Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Teda uhádl jsem jen BF1 uh oh asi bych měl víc koukat na herní postavičky a jejich siluety *2*

    Jinak ještě jednou štastnej novej rok a at je lepší než ten minulej *4*
  • Jack1947
    Pokud bych používal pravé jméno tak by pak veškerá aktivita online pozbývala smysl... *7*
  • KrPa
    A kdo by pak na games chodil?
  • Tilwaen
    Díky; takové přání 28.12. vždycky zahřeje u srdíčka.
  • Přeji příjemné přožití štědrého večera!
  • Mart9
    To by klesla návštěvnost tak o polovinu *3*
  • zrušit diskuze :)
  • bukrr
    To by sis rovnou mohl přát světový mír
  • Jack1947
    Je to jediné LG ( proto jsem ho chtěl)
    Nechci to psát kvůli Lvmu který už ted nadává a vylítává.

    Ono není těžké si ho dohledat, jediné co mi tam trochu vadí je bílá té je tam trochu moc svítí.

    Není úplně lesklý je jen trochu není matný ale když máte ho naproti ze zadu okna tak by to vadit nemělo no. Jako že okno je za ním a má stažené rolety.

    No z metru tak 50-60 cm :D z metru koukám na tv. Líbí se mi třeba že tam je možnost z ostření hran takový vylepšení sharpness to dost pomáhá text se mi lépe čte. Ve hrách to je jak antialiasing přídavný *1*
  • A už nechlastejte, leze vám to na mozek!
  • 0011
    LV: tak já chápu proč bys ho nechtěl, zároveň pochybuju že tady bude moc lidí, co má větší sbírku dvd a blu ray filmů, než já a proto mám tenhle, ano má "jen" 60fps ale pokud koukáš hodně na filmy je to nejlepší kompromis, menší 1080p bych už nechtěl, jak jsem si zvyknul. Ano mohl bych mít dražší lepší nekompromisní monitor, ale když člověk kupuje filmy, knihy, komiksy, hry na pc, hry na 3ds a do budoucna mě ještě přibydou investice za hry na switch tak by se mi hodil minimálně jeden další plat *1*
  • 0011
    hele v klidu, já mám 27 ips od iiyamy který se dá i otočit vertikálně, ale matný, tos měl koupit (teda ježíšek) spíš, z metru je to krásně ostré a věřím že i to tvoje bude v pohodě. Tak 32" jo, jaká značka?
  • Jack1947
    Já bych si možná v budoucnu koupil ( kdyby nebyli tak drahé) třeba ten 42% jako mám TV *1*
    Nebo více 32" a udělat ssi pořádne obrazové orgie. Oni by stačily i 24" na tohle.

    Já se divím že i z těch 50cm nebo kolika vidím tak pěkné detaily. To jsem na té staré Tnce neměl a supr to je i na čtení.Možná to je ostré až moc.
  • Jack1947
    Není a je to FHD nechápu že zas tady LV vylítává jak čertíček z krabičky, jediné co může někomu vadit je třeba fakt že není anti reflexní ale trochu lesklý hlavně je to od stejné firmy jako jsem měl minulý, je to pro mě pohodlnější že se můžu pěkně opřít... Tv mám na filmy tohle je na hry...

    Hlavně Tv mám staré LCd s tlustý,m rámem tak jsem čuměl jak je to tenký *8*

    80/82 cm přiznávám už může bejt trochu moc ale mně to vyhuvuje a právě je to jeden z mála co má stále "jen" FHD ( dříve byli už 30" ale ty stáli přes 30klacků a měli 2k ) Dneska jsou stejně drahé pomalu.. Já si stále myslím že FHD stačí - teda pokud máte jednu grafiku a neplánujete další.
    Nemyslím že se to za roky změní.
  • 0011
    LV nevím jak ty, ale já když se koukám na film, tak nepotřebuju ovládat ani klávesnici ani myš, ale třeba to tam u vás děláte jinak, ale mě místo koupě dvou monitorů příjde to posunutí se o 50 cm s židlí na kolečkách jako ekonomičtější řešení *3*

    Edit: Btw netuším, jak si přišel na to, že 1080p na 27 palcích je ze vzdálenosti 1m rozplizlé, navíc já musel dělat kompromis mezi hrama/filmama/cadem, takže jsem prostě vybral tak jak jsem vybral, kdybych jenom hrál, vezmu si menší TN s Gsyncem, kdybych dělal jenom v cadu, koupím si 4k ips, kdybych jenom koukal na filmy, koupím si televizi, kterou nemám, stejně tak proto mám v kompu lepší komponenty, než využiju na hry, ale horší, než kdybych měl opravdu čistě pracovní mašinu život je zkrátka o kompromisech, pokud nevyděláváš 100+k/měsíc
  • Protože ta holota přitáhne tak či tak zpátky.
  • Proč mám pocit, že Bob bude asi ještě větší exot než Jack?
  • nejlepší je stridat hraní na pc s hraním na tabletu a ješte mít záložní velký monitor na stene, na ktery budeš koukat z tri metru aby se oči procvičily. na prirodu se vykašli
  • 0011
    ale notak pánové, jsou Vánoce, nehádejte se, každému vyhovuje něco jiného, já mám ips 27" a koukám na to z metru, když hraju, když koukám na filmy tak si odsednu na metr a půl, každý si ničíme oči stejným způsobem, nezáleží na tom, jak blízko máte monitor ale to že civíme na fixní vzdálenost, nejlépe proti tomu pomáhá koukání do zeleně doporučuju vánoční dietu proložit procházkou v lese sám se chystám, no po dnešní kachně bych fakt měl *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit