Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Tak to má Dean Hall hotovo *15*
  • MickeyMutant
    Early access? Tak to je nejvyšší čas se přesunout na něco dalšího. Snad jen vyčlenit nějaké lidi z holdingu, co budou pár let udržovat hru v limbu a publikum v napětí. Aby lidi zase neremcali jako posledně. A jedeme dál.
    • Tjn, koukam ze se Dean vydal az k protinozcum ,tady v Evrope a Americe uz jej vsichni znaji, tady by si neskrt, tak proto New Zealand. No nebude trvat dlouho a i oni tam poznaji co je tenhle koumak s plnou hlavou "epickych napadu a projektu" zac, az jim utece od rozdelanyho a nedokoncenyho projektu ve fazi nekonecnyho early accesu. Predem lituju hrace kteri se neudrzej a daj za tuhle gamesu v early access by D.H. ty penize, dopadnou jako my vsichni s DayZ.
      • Dean Hall je novozélanďan, který téměř celý život žije na Zélandu. S Bohemkou podepsal smlouvu na jeden rok a jeho plán byl vždycky vrátit se zpátky domů. Rocketwerkz je jeho vlastní studio a vývoj hry financuje z vlastních peněz, takže nechápu, kam přesně by měl utéct.

        A mimochodem DayZ není ve fázi nekonečného early accessu. Hra vyjde příští rok.
        • Dobrá, dobrá, je z NZ (taky nevím všechno) ale já mu už nevěřím a rozhodně lituji peněz za DayZ. Njn kdo to mohl vědět jak to dopadne, bylo to mé první osobná setkání s podvodem na internetu a stále to za podvod považuju protože kdejaká parta moderů by měla DayZ už dávno hotový i se spoustou vychytávek navíc. Je hezký že DayZ už konečně vyjde ale kdo z vás co máte z toho všeho pachuť v puse to budete ještě někdy hrát? Kolik nových lidí si hru ještě koupí když má tak "skvělou" pověst. Bůh chraň že jsem dal DayZ standalone fakt dlouho šanci a dlouho jsme jej s přáteli hráli ale trpělivost jednou přetekla a přestali jsme celému projektu věřit. Raději si zahraju nějakej pěkněj mod do Army III s mapou Chernarusi kde vím že to funguje.
        • Jedna věc je vyjde a formálně vyjde, těch her, které se ze dne na den prohlásily za final release, aniž by se tam něco měnilo už jsem pár viděl.
        • rád věřím, že hra opravdu příští rok vyjde, ale vyjde spíš jen v průběhu 2018 beta a plná tak v 2020. bohemka jsou z 60% flákači co jsou denně v práci zhulený.
      • jamar28
        On je z NZ.
  • dean hall a early access. never ending story
  • Jenom nekde slysim Dean Hall tak se mi otevira kudla v kapse, tenhle clovek by si uz nemel v hernim prumyslu ani skrtnout, vyhodil bych ho na ulici at jde kopat kanaly, ***** jeden.
    • spoock
      čas ukáže, jestli to skončí jen hříčkama v EA nebo se ještě někam posune
  • A tam to taky navždy skončí.
  • nezapomeňte si louče a palice na lynč...
  • Neni to nahodou ten stejny clovek od kteryho mam DayZ standalone abadondware ve steam library? AKA nefunkcni alpha hra ktera uz ukoncila vyvoj?
    • ukončila? https://dayz.gamepedia.com/Changelog
  • DayZ dodnes považuju za svůj nejhorší nákup na Steamu, žel bohu jsem přetáhnul 2h limit na refund
    • 2h jsou jen limit do ktereho refund je v podstate automaticky. Porad, ale muzes o refund pozadat akorat to budou posuzovat individualne, tak pokud uvedes padne argumenty, tak to muzes zkusit.
      • Je to na nic. Zkoušel jsem to u jedné zabugované hry, kde jsem to přetáhl o pár desítek minut. Ten jejich individuální přístup mi to zamítl během pár sekund v noci o víkendu. Tzn. je to jen bot, který ti to automaticky zamítne a tohle je text aby to nevypadalo tak blbě, ale realita je jinde.
  • A tam taky zůstane. Asi se zase snaží vybrat peníze na další expedici na Mt. Everest.
  • Space Station 13 byla survival horror multiplayer simulace, tohle spíš vypadá jen na multiplayer survival. Pokud tam nemají alespoň trochu paranoie mezi hráči, tak nechápu to přirovnání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit