Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nightborne
    Ja teda dostal kuchynskyho robota, karton cigar, vonavku, fusekle a naky testoviny.

    A nejhorsi na tom je, ze sem z toho mel fakt radost, mixovat veci rucne, z toho by se jeden posral.
    • Mám lepší dárek. Dostal jsem spoustu falešných bankovek. Jsou falešné, tedy je to blok pro zapsání v podobě peněz, ale i tak je velice antidepresivní zapalovat pětitisícovku. :) Chudák Masaryk... Už se těším až to dám na provázek a budu s tím sr*t lidi. :))
      • Phillios191
        :D :D :D a hlavně to natoč ať máš víc subscribe jak PewDie :D
  • Stastny a vesely, hodne fragu a dobry K/D ratio vsem!
  • Hanzales
    Tož hlavně klid, žádné stresy, žádné nervy, dobře přes svátky odpočali a hlavně co nejvíce splněných snů v tym novým roce 2014 ;o)
  • ringmancz
    hezké Vánoce a co nejmíň rozbitých gamepadů a klávesnicí do nového roku

    já (zatím) nic herního nedostal, leda tak hry na steamu co jsem si dneska koupil :) a ty postavy jsou z letošních her?
  • Mě přines Ježíšek pod steamecek pár kousků do sbírky. Všem přeji ať je co pařit a je na to klid a čas.
  • tak co bylo pod stromeček, zase ni co? haha, ja dostal takový veci ze byste koukali *5*
    • fotr ti koupil postup do devate tridy, co?
    • vlastik.plaminek
      mozek?
    • Jack1947
      Xmass time, trolling time. *3* *15*
    • Kapavku?
      • nejhorší je dostat kapavku na Medarda... *1*
      • Pubertu *7*
  • Děkuju za přání a taky přeji všem šťastné a veselé!
  • Phillios191
    Víc herních pecek, jak ve stávajícím roce, který byl hodně skromný(díky bohu za PS3) a Vysmažený Nový rok 2014 :)
  • Aristarch
    Viac dobrých hier v novom roku všetkým... plus šťastné a veselé Vianoce *3*
  • Hotovo soutěž odeslána *5*

    Tak šťastné a veselé a vše nejlepší do nového roku. *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit