Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ta grafika je brutální. je to sice furt stejný engine, ale ostrost textur a stínů je mnohem lepší. jednička je oproti tomuhle dost low-res
  • Magister_Peditum
    Lepší by bylo nějaká nahrávka celého mp klání.
  • Kecy , kecy , kecy.....až ji budete mít doma a grafika se Vám bude zdát špatná tak pak hodnoťte...Já si naopak myslím že tohle bude vážně povedená pecka...A nechápu co je na vizuálu toho videa špatně...
  • MishKonn
    Mně trošku nejde do hlavy, proč to vypadá jako x let stará jednička.
    • Já zase nechápu, proč si někdo neustále stěžuje na grafiku. CoH je dodnes jedna z nejlépe vypadajících strategií a dvojku si tentokrát snad budou moci užít i majitelé slabších strojů.
      • ale ale... trošku blbost.. když to srovnám s x let starým world in conflict tak bohužel,tohle je pozadu.
        • Je fakt, že WiC vypadá dobře, ale na rozdíl od CoH jsem si ho hned po vydání mohl zahrát na max. grafické nastavení. Navíc obě hry mají úplně jiné měřítko, v CoH můžeš vidět i úšklebky v obličejích vojáků. A taky je znatelný rozdíl ve zničitelnosti prostředí (např. úprava krajiny dělostřelectvem *3* ). V CoH to nejsou jen nějaké 2D textury připlácnuté na mapu.
      • jindra.veliky
        n, zastarala grafika se smi resit jen u CoD... *4*
      • Tak jasně ale tohle je na full? Company of heroes takhle vypadá na low...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit