Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    mas nejakyho nabijece? *15*
  • jindra.veliky
    neni zac a taky preju vsem pekny svatky *14*
  • Jimei
    Slavej...
    že nějaký jouda videl jeden díl nějakého Anime na Jetixu s cz Dabingem z nej nedělá česko japonského manga console mana (=Otaku)
  • Jimei
    Možná je možná není ...
    ale já sem si nemohl odpustit ho nezmínit *14*
  • Nápodobně, jak čtenářům, tak redakci, kvalitativně nejlepší herní server u nás už jste, tak ani nevím, co extra přát, tak asi jenom ten klid, pohodu a nízké promile alkoholu v krvi po Silvestru. Keep on good work! *5*
  • myslíš česko-japonský manga console mani :D? Těch je v ČR plná prd*l zdá se, šťastné Vánoce i jim (slavěj asiati vánoce?)
  • Jindra je v poho, jsou tu horsi :)
  • Tak když jsou ty Vánoce, tak já slibuju, že od zítřka nebudu trollovat a budu psát jen nekonfliktní příspěvky plné neutrálních názorů.

    Po celý jeden týden.
  • keigi
    Šťastný a veselý, co nejmenší hlavobol z přemíry alkoholu a nulovou žlučníkovou koliku z hromady jídla! *2*
  • Jimei
    Tak já se taky přidávám hezké vánoce at máte hodně cukroví pro feedování trollů a idiotů tu na Gamesticali (Jo myslím tebe Jindro... )
  • matty-the-gamer
    Redaktorům i čtenářům (a všem ostatním) přeji hezké Vánoce. Doufám, že je všichni strávíte v teple domova, s láskou a hlavně se svou rodinou. *3*

    MaTTy
    *4*
  • Vsichni si naserte, i redakce i ctenari
  • Amylee.Anderson
    Veslé Vánoce :)

    Nádherná encyklopedie, ale já nepoznam všechny postavičky :D
  • Hezké Vánoce redakci i čtenářům.
  • Preed
    Tiez prajem vsetko dobre,keep up the good work. :)
  • Vám také přeji všechno krasne do nového roku a krásné a veselé Vánoce :) a taky všem čtenářům na tiscali

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit