Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • preju vam do noveho roku hlavne vice rozumu aby se redakce nemusela za tyhle diskuze stydet *11*
    taky byste v novem roce mohli mene casu venovat ham a vic uzitecnym vecem, treba studiu nebo pomahani starym nemocnym a opustenym lidem *12*
    • jindra.veliky
      ja daroval dneska pul lahve whiskey jednomu houmelesovi *4*
      • copak byla bez kolku?
        • jindra.veliky
          co jinyho s tema zbytkama...jen druhej den rano vidim lahev a chce se mi blejt *1*
          • Jack1947
            Ta dnesni mladez *7* ... nejlepe zacit pit ...Chlastat od nejutlejsiho veku ze ? Pak to tady vypada tak jak vypada hruza , hruza co nasi zemi ma predstavovat.
      • Keyz
        Věřím, že to ocenil a vožral se jako prase.
  • YO BITCHEZ, YOU LIKE NEW YEAR...ok, nemohu, než popřáti redakci a milým střízlivým čtenářům všen nejlepší do nového roku, YEAH!!
  • ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK
    2014 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *2* *15* *3* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Pete.palis
    0"28...a nejsem na káry....jupííjeááá *1*
    • Ronox
      Dej si za mě Mandragoru (Jägermeister, Stroh 80%, Absinth 80%).
    • Polkni na ex pulcaka rumu a tak 20 min pockej. Jeste nez se zacne podruhe stmivat se pokus zapamatovat si smer k wc.
  • Live long and prosper.
  • Kdo si nevi rady s odpovedi na soutezni otazku spjatou s PFkem, tak si muze pro napovedu zajit na tuhle adresu –

    www.flickr.com/photos/█__/11564633095/sizes/o/in/photostream/

    – hacek je v tom, ze k jejimu presnemu zneni je potreba misto "█" napsat ceske, muzske krestni jmeno. Coz je v pripade, ze postavicky z PFka nepoznavate a soutezit chcete, jeste celkem snadnej zpusob :)

    P F 2 0 1 4 !
    • michelangelocz
      Protoze soutez uz skoncila – odhalena podoba PFka je k mani TU!
      • ringmancz
        co je ta příšera uprostřed?
        • Ronox
          Hydralisk - Starcraft.
          • jindra.veliky
            a ta princezna ze mlejna?
            • Ronox
              Eliška alias Peach.
  • Jack1947
    Urcite taky redakci vse nejlepsi, do noveho Roku a vsem hracum a diskuterum taky. ( I kdyz uz jsem jaksi pral, neni na skodu poprat jeste jednou kdyz nam dneska ten 2013 konci).

    Takze vice kvalitnich her, at je co hrat ( tim mam na mysli at je co se tyce kvality bohatsi a lepsi nez predchazejici). Vyvojari vazne ... si to vemte k srdci, hraci budou jedine radi.
    • Rozumne a nadejne prani, ale psat to sem je jako kdybys to napsal tuzkou na dvere od hajzlu ve skole, bude to mit bohuzel stejne mizivy efekt.
      • Jack1947
        Ja jsem pokud mozno optimisiticky clovek i kdyz realista. Prat si to muzu preci ne ? ( i kdyz se treba nevyplni).
        • díky Jacku, přeju v příštím roce méně mínusek, někdy mě fakt zajímá za co je dostáváš, zřejmě nějaký mínuskující stalker, šťastný nový rok
  • Není lepší dárek jak roční předplatné LEVELU.:)
  • tonnymontana
    Takze jsem si poridil levnejsi tablet a diky tomu jsem si mohl konecne predplatit level:) v elektronicke podobe za skoro 80kc je to bajecna volba:) celkove jsem dal za rocni predplatne 880kc coz je fajn kdyz si pripoctu u kazdeho cisla plnou hru a zachodovou mobilitu :D
    • časopis si nemůžeš vzít sebou na záchod? :-)
      • Při srani se nemá cist, to nevis ?!
        • Jack1947
          Nema ale kdo to tak skutecne dela co ? *4*
          • tonnymontana
            Nad casak neni to je pravda proto mi take nektere chodi do schranky a knizek mam samozdrejme urcite vic nez ty kazdopadne kindle a tablet usetri hodne prace i penez. Nektere povidky lovecrafta asi v knize budes hledat tezce a na nekterejch magazinech usetris velke penize:)
            • tonnymontana
              koko: tak pokud bych byl stale student tak tam je knizka nepostradatelna ale pokud si ctu napriklad ovladani programu nebo nejake veci o gamedesignu popripade nove funkce programu s kterym delam uz roky tak je to v pohode, asi hodne zalezi jaka odborna literatura se tam cte. na nejake medicinske polo latinske knizky na sprtani to samozdrejme neni. ale treba anglicke rozsirujici publikace o enginech popriade konkretneji treba 3dmaxu se mi na tom ctou paradne a hlavne v cz jsou nesehnatelne, z amazonu pokud bych to objednal tak samotna kniha je 3krat drazsi nez kindl verze a to nepocitam postovne popripade clo
            • Tak odborná literatura...tam jsem s elektronickou podobou moc neuspěl. Na to potřebuju skutečně tíštěný výtisk, kafe, sušenky a klid v jídelně. Sem tam pastelky na vytáhnutí důležitých informací a notas s excellem na zápis parametrů a dat.
            • tonnymontana
              koko: jo kdyz beru vezi treba z amazonu postou taky beru vic ale treba ctecka knih ma pro me tu vyhodu ze nektere odborne knizky jsou o 1/3 levnejsi + neplatim postovne, takze pokud to neni neco co potrebuju vylozene v knihovne takova ctecka se mi fakt vyplatila.

              Lovecraft se shani tezko v cz je par knih od nej a sehnal jsem i nejake audioknizky kazdopadne hodne jeho kratsich povidek, ostatne tim je i znamej ze ma hodne kratkejch pribehu se proste koupit neda a tak je tablet/ctecka vynikajici. Popripade kdyz jedu do spitalu tak je uleva netahat sebou jednu tasku plnou knizek a misto ni mit tasku s netbookem,cteckou a tabletem hezky do jedne ruky. Ono tech autoru kde se kompletni tvorba shanis patne je mnoho a myslim ze neni nic spatneho natom kdyz uz mam od autora skoro vse co se da poridit, stahnuti pribehu prelozenych nebo uvolnenych fanousky. Ja si stale rad knihy kupuji ale napriklad kdyz jsem si chtel poridit neco odbornejsiho k UDK a 3dmaxu tak jsem pres ctecku usetril skoro 100euro a to je fajn:)
            • Tak musím souhlasit že Lovecraft se shání špatně, tam může tablet vézt. Každopádně knížka z e-baye.uk mě vyjde tak na 150-200kč (kvůli poštovnímu beru vždycky zásobu na půl roku), to není tak strašný. Když tě nová hra stojí litra.
      • Jack1947
        Asi moc narocne a jeste tak male pismo... lepsi je si "odpocinout" u mobilu/tabletu. Hlavne oci u cteni pod lampickou se unavi. Hlavni je preci usetrit, papir kazdej smrdi stejne ale digitalni vytisk mm... to je jina basta. *4* *5*
        • Čtení pod lampičkou unaví oči? Aneb čtení tištěného textu při EXTERNÍM světle unaví? Ale čtení na podsvíceném LCD ne? Tady někdo neví, o čem mluví.
          • Jack1947
            To je ma chyba, nikdy se mi to nepodari napsat tak aby to pochopil opravdu kazdy. Co uz se da delat no. *7*
          • vlastik.plaminek
            Jasně, není nad to, když ti to pere přímo do ksichtu *1*
            • Ronox
              Mně vyhovuje na ohryzku noční režim a jas na 70%.
        • TheGGG
          není nad klasickou knihu/časák. *5*
          • Vrook
            Ideál na čtení je elektronická čtečka bez podsvícenýho displaye. Tablet nebo nedejbože smartphone je díky tomu podsvícení pro dlouhodobý čtení až na poslednim místě. Já mám kindle, display naprosto skvěle simuluje papír, takže si sice musíš rozsvítit, ale to bylo prostě u čtení vždycky normální a alespoň to nekurví oči. Výhoda proti paperback knížce je ale to, že si do tý placičky, kterou si můžeš strčit do kapsy, nahraješ knihy, který by ti v paperback podobě zabraly půlku vobýváku, a máš vystaráno, můžeš jet třeba na cestu kolem světa a nemusíš se bát nedostatku psanýho slova. Jediná nevýhoda je, že si do toho neubalíš cigáro, když ti dojdou papírky. *3*
            • Vrook
              Baterky? Kindle nabíjím přes usb kabel a nabitý vydrží několik týdnů i když čtu denně třeba před spaním, páč jedinej moment, kdy to žere baterku, je, když se mění stránka, jinak může kindle zobrazovat jednu stránku textu, aniž by ti ubylo byť jen procento baterky.
              Na pláži jsem paperback knížky nesnášel, páč se mi vždycky dostal písek mezi stránky a ty pak začaly vypadávat, pokud to nebylo úplně kvalitní vydání.
              A co se týče autora... tomu jdou provize z prodejů a v podstatě od napsání a nějaký finální konzultace s vydavatelem už se ve většině případů nestará a na řadě je právě vydavatel. A jestli má autor provizi z prodeje digitální nebo papírový knížky, to je mu, věř nebo ne, fuk.
              Já zase beru jako strašný zlo to, že lidi řešej právě tyhle věci a považujou za nejhorší problémy a nejhorší zlo takový blbosti, jako že někdo nečte papírovou knížku ale digitální. Na knižní trh to má jen pozitivní vliv - v podstatě absolutní minimalizace nákladů a nulový omezení počtem výtisků, takže v čem je to strašný zlo? A jestli tohle považuješ za vrchol imorality, tak jsi buďto hipstr, nebo máš naproto roztříštěnou představu o světě.
            • a co baterky? Mně třeba ty knihy byt právě hezky zdobí a když něco přečtu, chci mít za ni nějakou "trofej". Na válení v létě u vody je knížky taky daleko praktičtější... E-knihy beru jako strašný zlo a zvrácenost téhle nemorální doby.

              Nechceš mi říct, jak potom odměníš autora (i vydavatele) když máš jen elektronickou verzy?
            • Jack1947
              Jo, taky si myslim ze nacteni je nej obycejmna ctecka knih bez nejakejch blbosti navic, nejlepe cernobilsa proste jen na knihy a max tak na hudbu... zadnej prehnanej Mainstreamovej sajrajt ktere kazi akorat charakter (krome oci, samozrejme). *4*
        • Papír smrdí. xD
          • Lawliet
            Taky jsem měl za to, že u knihy prodáva vůně papíru. Když on Jack se musí ke všemu vyblit, aby zvýšil svoji schopnost reagovat.
            • Jack1947
              Aspon sis to precetl no... to je hlavni. *3*
  • Jede vám Steam? Jako aplikace v online režimu? Mě se stahování zaseklo na 99% a celé to zblblo. Další výpadek??
    • Už mi zase jede.
      • Mart9
        No já celé odpoledne čekám na nějaký trapný potvrzovací email, protože se přihlašuji z nového PC. Ať jde ten program do pekla, člověk má jednou volno a kvůli steamu si prostě nezahraju.
        • Mart9
          email stále nedorazil!!!!!!! Zruště ten Steam, je to ZLO
          • Jazz
            Nemáš mít nějakej posranej seznam.cz email a podobné české sr@čky.
            • Hanzales
              Na seznamu mám pocit to skutečně někdy dorazí později (jakékoli registrace atp.), někdy také opravdu pomůže pokusit se odeslat 2x, 3x a pak doujdou všechny 3 maily, ale možná by došel tou dobou ten první, člověk nikdy nemůže vědět :)
            • Mart9
              Seznam.cz za to určitě může *1* *1* *12*
          • Možná to nepomůže, ale zkus na tu možnost "odeslat mail" nebo jak to přesně je, kiiknout vicekrát. Takhle mi přišlo hned několik kódu. Nebo napiš na technickou podporu.

            Až budu měnit letos své PC, doufám, že tohle si taky neužiju...
            • Mart9
              Jo, to jsem dělal už včera. Čekám dva potvrzovací emaily a jeden s resetovaným heslem.
            • Nebo mě napadlo, že když si vybereš možnost "neznám heslo", mohli by to odeslat rychleji, protože přístupový kód se tam pak taky vpisuje.

              Tohle je přesně to trestání, o kterém jsem mluvil.
        • Vydrž. Čekal jsem taky dlouho a pak mi poslali hned tři maily s potvrzovacími kódy. Tohle mě na Steamu taky štve. Už nikdy nebudu kupovat hry z jiného místa než z domu a svého PC, protože to chce právě to potvrzení a změnu hesla, aby to náhodou nebyl "jiný" uživatel. Nejhorší je, že se člověk nemůže přihlásit ani přes browser, je to stejné jako u setupu.
          • Hanzales
            Mně dneska přišel hned, ale asi jsem trefil zrovna dobrou chvilku :) Potvrzení a změnu hesla to nechce, jen vložení kódu z emailu a pojmenování "nového zařízení" Naopak si myslím, že je lepší si to takhle odemknout doma / v práci / v browseru, dneska jsem si tak právě v prohlížeči koupil Contagion, akorát vzdálená instalace na domácí PC (i když na něm Steam běžel) nějak nezafungovala.
            Mart, já jsem třeba za ten Steamguard rád, pokud by se přeci jen někomu podařilo získat mé krutopřísné heslo, tak hned vidím odkud a že se mi tam někdo přihlašuje. A právě že těch her na Steamu už mám hromadu, to ulrtrakombinované heslo párkrát do roka měním radši sám ;o)
          • Ronox
            A co takhle mobilní aplikace? :)
            • To jsem nezkoušel - mám velmi starý mobil, který bych nevyměnil za nic :)
          • Mart9
            No vydrž... teď už vydržím snadno, když je sváteční den v hajzlu *4* A lidi, kteří si ty hry stáhnou a cracknou, vesele hrají... *16*
            • knedlík: ano to máš pravdu, přesto jsem rád, když si můžu distribuci vybrat.
            • Tak on ten Steamguard vznikol kvôli problémom s kradnutím účtov, keď niekto príde o účet so stovkou hier, to už nasere :-)
            • Rozumím, to je nemilé. Proto mám raději GOG. U něho tuhle věc řešit nemusím. Všechno to bohužel dělá SteamGuard, který jde sice snadno vypnout a zapnout, ale přesto by se takhle majitel účtu trestat neměl.

              Proto taky doufám, že některé hry budou v inventáři GOG, abych nemusel používat Steam. Např. Prison Architect nebo SW hry. Nezbývá než hlasovat a věřit :)
          • A někomu unikne akce. :(
        • Jack1947
          Az zacne v Pekle mrznout... tak se tam mozna koukne. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit