Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja mam problem uhodnout tu posledni postavu
  • zrušit diskuze :)
    • KrPa
      A kdo by pak na games chodil?
    • Mart9
      To by klesla návštěvnost tak o polovinu *3*
  • Jack1947
    Teda uhádl jsem jen BF1 uh oh asi bych měl víc koukat na herní postavičky a jejich siluety *2*

    Jinak ještě jednou štastnej novej rok a at je lepší než ten minulej *4*
  • Jack1947
    Taky přeji hezké prožití vánoc, nakonec i těm anonymům ostatně co si budeme povídat jsou (ne)zbytnou součástí games,.At se daří stejně jako v minulém roce možná i lépe jak na Games tak hlavně v Levelu *4* Na ty vánoce by si mohli dát pokoj u mínuskáři *7*
    • Napise anonym:)
    • zdeeneek
      A ty tady nejsi jako anonym? Jack1947 je tvoje civilní jméno, které máš v občance?
      • Jack1947
        Pokud bych používal pravé jméno tak by pak veškerá aktivita online pozbývala smysl... *7*
  • Jack1947
    Jak už psal v bleskovkách LV426 tak co nějaký Hw bylo ? *5* ( no možná by bylo lepší co jste dostali zajímavého - než jestli to bylo hlavně HW hehe) *3*

    Já jsem měl akorát 2 zajímavé dárky ( z ostních) Kolo a monitor
    • zaty
      Jojo. Nová workstation s Xeonem 6C/12T, 64GB RAM a 4x250GB SSD v RAID10. Grafika zatím stačí GTX970, až přestane, uvidíme co bude na trhu.
    • Jak to kolo narvali pod stromecek to je divny.
      • Jack1947
        Noo, nebylo pod stromkem*15* bobe ale už jsem potřeboval nové moje staré bylo staré navíc nevyhovující ( silniční) tohle mé nové je parádní do terénu kde ostatně jezdím nejčastěji *4*
      • Však nenapsal, že dostal jízdní kolo.
    • nightborne
      Já teda dostal chlast, cigára, hrnek na kafe a kafe.

      A koňak. Ale ten sem si koupil sám, tak se asi moc nepočítá.
      • Lol same skodlive latky
        • nightborne
          Přesně tak. Umřu brzy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit