Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jinak nesouhlasím s kritikou grafiky, videa jsou prakticky celé dělané s kamerou blízko u země a COH1 vypadalo v tomto pohledu docela ohavně, tady to naopak vypadá dost dobře, při haní bude kamera defaultně mnohem výš...
  • k enginu: ta apha nie je ešte uplne vyladena ale graficke ponatie je super, trochu sa mi nepacia modely techniky ale to este daju, k subojom tank vs tank na 5metrov ...coh nie je simulacia ....a napr. už v jednotka maju niektore tanky vacsi dostrel ako dohlad, co sa mi vsak nepaci a dufam že to z hry este vypadne je mžnost hrat nemci vs nemci a pod., to k autenticite neprida:(
    • Ty modely techniky se mi taky příliš nelíbí - ne detailností, ale spíš texturama a proporčně, asi na nich dělá člověk, který ty tanky nemá příliš v oku. Tiger má divné kola, na pantheru je moc macatá velitelská věž atd. Asi jsem moc rozmlsaný modelama z Iron Front:1944 :D
  • ta grafika je brutální. je to sice furt stejný engine, ale ostrost textur a stínů je mnohem lepší. jednička je oproti tomuhle dost low-res
  • Zerathus
    Asi budu za pitomce ale jsou tam spojenci? Nebo je to jen východní fronta
    • Jen východní fronta.. Další fronty bych čekal jako datadisky který relic umí celkem dobře :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit