Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wtf?
  • Core
    Mně dárky nějaký ježíšek nenosí... nejsem křesťan.
  • Core
    Velký dík všem redaktorům (stálým či externím) za vaší práci. Jsem pravidelným čtenářem Games.cz a na každodenní příval novinek, článků, témat se vždy těším. Ještě jednou díky všem a přeji v klidu strávené svátky a't už v rodinném kruhu či s nějakou kvalitní hrou.
  • Black_Hand
    meho bodlinateho jeziska to rozhodne neurazilo.
  • Samozrejme Jeziska *3*
  • I ja opozdene preji vesele Vanoce, bohateho jeziska, krasne svatky a vse nej do roku 2012!
  • nejsem konzolista to je recese :D.. Smrt šmejdům z roku 2005 :)
  • Ježiško na nas nezabudol *1*
    http://stalker.scorpions.cz/callofpripyat/novinka/prace-na-stalkerovi-pokracuje
  • Jimei
    a víš odkud ty tvoje Konzole pocházejí ?
  • Amylee.Anderson
    A tak jsem si zasoutěžila :D
  • matty-the-gamer
    Mě napadá tak Gears of War nebo W40k Space Marine (podle mne je to nejpravděpodobnější).

    Spíš to bude Space Marine (podle tvaru držené zbraně), ale už ani nevím jak se jmenovala ta hlavní postava hry... možná že nijak... *4*
  • ať táhnou do japonska a neotravujou slušnejm evropanům život
  • Ja nereagujem na to, ze on je otaku (a na to, prosim pekne, nemame dokaz) ale na to, ze napisat Merry Christmas v katakane nema zmysel. Just attention-whoring.
  • Jimei
    Vy ty otaku fakt na tom Gamesticali rádi nemáte co ?
  • Black_Hand
    staci jenom jeho hlavni pracovni zarazeni :).
  • Všetkym prajem šťastne a vesele, krasne sviatky, dufam že si pod stromčekom každy našiel to svoje, a ked nie, tak samodarček je tiež darček *1*
  • pravda ale jak "ho" teda může někdo uhodnout to nejde
  • Sme tu bilingvalna japonska komunita? :o
  • Všem hráčům,nehráčům i redakci Games.cz přeji veselé vánoce a Šťastný nový rok !
  • Simbolicky ke svátkům patřím největší minuskář v dějinách games.tiscali.cz *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit