Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • presne je to o maximalnej hratelnosti, ak chces trochu reality tak na to su tie mody ako blitzkrieg tam potom s veteranskym tigrom das aj 30 shermenov na one shot.....v coh ide dost aj o vhodnu kombinciu jednotiek napr. tank ma problem zlikvidovat at gun preto potrebuje k sebe par granatnikov ako support....
  • k enginu: ta apha nie je ešte uplne vyladena ale graficke ponatie je super, trochu sa mi nepacia modely techniky ale to este daju, k subojom tank vs tank na 5metrov ...coh nie je simulacia ....a napr. už v jednotka maju niektore tanky vacsi dostrel ako dohlad, co sa mi vsak nepaci a dufam že to z hry este vypadne je mžnost hrat nemci vs nemci a pod., to k autenticite neprida:(
  • Jinak nesouhlasím s kritikou grafiky, videa jsou prakticky celé dělané s kamerou blízko u země a COH1 vypadalo v tomto pohledu docela ohavně, tady to naopak vypadá dost dobře, při haní bude kamera defaultně mnohem výš...
  • Zase bych to takto neodsuzoval, protože já jsem stejný magůrek jako ty, který trávil mraky času u Combat Missionů, Men of War, Theatre of War apod., ale na Company of Heroes nedám dopustit. Tam prostě nejde o maximální realitu, ale především o zábavu. To by ti pak stačil jeden tigr v rohu obrazovky a všechny bys mohl likvidovat přes celou mapu. Toto je prostě stylem něco jako Starcraft, musíš stavět, místo těžení zabíráš palivové/muniční stanice atd. Celkově je to výborně vymyšlené a velmi zábavné. Nerealistické jsou prakticky všechny strategie tohoto typu.
  • Když už dělám hru podle reálií, tak taky čekám, že se podle reálií bude líbit. Jsem mínuskář, jsem tvrdý jádro. Miluju Combat mission a Close combaty. Zkousnul jsem Men of War, kdy tam spoustu věcí fungovala zamíavě. Tohle ale nemá s 2 s.v. nic společnýho.

    A přesně jak naznačili kolegové podemnou, Tigr, kterej se přestřeluje s T34 na 10m? To je úchylnost, ne strategie.
  • Jen východní fronta.. Další fronty bych čekal jako datadisky který relic umí celkem dobře :)
  • mě na týhle hře hrozně sjalo jak do sebe tanky šijou z pěti metrů.. V tom se mi daleko víc líbilo Men of War :-) Nutno říct že to vypadá výborně a určitě to koupim a zahraju, jedničku mám doma od vydání..
  • Zerathus
    Asi budu za pitomce ale jsou tam spojenci? Nebo je to jen východní fronta
  • PreidaQ
    Kecáš.
  • ale ale... trošku blbost.. když to srovnám s x let starým world in conflict tak bohužel,tohle je pozadu.
  • Vidlec
    Mlátím do monitoru a řvu: "Kdy to půjde koupit, kdy to půjde koupit?!"
  • ta grafika je brutální. je to sice furt stejný engine, ale ostrost textur a stínů je mnohem lepší. jednička je oproti tomuhle dost low-res
  • Magister_Peditum
    Lepší by bylo nějaká nahrávka celého mp klání.
  • Kecy , kecy , kecy.....až ji budete mít doma a grafika se Vám bude zdát špatná tak pak hodnoťte...Já si naopak myslím že tohle bude vážně povedená pecka...A nechápu co je na vizuálu toho videa špatně...
  • jindra.veliky
    n, zastarala grafika se smi resit jen u CoD... *4*
  • Tak jasně ale tohle je na full? Company of heroes takhle vypadá na low...
  • Já zase nechápu, proč si někdo neustále stěžuje na grafiku. CoH je dodnes jedna z nejlépe vypadajících strategií a dvojku si tentokrát snad budou moci užít i majitelé slabších strojů.
  • MishKonn
    Mně trošku nejde do hlavy, proč to vypadá jako x let stará jednička.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit