Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všiml si někdo té věci, že X360 byl prezentován ve stoje a s možnosti položení , Xbox One je pouze ležák a Playstation 3 byl pouze ležák a Playstation 4 je tentokrát prezentován jako stoják s možností položení? :)
    • Mno Playstation 3 se dá normálně postavit. Minimálně v první verzi dokonce stojí pohodlně i bez stojánku. Navíc i v propagačních materiálech byl prezentovaný "ve stoje" Tak netuším o čem tu mluvíš :-)
  • PS4 vypadá velmi našlapaně ale stejně se mi nelíbí placení multiplayeru. I když je to jen 5 dolarů měsíčně, tři piva. Ale jde o princip, zaplatí 100 000 lidí a je to 500 000 dolarů. Prostě vědí jak dostat z lidí peníze. A ještě čekám, že bude několik druhů předplatného Silver, Gold, Platinum.
  • Krabička pěkná.Ale pořád je to jen krabička.Raději si nechám ujít PÁR zajimavejch her, ale Pc je Pc. *3*
    • Rhulad
      těch her budou desítky .)
  • http://m.ign.com/articles/2013/06/11/e3-2013-playstation-plus-required-for-ps4-online-play

    *9* me nadseni mirne opada..
    • Whoossain
      To mi nepřijde jako katastrofa. Výhody oproti MS jsou evidentní: součástí služby jsou hry zdarma (který mají, na rozdíl od XBL, nějakou úroveň), člověka nebude obtěžovat nutnost připojit PS4 k síti aby si zahrál, bez problému bude moct prodávat (i kupovat) použitý hry, nebude muset ke konzoli připojovat nějakou periferii, o kterou třeba ani nestojí (kamera)... A to je jenom zlomek, kterej mně momentálně napadá.
    • Ethy
      Přesně jak píšou lidi nademnou, tak si dáš o 4 pivka měsíčně míň, nebo si jednou nekoupíš cigára, kompromis se dá najít všude, a jestli to má nějak zlepšit pingy od SONY serverů + dostanež k tomu i během roku nějaký gamesy, absolutně nevím proč by tě to mělo štvát. Podle mě je to také krok kupředu :)
      • jako jo, kurak utrati za mesic mnohem vice za to ze si kazi zdravi ... nejak si to musim proste obhajit :D ale je to datelne + obsah zdarma je fair nabidka
    • 1299,-- rocne, pristup k free hram... http://cz.playstation.com/playstationplus/#select-tab-gamecollection , PS Plus rozhodne pouzitelne ;) a jak pise kolega, cca. 100 mesicne neni zadna hruza.
      • Paulcz
        Hrůza to není, ale nechápu proč by někdo měl za MP platit, když si koupí hru za plnou cenu :)
        • treba proto ze multiplayer vetsinou nebyva p2p ale jsou k nemu potreba herni servery a jejich provoz stoji penize?
          • Veskoslav
            To je zase kec. Co takový Starcraft II? Ten hraje tolik lidí MP jako všichni konzolisti dohromady pomalu:-D
      • 08:46 Pokud si budete chtít zahrát na PS4 v multiplayeru, je nutné být členem Playstation Plus programu. Členové obdrží každý měsíc novou hru, včetně indie titulů jako DON'T STARVE či OUTLAST.

        jako ... vic by se mi libil model puvodniho Ps network.. nicmene od MS jestli se nepletu jako platici uzivatel xbox live nikdy nedostal hru zdarma naopak jsou zpoplatnene i oblecky na vas avatar :D takze ve srovnani se priklanim k PS ale mrzi me ze bude take spoplatneno
        • gramatik expert *9*
    • cca 100,-/mesic (obdoba xlive)
  • To je nějakej trend, že obě konzole vypadají jako odložená cihla? Třeba se na tom bude hrát dobře proč ne, ale stejně mi tohle nějak nejde do hlavy.
    • rami.cz
      Mne osobne se tento design ala VHS libi :)
  • Koukám že Sony se dumpingovými cenami snaží zlikvidovat konkurenci, doufám že se proti tomu prijmou nejaka opatreni, treba nejake specielni clo
    • To je super nápad. Dát další ránu do vazu místním obchodníkům a zákazníky poslat na nákup do Drážďan. Kromě Kalouska s takovým nápadem ještě nikdo nepříšel. Bravo. *1*
    • Miserius
      No urcite si to tu prodejci natahnou aby se napakovali...Neni problem koupit u nekterych sousedu, nebo jeste dal kdyz neni zadnej region lock...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit