Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mně třeba chyběla informace, že to úžasné vxao je dostupné jen na kartách nvidia :P :D
  • Jack1947
    No ale jedno je jasné že Nvidia rulez! (no flame no hejt). *3*
  • Jack1947
    Je třeba si počkat na to až bude skutečná DX12 hra a ne jen ta co přidává pár bllbostí *3* I když o Dx12 se zatím dá jen polemizovat.
  • Lukáš zabudol zmieniť reshade antialiasing, ktorý je lepší ako smaa a dá sa do hry ľahko implementovať, je len o málo náročnejší
  • Protože hlavní účel DX12 je optimalizovat hru, ale zase např. Hitman v DX12 má jak lepší grafiku, tak lepší optimalizaci.
  • stihac10
    Jak je možné, že to vypadá líp s DirectX 11 než s 12?
  • Díky za pořad, tento formát se mi líbil. Vkusné je taky podle mne jasné upozornění (řeknete ho někdy ze začátku videa), že se jedná čistě o videomateriál, který se zabývá technickou stránkou hry. Bez tohoto upozornění by mohlo dojít k omylu na straně diváka, že cíleně zanedbáváte hratelnostní stránku.

    Nevlastním RotTR, takže mi tato 10 minutová ukázka pomohla s představou, jak hra vypadá.

    Příště by podle mne chtělo při porovnávání jednotlivých nastavení mít v obraze zapnuté i nějaké počitadlo snímků za sekundu. Tak by bylo možno porovnat, jak se hýbou ta která nastavení hry na vaší sestavě. Spolu se zveřejněným HW vybavením vašeho stroje (díky vam za to) to pomůže při orientaci, jak je hra zhruba plynulá na to které nastavení.
  • Kravicka
    a ? Pracuji na tom odlisne teamy, takze na PC muzes mit oboji.
  • nightborne
    Protože to umí ;).
  • Dulezitejsi nez grafika, je hratelnost
  • Blue.Shark
    Klasicky perfektní a k dokonalosti dovedený přednes. Výborná práce.
  • proc to komentuje zrovna grygar a jeste mi reknete kdo ma takovy notas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit