Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neni to nahodou ten stejny clovek od kteryho mam DayZ standalone abadondware ve steam library? AKA nefunkcni alpha hra ktera uz ukoncila vyvoj?
    • ukončila? https://dayz.gamepedia.com/Changelog
  • Space Station 13 byla survival horror multiplayer simulace, tohle spíš vypadá jen na multiplayer survival. Pokud tam nemají alespoň trochu paranoie mezi hráči, tak nechápu to přirovnání.
  • Koukam ze sem asi jedinej kdo mu drzi palce.
  • Varováni nekupovat ! Malo obsahu Neintuitivní složité ovládání malá mapa, rozhodne to za ty prachy nestojí počkám na fullgame jestli vůbec někdy bude a není to jen další z nikdy nedokončených EA ale rozhodně teď sou to vyhozené prachy po 74min vraceno na steamu
  • DayZ nikdy dodelat nemuzou, na to by ji museli prepsat na jinej engine.
    Engine Army je tak zabuggovanej ze na tom hru bez chyb na kazdem metru udelat nejde.
  • A tam taky zůstane. Asi se zase snaží vybrat peníze na další expedici na Mt. Everest.
  • DayZ dodnes považuju za svůj nejhorší nákup na Steamu, žel bohu jsem přetáhnul 2h limit na refund
    • 2h jsou jen limit do ktereho refund je v podstate automaticky. Porad, ale muzes o refund pozadat akorat to budou posuzovat individualne, tak pokud uvedes padne argumenty, tak to muzes zkusit.
      • Je to na nic. Zkoušel jsem to u jedné zabugované hry, kde jsem to přetáhl o pár desítek minut. Ten jejich individuální přístup mi to zamítl během pár sekund v noci o víkendu. Tzn. je to jen bot, který ti to automaticky zamítne a tohle je text aby to nevypadalo tak blbě, ale realita je jinde.
  • A tam to taky navždy skončí.
  • nezapomeňte si louče a palice na lynč...
  • dean hall a early access. never ending story

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit