Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele chlapečku, je naprosto zjevné že jsi kromě CoH nikdy nic nehrál pokud můžeš vůbec něco takového o Starcraftu vypustit z huby.

    Na CoH2 se těším převelice ale není to pro mě důvod abych ponižoval hráče jiných RTS jen proto že mi nejdou.
  • Panzergrau se jako základní barva používala pouze do roku 1942, ke konci tohoto roku už měly standardně všechny tanky jako základ žlutou barvu, na které se doplňovala zelená a tmavě červená kamufláž. Pro zimní boje se na kamufláž přidávala bílá jakoukoliv dostupnou formou (klidně i křídou), ale nebylo to pravidlem. V mnoha filmech a hrách je tento fakt přehlížen a tanky se tam často prohání v šedé kamufláži i v Normandii apod. Proto má spousta lidí zafixované, že německé tanky byly vždycky šedé, což není pravda...
  • vrať se do toho ústavu, ze kterého jsi utekl
  • no jiste další ničim nepodloženy vykrik do tmy
  • Jediný, kdo by měl přestat přispívat jsi tu, protože tomu očividně absolutně nerozumíš.
  • prosimte prestan sem prispivat nebo jsi troll a jen provokuješ, jiste, hry kvalitnich hráču mají jednu minutu a neni tam žaqdny tech
  • Magister_Peditum
    Na druhou stranu se nejedná o žádnou ultra mega hardcore hru, jde o svižnou strategii, kde jde hlavně o rychlý rush, k čemuž nutnost zabírání vlajek přímo vybízí.
  • sice to neni realne to je pravda, ale nechápu jak to nekdo muže srovnavat se starcraftem. kdyby to byl starcraft tak by sme tech tanku naspamovali 20, prelinali by se jim textury a hralo by se to stylem označ 20 tanku a right click na souperovou zakladnu. K tomu všemu ješte 30 letadel leticich metr nad zemi.
    taky nechápu jak to nekdo muže srovnavat s command end concque, ktery jsem sice nehrál ale slyšel jsem že je synonymem primitivní hratelnosti.
    Tohle je strategie ktera ma co se tyče gameplaye svoji hloubku
  • tys asi nehrál coh, vrať se k svemu planetside
  • se starcraftem to enma společne skoro nic
  • To jsem od nich opravdu nečekal na to oni nemají, místo patchů si hrají s tankem :D. Nevím kde jsem to viděl ale říkali to.
  • Magister_Peditum
    No, pokud sis vážně myslel, že z toho udělají nějakou hc strategii 2. svět. války, tak to pláč na špatném hrobě byl tuplem.
  • Mě na CoH nejvíce mrzí ty střely. V jedničce mě to fakt štvalo když střela byla jako mířená raketa! trošku toho reálu by CoHu neuškodilo!! Nebo commandos co furt střílelo fullauto blee.
    Jo mód Blitzzkrieg to bylo to ono co jsem od toho čekal!
  • Nemyslím si že kecá na špatném hrobě. Nemleli náhodou že se chtějí těch realijí držet více jak v jedničce ?. A pokud to bude něco jako CaC tak fuj.
  • Je fakt, že WiC vypadá dobře, ale na rozdíl od CoH jsem si ho hned po vydání mohl zahrát na max. grafické nastavení. Navíc obě hry mají úplně jiné měřítko, v CoH můžeš vidět i úšklebky v obličejích vojáků. A taky je znatelný rozdíl ve zničitelnosti prostředí (např. úprava krajiny dělostřelectvem *3* ). V CoH to nejsou jen nějaké 2D textury připlácnuté na mapu.
  • No nekecej... on je tam aj Ferdinand/Elefant... no tak to si nechám líbit (: Počkám rok, dva a pak to koupím v akci i s datadiskem a doufám, že už bude hotová nějaká verze Blitzkieg modu (:
  • Je to možný že jsme tak nadržení na další RTS ? Holt měsíce sucha ....
  • Magister_Peditum
    Pláčeš na špatném hrobě. Company of Heroes je něco jako Command & Conquer z Druhé světové. Prostě je to dělané na efekt, ne na simulaci.
  • Ty modely techniky se mi taky příliš nelíbí - ne detailností, ale spíš texturama a proporčně, asi na nich dělá člověk, který ty tanky nemá příliš v oku. Tiger má divné kola, na pantheru je moc macatá velitelská věž atd. Asi jsem moc rozmlsaný modelama z Iron Front:1944 :D
  • namakane podla mna, a grafika je dobra, aspon neklesne FPS ked to budeme mastit 4 vs 4
    trocha mi to pripomina SUDDEN STRIKE v 3D a to je dobre !

    kam sa hrabe WORLD OF TANKS, tu ti pechota zniči tanky ked nebudes davat pozor...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit