Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrá, dobrá, je z NZ (taky nevím všechno) ale já mu už nevěřím a rozhodně lituji peněz za DayZ. Njn kdo to mohl vědět jak to dopadne, bylo to mé první osobná setkání s podvodem na internetu a stále to za podvod považuju protože kdejaká parta moderů by měla DayZ už dávno hotový i se spoustou vychytávek navíc. Je hezký že DayZ už konečně vyjde ale kdo z vás co máte z toho všeho pachuť v puse to budete ještě někdy hrát? Kolik nových lidí si hru ještě koupí když má tak "skvělou" pověst. Bůh chraň že jsem dal DayZ standalone fakt dlouho šanci a dlouho jsme jej s přáteli hráli ale trpělivost jednou přetekla a přestali jsme celému projektu věřit. Raději si zahraju nějakej pěkněj mod do Army III s mapou Chernarusi kde vím že to funguje.
  • ukončila? https://dayz.gamepedia.com/Changelog
  • Neni to nahodou ten stejny clovek od kteryho mam DayZ standalone abadondware ve steam library? AKA nefunkcni alpha hra ktera uz ukoncila vyvoj?
  • Space Station 13 byla survival horror multiplayer simulace, tohle spíš vypadá jen na multiplayer survival. Pokud tam nemají alespoň trochu paranoie mezi hráči, tak nechápu to přirovnání.
  • Je to na nic. Zkoušel jsem to u jedné zabugované hry, kde jsem to přetáhl o pár desítek minut. Ten jejich individuální přístup mi to zamítl během pár sekund v noci o víkendu. Tzn. je to jen bot, který ti to automaticky zamítne a tohle je text aby to nevypadalo tak blbě, ale realita je jinde.
  • spoock
    čas ukáže, jestli to skončí jen hříčkama v EA nebo se ještě někam posune
  • Koukam ze sem asi jedinej kdo mu drzi palce.
  • Varováni nekupovat ! Malo obsahu Neintuitivní složité ovládání malá mapa, rozhodne to za ty prachy nestojí počkám na fullgame jestli vůbec někdy bude a není to jen další z nikdy nedokončených EA ale rozhodně teď sou to vyhozené prachy po 74min vraceno na steamu
  • DayZ nikdy dodelat nemuzou, na to by ji museli prepsat na jinej engine.
    Engine Army je tak zabuggovanej ze na tom hru bez chyb na kazdem metru udelat nejde.
  • 2h jsou jen limit do ktereho refund je v podstate automaticky. Porad, ale muzes o refund pozadat akorat to budou posuzovat individualne, tak pokud uvedes padne argumenty, tak to muzes zkusit.
  • A tam taky zůstane. Asi se zase snaží vybrat peníze na další expedici na Mt. Everest.
  • DayZ dodnes považuju za svůj nejhorší nákup na Steamu, žel bohu jsem přetáhnul 2h limit na refund
  • Jedna věc je vyjde a formálně vyjde, těch her, které se ze dne na den prohlásily za final release, aniž by se tam něco měnilo už jsem pár viděl.
  • rád věřím, že hra opravdu příští rok vyjde, ale vyjde spíš jen v průběhu 2018 beta a plná tak v 2020. bohemka jsou z 60% flákači co jsou denně v práci zhulený.
  • Dean Hall je novozélanďan, který téměř celý život žije na Zélandu. S Bohemkou podepsal smlouvu na jeden rok a jeho plán byl vždycky vrátit se zpátky domů. Rocketwerkz je jeho vlastní studio a vývoj hry financuje z vlastních peněz, takže nechápu, kam přesně by měl utéct.

    A mimochodem DayZ není ve fázi nekonečného early accessu. Hra vyjde příští rok.
  • A tam to taky navždy skončí.
  • jamar28
    On je z NZ.
  • nezapomeňte si louče a palice na lynč...
  • dean hall a early access. never ending story
  • Tjn, koukam ze se Dean vydal az k protinozcum ,tady v Evrope a Americe uz jej vsichni znaji, tady by si neskrt, tak proto New Zealand. No nebude trvat dlouho a i oni tam poznaji co je tenhle koumak s plnou hlavou "epickych napadu a projektu" zac, az jim utece od rozdelanyho a nedokoncenyho projektu ve fazi nekonecnyho early accesu. Predem lituju hrace kteri se neudrzej a daj za tuhle gamesu v early access by D.H. ty penize, dopadnou jako my vsichni s DayZ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit