Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sice to neni realne to je pravda, ale nechápu jak to nekdo muže srovnavat se starcraftem. kdyby to byl starcraft tak by sme tech tanku naspamovali 20, prelinali by se jim textury a hralo by se to stylem označ 20 tanku a right click na souperovou zakladnu. K tomu všemu ješte 30 letadel leticich metr nad zemi.
    taky nechápu jak to nekdo muže srovnavat s command end concque, ktery jsem sice nehrál ale slyšel jsem že je synonymem primitivní hratelnosti.
    Tohle je strategie ktera ma co se tyče gameplaye svoji hloubku
    • Hele chlapečku, je naprosto zjevné že jsi kromě CoH nikdy nic nehrál pokud můžeš vůbec něco takového o Starcraftu vypustit z huby.

      Na CoH2 se těším převelice ale není to pro mě důvod abych ponižoval hráče jiných RTS jen proto že mi nejdou.
    • Magister_Peditum
      Na druhou stranu se nejedná o žádnou ultra mega hardcore hru, jde o svižnou strategii, kde jde hlavně o rychlý rush, k čemuž nutnost zabírání vlajek přímo vybízí.
      • prosimte prestan sem prispivat nebo jsi troll a jen provokuješ, jiste, hry kvalitnich hráču mají jednu minutu a neni tam žaqdny tech
        • vrať se do toho ústavu, ze kterého jsi utekl
        • Jediný, kdo by měl přestat přispívat jsi tu, protože tomu očividně absolutně nerozumíš.
          • no jiste další ničim nepodloženy vykrik do tmy
  • No nekecej... on je tam aj Ferdinand/Elefant... no tak to si nechám líbit (: Počkám rok, dva a pak to koupím v akci i s datadiskem a doufám, že už bude hotová nějaká verze Blitzkieg modu (:
  • Je to možný že jsme tak nadržení na další RTS ? Holt měsíce sucha ....
  • namakane podla mna, a grafika je dobra, aspon neklesne FPS ked to budeme mastit 4 vs 4
    trocha mi to pripomina SUDDEN STRIKE v 3D a to je dobre !

    kam sa hrabe WORLD OF TANKS, tu ti pechota zniči tanky ked nebudes davat pozor...
  • k enginu: ta apha nie je ešte uplne vyladena ale graficke ponatie je super, trochu sa mi nepacia modely techniky ale to este daju, k subojom tank vs tank na 5metrov ...coh nie je simulacia ....a napr. už v jednotka maju niektore tanky vacsi dostrel ako dohlad, co sa mi vsak nepaci a dufam že to z hry este vypadne je mžnost hrat nemci vs nemci a pod., to k autenticite neprida:(
    • Ty modely techniky se mi taky příliš nelíbí - ne detailností, ale spíš texturama a proporčně, asi na nich dělá člověk, který ty tanky nemá příliš v oku. Tiger má divné kola, na pantheru je moc macatá velitelská věž atd. Asi jsem moc rozmlsaný modelama z Iron Front:1944 :D
  • Jinak nesouhlasím s kritikou grafiky, videa jsou prakticky celé dělané s kamerou blízko u země a COH1 vypadalo v tomto pohledu docela ohavně, tady to naopak vypadá dost dobře, při haní bude kamera defaultně mnohem výš...
  • Když už dělám hru podle reálií, tak taky čekám, že se podle reálií bude líbit. Jsem mínuskář, jsem tvrdý jádro. Miluju Combat mission a Close combaty. Zkousnul jsem Men of War, kdy tam spoustu věcí fungovala zamíavě. Tohle ale nemá s 2 s.v. nic společnýho.

    A přesně jak naznačili kolegové podemnou, Tigr, kterej se přestřeluje s T34 na 10m? To je úchylnost, ne strategie.
    • Magister_Peditum
      Pláčeš na špatném hrobě. Company of Heroes je něco jako Command & Conquer z Druhé světové. Prostě je to dělané na efekt, ne na simulaci.
      • tys asi nehrál coh, vrať se k svemu planetside
      • Nemyslím si že kecá na špatném hrobě. Nemleli náhodou že se chtějí těch realijí držet více jak v jedničce ?. A pokud to bude něco jako CaC tak fuj.
        • Magister_Peditum
          No, pokud sis vážně myslel, že z toho udělají nějakou hc strategii 2. svět. války, tak to pláč na špatném hrobě byl tuplem.
          • To jsem od nich opravdu nečekal na to oni nemají, místo patchů si hrají s tankem :D. Nevím kde jsem to viděl ale říkali to.
    • Zase bych to takto neodsuzoval, protože já jsem stejný magůrek jako ty, který trávil mraky času u Combat Missionů, Men of War, Theatre of War apod., ale na Company of Heroes nedám dopustit. Tam prostě nejde o maximální realitu, ale především o zábavu. To by ti pak stačil jeden tigr v rohu obrazovky a všechny bys mohl likvidovat přes celou mapu. Toto je prostě stylem něco jako Starcraft, musíš stavět, místo těžení zabíráš palivové/muniční stanice atd. Celkově je to výborně vymyšlené a velmi zábavné. Nerealistické jsou prakticky všechny strategie tohoto typu.
      • se starcraftem to enma společne skoro nic
      • Mě na CoH nejvíce mrzí ty střely. V jedničce mě to fakt štvalo když střela byla jako mířená raketa! trošku toho reálu by CoHu neuškodilo!! Nebo commandos co furt střílelo fullauto blee.
        Jo mód Blitzzkrieg to bylo to ono co jsem od toho čekal!
      • presne je to o maximalnej hratelnosti, ak chces trochu reality tak na to su tie mody ako blitzkrieg tam potom s veteranskym tigrom das aj 30 shermenov na one shot.....v coh ide dost aj o vhodnu kombinciu jednotiek napr. tank ma problem zlikvidovat at gun preto potrebuje k sebe par granatnikov ako support....
  • mě na týhle hře hrozně sjalo jak do sebe tanky šijou z pěti metrů.. V tom se mi daleko víc líbilo Men of War :-) Nutno říct že to vypadá výborně a určitě to koupim a zahraju, jedničku mám doma od vydání..
  • Zerathus
    Asi budu za pitomce ale jsou tam spojenci? Nebo je to jen východní fronta
    • Jen východní fronta.. Další fronty bych čekal jako datadisky který relic umí celkem dobře :)
  • Vidlec
    Mlátím do monitoru a řvu: "Kdy to půjde koupit, kdy to půjde koupit?!"
    • PreidaQ
      Kecáš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit