Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímavý,jak všichni říkali ,že microsoft může u 360tky jít někam za placený multiplayer, ale když tohle zavede Sony ,tak řeknou ,žádná hrůza.(a neříkejte, že tady dostanete hru navíc, princip je v tom placení).
    • Efekt pomalu vařené žáby nebo taky salámová metoda v praxi...
    • Hruza to je pro ty, kteri nemaji PS+, jenze kdo to s hranim mysli na PS vazne, ten uz pravdepodobne PS+ ma, je to ekonomicky vyhodnejsi. Treba ja ho mam predplaceny na vic jak dva roky dopredu a jedno rocni predplatne me stalo 840 Kc. Pro core hrace to tedy prakticky neznamena zadnou zmenu. Zajimalo by me, kolik lidi by si platilo gold, kdyby byl multiplayer zdarma.
    • Tak to jsou ti místní experti, kteří jsou proti Microsoftu už z principu a zdrbali by ho i za to, kdyby zastavili globální oteplování, hladomor, kácení pralesů a zařídili celosvětový mír :-D
    • Ono je to také dost o tom, kam směřuje trh. A v současnosti, když tyto konzole v podstatě nemají konkurenci, je třeba, aby o nákupu konzole rozhodovaly jiné faktory než placené MP služby. Pokud to bude vést ke zlepšení služby pro PS hráče, není třeba se tím dále více zabývat. (jak píšou uživatelé pode mnou, dáš si o 4 pivka měsíčně méně)...
    • Miserius
      Jo, protoze za 100kc na mesic dostat hru na next gen konzoli je nic viď? *1*
      • 100 Kč/měsíc krát 5 let = 6000,- za hru na next gen konzoli... Mám tu naprodej iPhone 5 jen za 1000 měsíčně po dobu tří let. Nechceš?
    • To máš pravdu, ale za tohle mohou hlaně hráči. MS to procházelo, hráči to kupovali jako blbí a tak k tomu přešla i Sony. Tohle je vina hlavně hráčů. Pokud budou opět kupovat X-One a bude mít úspěch, tak se v další generaci opět můžeme těšit na to samé. Vše je jen o nás hráčích, co jim dovolíme.
  • God-of-War
    Ja sem naprosto spokojen a s placenim PS + nemam absolutne zadnej problem. 100kc mesicne je smesna castka+ hra zdarma v mnohem vetsi cene..Stejne si furt na PS 3 platim plusko, takze no stress. A zadnej regionalni zamek? Bomba *14*

    SONY jede moc a ostatni se*ou moc...:)
  • Hanzales
    No musím říct, že nabídka her vypadá na obě konzole zatím dost slušně. Našel bych si tituly na obou, které by mně to přiměly koupit. Ve finále mně ale láká více jako první PS4ka. Když jsem dokoukával ten stream, kdy to tam kluci pak ještě rozebírali, v dosti, ne-li skoro ve všem jsem s nimi souhlasil. Počítám před vánoci na vánoce půjdou finance jinam, takže taky počítám koupím někdy až v létě, o to více alespoň bude vetší výběr z těch her a ty launchovky už budou stát alespoň krapet méně. No kamarádovi teď docela závidím, že už Vitu má a PS4ku si koupí asi v den co ji prdnou do obchodů. Jinak co se týče vzhledu, vidím to asi tak, že Sony k tomu mrzkému vzhledu dokázalo přikouzlit aspoň nějaký ten tvar navíc, hlavně je ta krabka docela menší, naopak MS velmi chválím Gamepad, naštěstí oba mají konečně páčky s ďůlky a vylepšené triggery. Herdek už jen ta Forza5 poždíme peněženku sotva se oklepu z koupě té PS4ky a ač to ze začátku možná nevypadalo, i ten MS vedle toho TýVý vsadil i na ty hry a kvalitní herní studia. Koneckonců čím víc ten boj bude vyrovnanější, tím více se oba giganti budou snažit a na tom vyděláme zase já a ty ;o)
    Tež přitopím no :) http://i.imgur.com/AJS7VHe.gif -- http://i1.wp.com/www.techtandoori.com/wp-content/uploads/2013/05/xbox-one-catapault.gif?resize=320%2C240 -- http://i.minus.com/iN8zp6z6ZJXhX.gif -- http://i.imgur.com/tgmDdrW.png
  • Logika je to prosta. Cena za konzoli podsazena takze hrac zajasa. A nebude mu vadit ze postupne zaplati v cene her a ostatnich "sluzeb" takovou palku za kterou by si postavil superdelo PC. Par exkluzivnich her a moucha se chytne v siti.
    Ale vypada to ze v porovnani vychazi z toho Sony mnohem lepe. Predpokladam ze Mrkvosoft uz premysli co osekat a vydal levnejsi variantu a nebo hleda kde bokem navysit zisk aby mohl s cenou krabice dolu.
  • O úspěchu, nebo neúspěchu nebude rozhodovat blbejch 100 dolarů, nebo silnější HW (to nikoho nezajímá).
    Rozhodne to vše okolo. Uvidíme co Xbox One nabídne za ty služby pro TV, kinect,... a to rozhodne.

    Hry zvládne oboje a zvládne to dobře, hardcore hráči si užijí na obou, ale to stejně nejsou většinoví zákazníci.

    Za sebe říkám, že uvidím jako budou ty Xbox vychytávky dostupný v ČR a podle toho se rozhodnu. Teď jsem měl Xbox a víc bych se přikláněl k němu, ale uvidím jak na tom budou ty služby. Do jedné z nových konzolí určitě půjdu, oboje vypadá solidně, tak uvidím.
    • Nejlepsi je koupit oboji. *5*
      • Vyhozený peníze, kupovat si obě konzole, vzhledem k tomu, že drtivá většina her je na oboje a kvůli pár exkluzivkám si druhou konzoli kupovat nebudu :-)
  • Jinak železo mi připomíná PS2:)
  • Kronoss1
    Tak se splnilo přesně, co jsem čekal. Pokud Microsoft hodně rychle nepřehodnotí, tak zaznamenají velký pokles prodejů Xbox One. PS4 právě vyhrála konzolovou válku. A víte co? Doufám, že nepřehodnotí, aby konečně zjistili, že zákazníci nejsou jen stáda krav, ze kterých se dají dojit peníze, a že zákazníci neodkývou vše, co si Microsoft usmyslí udělat.
    • lol naivko
    • Porad lepší aby me v obyvaku špehovalo NSA a CIA než nejakej uchylnej japonec *13*
      • TheGGG
        Japonci se o tebe nezajímají. *1* *1*
      • Japonec tě šmírovat nebude, když nebudeš sám chtít. Kamera není nedílnou součástí ovládání PS4, narozdíl od Xboxu. Tam totiž nemáš na vybranou.
        • Bla Bla Bla, když nebudeš chtít, tak tě nebude šmírovat ani kinect....
          • Jo jo, Microsoft to říkal. *1*
    • Miserius
      Xbox bude porad hodne prodavanej v USA, tam si to lidi koupej kuli TV TV TV... ale pro hrace Xbo ztraci smysl...
  • Mnohem pozitivnější informace než to co je kolem xboxu a i cena je velmi dobrá. Jak to tak vypadá tohle bude moje další konzole.
  • Jestli PS4 nebo Xbox one? Toť otázka. Záleží na titulech, které vyjdou pro tu či onu konzoli. Pro mě jsou obě konzole atraktivní a každá něčím jiným. MS svým ovládáním a všestraností, Sony hrubým výkonem a Killzonem:-) Co dokázaly PS3 a X360 se svým 256 a 512MB ram bylo někdy obdivuhodné. Proto jsem zvědav, co dokáže 8 jader, 8 giga ram a poupravená AMD grafika:-)))
  • Loneck
    Super je, že kamera není v balení.
    • tak nekde tech 100 dolacu musely usetrit ze?
      • Loneck
        No to mi vubec nevadi, ze usetrili v pripade kamery.
      • Hloupost. Kamera stojí 60 dolarů, přitom má PS4 dražší vnitřnosti. Sony bude dotovat PS4 z prodejů PS3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit