím jediný důvod proč používat 32-bit windowse.. pokud na to nemáš hardware tak by sis novou fifu stejně moc dobře nezahrál když koukám na hw nároky..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit