Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    někteří lidi jsou fakt nepoučitelní nebo nevím, proč tady otravují s blbostma i na Vánoce
  • p.s.
    ja omylem prečetl "nic" misto "mlč" ale stejne bych si rad prečetl nejake argumenty
  • proč nic? rad se nečemu priučím a asi i ostatní. ale proste ty monitory maji na trhu svuj učel a svoje misto jinak by je asi inženýri nevyvinuli
  • nevim, možna se na to diva ze tri metru, na to jsou taky určene, asi ne na to abys to dal na stul *3*
  • Jacku a není to náhodou televize? *1*
  • tomekbobek
    Opožděně přeju redakci a všem diskutujícím hezky prožitý zbytek svátků.
  • Draken69CZ
    Doufám že to je FHD aby si zas nebyl za debila *15*
  • Jack1947
    Noo, nebylo pod stromkem*15* bobe ale už jsem potřeboval nové moje staré bylo staré navíc nevyhovující ( silniční) tohle mé nové je parádní do terénu kde ostatně jezdím nejčastěji *4*
  • zaty
    Jojo. Nová workstation s Xeonem 6C/12T, 64GB RAM a 4x250GB SSD v RAID10. Grafika zatím stačí GTX970, až přestane, uvidíme co bude na trhu.
  • preji hezke proziti svatku vanocnich a vse nej do noveho roku ..jak redakci games.cz tak i mistni komunite *3*
  • Zklamalo mě, že tam už není multiplayer. *16* Takže se zase vrátím k Dirt 3.
  • Asi tak. Když už se konečně Shogun Poláček rozhodne rozdat nějakou tu permici?
  • ringmancz
    já si přeju míň sraček v místních diskuzích, to by hned bylo na světě líp
  • dyk řikám, že dárek má udělat radost a je jedno, co to je *3*
  • Ja mam problem uhodnout tu posledni postavu
  • https://youtu.be/iDc3M9j_pKI
  • TheGGG
    Tak dík...
    BTW: málem jsem se zadusil kostí z kapra, ale nebojde *14* *14* *14* jsem v pořádku a ready na další rok
  • Napise anonym:)
  • Ono jich ani vic neni;)
  • zdeeneek
    A ty tady nejsi jako anonym? Jack1947 je tvoje civilní jméno, které máš v občance?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit