Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    já si přeju míň sraček v místních diskuzích, to by hned bylo na světě líp
    • bukrr
      To by sis rovnou mohl přát světový mír
    • Asi tak. Když už se konečně Shogun Poláček rozhodne rozdat nějakou tu permici?
      • Protože ta holota přitáhne tak či tak zpátky.
      • ringmancz
        někteří lidi jsou fakt nepoučitelní nebo nevím, proč tady otravují s blbostma i na Vánoce
  • Užívejte svátky, dobře pojezte, popijte, buďte s přáteli a rodinou a zahrajte hry, který máte nejradši. A hlavně to tu taky neberte až tak moc vážně, vždyť si jen hrajeme pro radost.

    Redakci webu i časáku přeju ještě mnoho let, vytrvejte, ať vám nadšení pro hry vydrží.
  • Sr_Lobo
    Diky moc redakci ze jeji celorocni praci a vsem hracum co sem chodi at si uzijou svatky v klidu a zaparej vse co jim celej rok utikalo!
  • Diky games ze jste furt fajn :) Pekny svatky.
  • tomekbobek
    Opožděně přeju redakci a všem diskutujícím hezky prožitý zbytek svátků.
  • preji hezke proziti svatku vanocnich a vse nej do noveho roku ..jak redakci games.cz tak i mistni komunite *3*
  • Nevim, jestli to vite, ale na Humble Bundle je GRID zdarma. Zbyva neco malo pod 4 hodiny. Grab it while you can!
    • Zklamalo mě, že tam už není multiplayer. *16* Takže se zase vrátím k Dirt 3.
  • Dominator666
    Kluci, koukám na Vás teprve pár měsíců, ale hodně jsem si Vás oblíbil. Jste fajn, hlavně Petr, k tomu mám asi nejblíž. Chodím jen na dva české weby o hrách a vy jste jeden z nich. Těším se na další rok s Vámi a ať se máte, co možná nejlépe.
    • Ono jich ani vic neni;)
  • Přeji příjemné přožití štědrého večera!
    • Tilwaen
      Díky; takové přání 28.12. vždycky zahřeje u srdíčka.
  • A už nechlastejte, leze vám to na mozek!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit