Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Core
    Velký dík všem redaktorům (stálým či externím) za vaší práci. Jsem pravidelným čtenářem Games.cz a na každodenní příval novinek, článků, témat se vždy těším. Ještě jednou díky všem a přeji v klidu strávené svátky a't už v rodinném kruhu či s nějakou kvalitní hrou.
  • I ja opozdene preji vesele Vanoce, bohateho jeziska, krasne svatky a vse nej do roku 2012!
    • Samozrejme Jeziska *3*
      • Core
        Mně dárky nějaký ježíšek nenosí... nejsem křesťan.
      • Black_Hand
        meho bodlinateho jeziska to rozhodne neurazilo.
  • Ježiško na nas nezabudol *1*
    http://stalker.scorpions.cz/callofpripyat/novinka/prace-na-stalkerovi-pokracuje
  • Amylee.Anderson
    A tak jsem si zasoutěžila :D
  • Všetkym prajem šťastne a vesele, krasne sviatky, dufam že si pod stromčekom každy našiel to svoje, a ked nie, tak samodarček je tiež darček *1*
  • Všem hráčům,nehráčům i redakci Games.cz přeji veselé vánoce a Šťastný nový rok !
  • Dobri vecir,
    aj mi Homosexualni komunita Battlefield 3 ,,LAMA´´ cize : @ndy2305,Reitak,Menchik,Brilant...
    Prajeme krasne Vanocni svatecky *14* *14* *14*
    • wtf?
  • Mayuri12
    Veselé vánoce
    メリークリスマス
    • Sme tu bilingvalna japonska komunita? :o
      • Jimei
        Vy ty otaku fakt na tom Gamesticali rádi nemáte co ?
        • ať táhnou do japonska a neotravujou slušnejm evropanům život
          • Jimei
            a víš odkud ty tvoje Konzole pocházejí ?
            • nejsem konzolista to je recese :D.. Smrt šmejdům z roku 2005 :)
        • Ja nereagujem na to, ze on je otaku (a na to, prosim pekne, nemame dokaz) ale na to, ze napisat Merry Christmas v katakane nema zmysel. Just attention-whoring.
  • Inquisitor
    Přeju všem klidné svátky, hodně jídla a sladkého nicnedělání *5*
  • Krásné a veselé vánoce všem hráčům, báječné redakci mnoho dalších skvělých článků a všem štěstí a pevné nervy do příštího nového roku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit