Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lawliet
    V poloze kdy leží vypadá jak moje staré DVD. Jinak co se týče těch "specifikací" tak oproti x-boxu to bude taková "volná" konzole ne? Já myslím, že dobrý. Placenej mulťák ten si asi netroufnu hodnotit. To by líp posoudil člověk, kterej tuto funkci pravidelně využívá. Na jednu stranu to není moc. Na druhou platit za mulťák? Na třetí stranu co je dnes za dobu? Možná je to normální a je přiměřeně zábavné. Možná.
  • jaj som rad ze je tejto vojny koniec.vitaz je jasny aj ked spoplatnenym mp ale budu ktomu rozne bonusy co ms nemalo.da sa to prezut podobne ako ten novy dizajn.
    • ano ať žije pc *1* *1*
      • hh ja som tiez pc hrac ale nepotrebujem to komentovat ku konzolovej teme ps:stale cakam na mortal kombat na pc :D
  • PS4 i s nizsi cenou nema rozhodne vyhrano. Je to takovej X1 bez Kinectu.
    Kdyz se podivam na hry, tak exclusivne na PS4ce bych dal Killzone. Na X1 bych dal nove Halo, Titanfall, Forza 5 a project Spark, ktery vypada nadejne.

    U me tedy zatim vede X1.
    • Rhulad
      A co ta nová hra od tvůrců Dark Souls jen pro ps4- to stři všechny xbox exluzivity do kapsy.
      • To me nejak nelaka.
        • Rhulad
          to bude moc výzva že jo? *3*
          • Spis jde o zanr. Mam radeji scifi single playerovky.
            • Rhulad
              Nebavím se snad s hráčem Mass Effect že ne? To byla opravdu ztráta času.
        • To máš blbý, protože mě ano :)
    • Whoossain
      Třeba Titanfall moc exkluzivní není. Pokud vim, tak vychází i na PC. Na PS4 jsi zapomněl třeba na InFamous. Nebo zajímavě vypadající The Order. A spoustu dalších. A to mluvim o xkluzivních titulech, který jsou ohlášený jenom na PS4, ne na PS3, PC nebo cokoliv dalšího (na rozdíl od Xboxu)...
      • Spatne jste me pochopil. To nemel byt vycet exclusivnich her na PS4 a X1, ale to co ja osobne bych si na obou zahral. Ciste exclusivka na PS4 me zatim laka pouze Killzone, protoze jsem zatim vsechny dohral.
        • Whoossain
          Tak to je už o osobních preferencích. Mě zase víc zaujalo to, co nabízí Sony (a je jedno, jestli na PS3 nebo PS4). Nicméně pokud tam figuruje navíc možnost hrát na PC (jako u Titanfall), tak určitě využitju tu a nebudu hrát na konzoli. Tu používám výhradně na tituly, který na PC nevychází.
          • Na PC hraju jen onlinovky a klasicky multiplayer. Nechat si platit za to, abych mohl hrat multiplayer, je podle me zlodejina.
  • walltar
    Parádní design ... konečně pěkné konzole. Něco takového bych si dokázal představit jako HTPC ... Xbox se mě líbí maličko víc, než tohle ale i tak pěkné ... oproti tomu co produkovali do teď je tohle konečně zařízení, které nevypadá jako levná hračka a člověk by ho tak nemusel schovávat do skříně.
    • Sony gril měl taky své kouzlo
  • ou tak cena 10 500,- + roční PS plus za 1 300.. cca 12 000 je kur*a dobrá cena!
  • Půjdou hry z ps3 na ps4?
  • Takže svůj PS3 účet budu moct použit i na PS4?
  • Stejná krabice jak xbox.
  • TheGGG
    Stačí věd jedinou věc, jen to krutej n*mrd. PS4 kupuju hneeed
  • Abiczko
    sice konzole vypadá jako xbox,tedy krabice,ale u sony aspoň dostali nápad a zkosily ji,což je oproti x1 velice šik.Jinak vše ostatní pecka,ať si X1 v USA klidně nechají a ovládají televizi hlasem,mě stačí dálkový ovladač.Konzole je předně na hry a jsem rád že to u Sony chápou.Počkám až se vyprodají první"zkušební kusy" a půjdu do PS4 taky.A PS Plus mi vůbec nevadí,je to suprová služba za pár kaček.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit