Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jaky to unikatni obsah co na internetu jeden aby pohledal(!) #WTF
  • Nepřeháním, je to vcelku dobrej průvodce nastavením hry, ale _není_ to "Detailní rozbor technologické stránky hry". A nesmíme dovolit, aby se něco podobného ujalo a napříště se za detailní rozbory (tedy věci, které vyžadují řádově víc práce a znalostí a mají mnohem větší hodnotu) vydávalo něco jiného. Naplňování starých pojmů novým (chudším) obsahem je trend, který v mainstreamu pozoruju už léta. Nelze tomu ustupovat, ani v maličkostech. Nicméně opakuju, že samotný obsah je fajn. Informačně přínosnější než velká část článků na Games.cz.
  • Jo, je to průvodce nastavením hry. Není to detailní rozbor technologické stránky. To je všechno. Proti obsahu nemám nic (resp. FPS counter tam být mohl a informace, že VXAO jde jen na kartách od nVidia tam taky měla být, ale pořád lepší, než drátem subjektivních dojmíčků do oka).
  • Každá hra na YT má nějakou kompresi ale věř tomu že nová AAA hra na grafice za 15 tisíc bude vypadat vždy hodně dobře, spíš by tě mělo zajímat jestli je ta hra tak dobrá jak se o ni říká :)))
  • Tohle chce vidět naživo, cením si práce Lukáše i výborného komentování, ale to všechno bohužel podkopává komprese youtube videa
  • Prostě průvodce nastavením hry. Rozbor technologií a funkčností např. VXAO je hráčům na herním webu k prdu.
  • Myslím, že při vývoji hry se zhodnotí co je v grafice primární a co sekundární. Primární věci se zpracují detailně, ty méně důležité pak tak, aby vše dobře šlapalo, tj. na úkor optimalizace. Rise má takové parádní detaily včetně nádherných animací a minimálních deformací při pohybu Lary, že tohle asi ani nikoho moc nezajímá. Sází se také dost na efekty obrazovky, tj. krev, mráz atd. :-)
  • Kravicka
    jeden vetrnik dik
  • Video dobrý,ale celkem mě zaráží že se hodnoti grafika u hry která má statické skyboxy ve špatném rozlišení (alespoň podle gameplayu které jsem zatím videl ). Obecně je jen pár her her které mají "dynamické" nebe a volumetricke mraky jako witcher 3 nebo gta 5,které má ovsem také nedostatky hlavně statický lowres skybox nočního nebe, jde modifikovat na 4k texturu. Od Moderní Warfare 2 sledují skyboxy ve hrách..bohužel jen málo titulu prošlo přes můj Q hledacek, toto je dle mého nejhorší grafický nešvar současných her...bohužel. Podle nebe se dá rozpoznat jak moc si vývojáři dali záležet a šli do hloubky. PS starší tituly měli alespoň pohybující se 2d skybox...viz Beyond good and Evil a Persona 4, Prince od Persia 2008 a mnoho dalsich..píšu z tabletu tak dorty zanpreklepy:)
  • super *4*
    jen prostě.. mě je fakt jedno, jak dokonalý je vyhlazování, když skály vypadají, jako by si je grafici jen vysnili.. dokonale hladký, skyrim-like pustý objekty. Potřebujou buď nápadjitejší textury, nebo detailnější objekty. hra je samozřejmě herně parádní..stejněj kao předchozí. jen mi přijde, že se tahle grafická "úchylárna" (v dobrém smyslu, jestli to jde) ubírá špatným směrem.
  • ted pry moderoval utubering tak se treba dockas *1*
  • Trochu přeháníš ne? Samozřejmě že Lukáš není Carmak *7* Jseš na herním serveru pro masu ne na serveru o 3D... Tohle bylo tak akorát, včetně vysvětlení VXAO, bylo obecné, ale v zásadě vystihl o co jde. Jak říkáš je to fajn obsah, a na poměry mainstreamu to detailní bylo. Za mě palec nahoru a jsem zvědavý na další hry.
  • mikezz
    Vždy keď počujem Lukáša samostatne vo videu, premýšľam o tom, aké by to bolo super, keby sa dá hypoteticky na youtuberovanie. Bola by z neho taká česká, lepšia verzia Total Biscuita, bez všetkých jeho PC 60 fps only master race a podobných iritujúcich nepodareností.
  • pravda, rozdíl byl spíš "ostré" a "rozmazané" než "detailní" a "nedetailní"
  • Já bych byl rád za takovýto videorozbor i do budoucna. Určitě. Jen kvalita videa nebyla úplně OK k nějakému porovnávání detailů a vykreslování scény.
  • Asi tam mate chybku v zostave. Pokial viem tak GTX 980tky maju iba 4GB pamate, nie 8. Maximalne 980Ti vyuziva 6GB.
  • akorat skoda ze kvalita youtube streamu je otresna a v pohybu je uplne jedno na jaky nastaveni koukate.
  • "Detailní rozbor technologické stránky hry" to není ani omylem. Autor totiž technologické stránce hry nerozumí (resp. pozná, když se to na obrazovce hezky blejská, ale o tom, jak funguje třeba to VXAO, ví celkem kulový). Detailní rozbor technologické stránky hry by nám poskytl někdo jako Carmack, ne Lukáš Grygar (až dojde na detailní rozbor muziky, budu v koutku šoupat nohama). Ale kromě zavádějící reklamy je to fajn obsah, i když ne tak podrobný, jako dělá třeba Totalbiscuit.
  • Toto je chyba v Matrixu.
  • Super videorozbor technické stránky hry, jen tak dále. Hra se mi skutečně líbí a jsem rád, že games.cz také. Jinak k nastavení, jedu to na hodnotě vysoká s tím, že jsem si pár věcí povypínal, třeba třes kamery, efekty krve na obrazovce, kvalitu stínu na střední atp. Takto podrobné nastavení grafiky by neuškodilo více hrám, je vidět, že tvůrci Tomb Raidera mají PC hráče rádi a na hře jim záleží :-) Už aby byl oznámen třetí díl. Těsím se na Laru v šortkách v tropických pralesech plných ruin a divoké zvěře. Prostě Tomb Raider :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit